GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Referat z biologii?

04.02.2007
16:48
smile
[1]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

Referat z biologii?

witam.
mam do przygotowania krótki referat (ok 5 minut) na temat "gospodarka i ludność na stepach"
tradycyjnie zabrałem się do szukania zagadnień na www.google.pl jednak nie wiedzieć czemu żadnych konkretów nie znalazłem... :/
gdy poprosiłem o to koleżankę ona również nic interesującego nie znalazła.

więc może wam uda mi się pomóc :)
za wszelką okazaną pomoc z góry dziękuję :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.