mirencjum [ operator kursora ]
Proszę sprawdzić stronę
Proszę sprawdzić z łaski swojej, czy pobieranie sterowników z tej strony wygląda normalnie, tak jak kiedyś (prośba raczej do użytkowników Nvidi). Nie wiem czy to błąd mojej przeglądarki, czy też wszyscy tak mają?
Chodzi mi o sterowniki --> pobierz sterowniki
KeiZ [ Centurion ]
Mi też nie działa.
diabelek1 [ szczęśliwy ]
nvidia.pl ma ostatnio jakies problemy, sprobuj przez nvidia.com
kamyk_samuraj [ Generaďż˝ ]
tja - cos nie dziala
ale tu jest ok
mirencjum [ operator kursora ]
Dobrze, dziękuję! Czyli to problem strony Nvidi. Ten adres drugi też nie działa.
EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]
Mi już wczoraj nie działało. Ale na dole są najpopularniejsze stery.