GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rapujący policjant z Olsztyna

04.02.2007
16:24
smile
[1]

pablo397 [ sport addicted ]

Rapujący policjant z Olsztyna



(na dole jest filmik (a raczej piosenka z obrazkami))

nie powiem, troche sie zdziwilem: zeby policjant rapowal o tym jak to zle i bieda jest. i do tego z mojego Olsztyna ;)

w sumie to tez ludzie, ale myslalem, ze oni nienawidza Polskiego hh :P

edit: tak na rozwianie watpliwosci: nie mam nic do policji z Olsztyna, akurat nic zlego mi nie zrobili a do tego jeszcze pomogli zamiast wstawic mandacik :)


edit2: a to sorry

04.02.2007
16:25
[2]

Piotrus1pan [ Senator ]

Było

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.