
pablo397 [ sport addicted ]
Rapujący policjant z Olsztyna
(na dole jest filmik (a raczej piosenka z obrazkami))
nie powiem, troche sie zdziwilem: zeby policjant rapowal o tym jak to zle i bieda jest. i do tego z mojego Olsztyna ;)
w sumie to tez ludzie, ale myslalem, ze oni nienawidza Polskiego hh :P
edit: tak na rozwianie watpliwosci: nie mam nic do policji z Olsztyna, akurat nic zlego mi nie zrobili a do tego jeszcze pomogli zamiast wstawic mandacik :)
edit2: a to sorry
Piotrus1pan [ Senator ]
Było