GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak się podkłada bombę w Mafii:The City of Lost Heaven ?

04.02.2007
16:08
smile
[1]

czesiu89 [ Chor��y ]

Jak się podkłada bombę w Mafii:The City of Lost Heaven ?

Muszę podłożyć bombę pod samochód, którym klawiszem się to robi ?

04.02.2007
16:17
[2]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Nieprzypominam sobie by była tam jakaś akcja z bombą...
Może powiedz dokładniej o co chodzi.

04.02.2007
16:21
[3]

anksma [ BloodRayne ]

jak to bywa w grach, zazwyczaj jest to klawisz użycia

04.02.2007
16:22
[4]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

W misji w hotelu czy z Sergio?

04.02.2007
16:30
[5]

anksma [ BloodRayne ]

w hotelu podkładasz klawiszem akcji bombe

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.