
*_*Cypriani [ Gore 4 the People ]
Słuchawki + mikrofon - BIG PROBLEM!!!
Mam wielki problem. Posiadam jakieś tam słuchawki z mikrofonem i niby szystko ładnie działa ale gdy gadam z kumplami na Teamspeak'u to coś się je**e. Kumple mają pogłos i słyszą własne słowa! Co mam zrobić? Może mam coś źle w ustawieniach?? Dzięki za pomoc. PZDR!
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
mają pogłos? to moze byc ze dzwiek ze słuchawek trafia do mikrofonu.

*_*Cypriani [ Gore 4 the People ]
Ale nawet gdy mam ściszone słuchawki prawie do min! jakieś inne sugestie??
GSi [ Konsul ]
Masz w opcjach nagrywania karty dźwiękowej ustawiony sam mikrofon?

*_*Cypriani [ Gore 4 the People ]
Nie...zaraz sprawdze jak to będzie bo miałem też wejscie liniowe i takie tam...
KhRON [ Dominus Mortis ]
@*_*Cypriani
musisz zrobić coś, żeby mikrofon nie wyłapywał dźwięku ze słuchawek, teoretycznie więc możesz
- odsunąć mikrofon od słuchawek (o ile to możliwe)
- zmniejszyć czułość mikrofonu (np. w ustawieniach karty dźwiękowej)
- załączyć "usuwanie echa" (np. w ustawieniach karty dźwiękowej albo jeżeli tam nie ma to - czasem - w ustawieniach samego komunikatora)

*_*Cypriani [ Gore 4 the People ]
Dobra dzieki panowie wielkie juz sobie poradzilem było tak jak mówił GSi miałem w nagrywaniu włączone jeszcze inne urządzenia ;] DZIEKI WAM WIELKIE!!!!