GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Słuchawki + mikrofon - BIG PROBLEM!!!

04.02.2007
15:52
smile
[1]

*_*Cypriani [ Gore 4 the People ]

Słuchawki + mikrofon - BIG PROBLEM!!!

Mam wielki problem. Posiadam jakieś tam słuchawki z mikrofonem i niby szystko ładnie działa ale gdy gadam z kumplami na Teamspeak'u to coś się je**e. Kumple mają pogłos i słyszą własne słowa! Co mam zrobić? Może mam coś źle w ustawieniach?? Dzięki za pomoc. PZDR!

04.02.2007
15:53
[2]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

mają pogłos? to moze byc ze dzwiek ze słuchawek trafia do mikrofonu.

04.02.2007
15:54
smile
[3]

*_*Cypriani [ Gore 4 the People ]

Ale nawet gdy mam ściszone słuchawki prawie do min! jakieś inne sugestie??

04.02.2007
15:57
[4]

GSi [ Konsul ]

Masz w opcjach nagrywania karty dźwiękowej ustawiony sam mikrofon?

04.02.2007
16:00
smile
[5]

*_*Cypriani [ Gore 4 the People ]

Nie...zaraz sprawdze jak to będzie bo miałem też wejscie liniowe i takie tam...

04.02.2007
16:05
[6]

KhRON [ Dominus Mortis ]

@*_*Cypriani

musisz zrobić coś, żeby mikrofon nie wyłapywał dźwięku ze słuchawek, teoretycznie więc możesz
- odsunąć mikrofon od słuchawek (o ile to możliwe)
- zmniejszyć czułość mikrofonu (np. w ustawieniach karty dźwiękowej)
- załączyć "usuwanie echa" (np. w ustawieniach karty dźwiękowej albo jeżeli tam nie ma to - czasem - w ustawieniach samego komunikatora)

04.02.2007
17:59
smile
[7]

*_*Cypriani [ Gore 4 the People ]

Dobra dzieki panowie wielkie juz sobie poradzilem było tak jak mówił GSi miałem w nagrywaniu włączone jeszcze inne urządzenia ;] DZIEKI WAM WIELKIE!!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.