amoreg1234 [ użytkownik ]
prośba do osób znających niemiecki (tłumaczenie)
znalazłem w internecie rozwiązanie mojego problemu z settlersami, ale niestety nie znam niemieckiego...
dein problem dürfte in erstel linie mit der graphikkarte zusammenhängen. nicht immer ist der neuste GraKa teiber der beste. versuch es doch mal mit einer vorgängerversion.
nützlich erscheind mir auch mal einen bildschirmtreiber zu installieren. zuletzt würde ich dann den maustreiber ins visier nehmen.
seh dir auch die setup von siedler 3 nochmals an - vielleicht nimmst du die hardwareanforderung etwas zurück.
mir z.b. hat es geholfen die treiber des motherboard upzudaten. hatte immer graphikprobleme bei der binenzucht der amazonen. kaum bewegte ich das bild über diese, stieg der rechner aus. musste jedesmal die hardwarebeschleunigung von dirctX auf 0 stellen. erst mit dem update der hauptplatinie löste sich dieses problem.
ja, wir schrauben doch gerne am pc herum :-]] . haben sonst nichts zu tun - oder.
viel erfolg wünscht dir
kugelblitz
może ktos mi powiedzieć o co chodzi ? dziękuję z góry

Mazio [ Mr Offtopic ]
twój problem leży przede wszystkim w karcie graficznej. nie zawsze najnowsze sterowniki są najlepsze. Spróbuj jeszcze raz ze starsząwersją
wydaje mi się istotnym zainstalować jeszcze bildschirm sterownik (nie znam tego słowa - ), przynajmniej byłby widoczny potem sterownik myszki (?)
zobacz sobie też do setupu z trzeciego osadnika (?) jeszcze raz - być może stamtąd dowiesz się jakie są wymagania sprzętowe
mi na przykład pomogło upgradowanie sterowników płyty głównej, miałem zawsze problemy z grafiką podczas (binezucht der amazonen - wtfit?) (miał jakieś przypadłości) i musiał ustawiać w direct iksie przyśpieszenie sprzętowe na zero, dopiero po wgraniu nowych (sterowników) do płyty głównej problem ustąpił
tak, lubimy sobie porozkręcać komputery :]] skoro nie mamy nic do roboty
wiele sukcesów życzy ci
błyskkuli (błyszczące jajko?)
tłumaczenie słabiutkie bo niemieckiego używałem ostatnio ze dwanaście lat temu
ale może coś pomoże
edit - Siedler 3 to poprostu Setlers 3 - ale jestem jemioła :)) Zobacz sobie do setupu gry ofkz :D
amoreg1234 [ użytkownik ]
dzieki Mazio :) bardzo mi pomogłeś
The Wanderer [ green eye of the secrets ]
bildschirm to monitor
binezucht der amazonen to tytul dodatku do S3 - Quest of the Amazons

Mazio [ Mr Offtopic ]
dzięki Wanderer