GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

lg-gsa 4167

04.02.2007
15:03
smile
[1]

ObiOneMP [ Pretorianin ]

lg-gsa 4167

Nagrywarka nie rozpoznaje plyt dvd-rw. Po wlozeniu plyty Dvd-rw 4x Verbatima dostaje komunikat ze nie jest to plyta RW. Co zabawniejsze wczesniej ngrywalem i kasowalem nosniki rw bez problemu. Dzisiaj chcialem cos wypalic i lipa. Sprzet jest do bani czy cos z systemem sie skaszanilo?

04.02.2007
15:50
[2]

ObiOneMP [ Pretorianin ]

up

04.02.2007
15:58
[3]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Mój NEC nagrywa bez problemu zarówno CD jak i DVD tyle, że niektórych DVD nie czyta (nawet tych nagranych przez siebie samego) - w innych napędach bez problemu. Po włożeniu nagranej DVD wyświetla komunikat "Pusty Dysk CD". Podejrzewam, że napęd się spypnął i oddaję na gwarancję u Ciebie pewnie jest to samo...

04.02.2007
16:09
[4]

Azazell3 [ C.O.P ]

masz pewnie ten sam blad co ja :) mam identyczna nagrywarke + 2 inne i na kazdej tak samo


masz pewnie zainstalowany Alcohol wejdz do niego i wybierz Emulacja i odznacz "Ignoruj typ nosnika ATIP" i musi dzialaC:)

04.02.2007
17:26
smile
[5]

ObiOneMP [ Pretorianin ]

Dzięki Azazell3! Oto chodziło!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.