
ObiOneMP [ Pretorianin ]
lg-gsa 4167
Nagrywarka nie rozpoznaje plyt dvd-rw. Po wlozeniu plyty Dvd-rw 4x Verbatima dostaje komunikat ze nie jest to plyta RW. Co zabawniejsze wczesniej ngrywalem i kasowalem nosniki rw bez problemu. Dzisiaj chcialem cos wypalic i lipa. Sprzet jest do bani czy cos z systemem sie skaszanilo?
ObiOneMP [ Pretorianin ]
up
yazz_aka_maish [ Legend ]
Mój NEC nagrywa bez problemu zarówno CD jak i DVD tyle, że niektórych DVD nie czyta (nawet tych nagranych przez siebie samego) - w innych napędach bez problemu. Po włożeniu nagranej DVD wyświetla komunikat "Pusty Dysk CD". Podejrzewam, że napęd się spypnął i oddaję na gwarancję u Ciebie pewnie jest to samo...
Azazell3 [ C.O.P ]
masz pewnie ten sam blad co ja :) mam identyczna nagrywarke + 2 inne i na kazdej tak samo
masz pewnie zainstalowany Alcohol wejdz do niego i wybierz Emulacja i odznacz "Ignoruj typ nosnika ATIP" i musi dzialaC:)

ObiOneMP [ Pretorianin ]
Dzięki Azazell3! Oto chodziło!