GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

subrip 1.50

04.02.2007
14:50
[1]

szyszakozzzzzzzzzzz [ Legionista ]

subrip 1.50

co mam zrobić żeby wyekstrahować napisy z płyty dvd za pomocą subrip 1.50 beta 3a
prosiłbym dokładna instrukcje krok po kroku

04.02.2007
15:01
[2]

szyszakozzzzzzzzzzz [ Legionista ]

ejj no to mi jest b. potrzebne

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.