equalibrium [ Pretorianin ]
Wakcje?
Jako, że jestem już po sesji i panuje ogólne rozluźnienie to jakoś tak naszło mnie na zaplanowanie wakacji. Chcemy ze znajomymi wybrać sie nad nasze polskie morze. Myśleliśmy o Jastrzębiej Górze albo o Mielnie (czysty przypadek). No więc tak, może możecie polecić jakieś miejsce gdzie jest tanio i fajnie:P (mogą byc inne miejscowosci) Nocleg do 35 zł, koniecznie lazienka w pokoju, i blisko do morza, hmm no to tyle z wymagan. Oczywiscie obowiazkowo deptak i milon knajp i atrakcji:P czekam na wasze propozycje:)
Ranczo [ Konsul ]
Dopiero skończyły się ferie. A ty już o wakacjach.

jackhammer777 [ Dark Lord ]
Łoj! Ja mam ferie zimowe jeszcze przed soba a tu juz rozmyslaja o wakacjach!! :D