GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wakcje?

04.02.2007
14:29
[1]

equalibrium [ Pretorianin ]

Wakcje?

Jako, że jestem już po sesji i panuje ogólne rozluźnienie to jakoś tak naszło mnie na zaplanowanie wakacji. Chcemy ze znajomymi wybrać sie nad nasze polskie morze. Myśleliśmy o Jastrzębiej Górze albo o Mielnie (czysty przypadek). No więc tak, może możecie polecić jakieś miejsce gdzie jest tanio i fajnie:P (mogą byc inne miejscowosci) Nocleg do 35 zł, koniecznie lazienka w pokoju, i blisko do morza, hmm no to tyle z wymagan. Oczywiscie obowiazkowo deptak i milon knajp i atrakcji:P czekam na wasze propozycje:)

04.02.2007
14:34
[2]

Ranczo [ Konsul ]

Dopiero skończyły się ferie. A ty już o wakacjach.

04.02.2007
14:48
smile
[3]

jackhammer777 [ Dark Lord ]

Łoj! Ja mam ferie zimowe jeszcze przed soba a tu juz rozmyslaja o wakacjach!! :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.