jambond [ The Best Driver ]
JAK TAM MOI GOLOWICZE SIĘ CZUJĄ?
JAK TAM MOI GOLOWICZE SIĘ CZUJĄ?
Chciałem się zapytać czy golowicze są zdrowi czy chorzy bo ja mam katar i
kaszel ale dobrze się czuję.
Lysack [ Latino Lover ]
tam jeszcze nie minęło 48 godzin od rozpoczęcia głosowania, nie dodajemy propozycji!!
no i edytował wątek:)
Kucyś [ BIE(L)ANY ]
ok

Adamek19 [ Pretorianin ]
yy ja wcale nie jestem twoj golowicz tylko quqocha..

Bobuch [ Mniejsze Zło ]
Chory.

alpha4175 [ Jeep Driver ]
Zdrowy jak koń.
arturszyma [ Pretorianin ]
Właśnie wstałem, wypiłem 0.9 litra. Osiemnastka była :) Kto czyta moje posty wie, że potrafię :)

jackhammer777 [ Dark Lord ]
Zdrowy. I nawet kaca nie mam! xP

Diobeuek [ Konsul ]
Kosmiczna Abrakadabra Czachy
White Star [ Legend ]
fizycznie zdrowy ale z głową gorzej ; ]
nutkaaa [ Panna B. ]
od grudnia męczy mnie przewlekłe przeziębienie
4400 [ Pretorianin ]
Fizycznie zdrowy, a psychicznie zdewastowany troszku ;P

PaWeLoS [ Admiral ]
Lysack---> O czym był wcześniej ten wątek?
Lysack [ Latino Lover ]
Pawelos -> kolejna część top listy golowiczów:) nie doczytał regulaminu i się pośpieszył trochę:P
jambond [ The Best Driver ]
Lysack ja doczytałem regulamin tylko na złe daty spojrzałem
Xaltorun [ Quincy ]
nutkaaa -> ja od sylwestra mam ciągle kaszel i to strasznie silny taki :/ Czasami jak chce odkaszlnąć to wydaje mi sie ze płuca mi to wyssie.

Yorqus [ Centurion ]
Zdrowy jak ryba :)

pablo397 [ sport addicted ]
zdrowy

Mazio [ Mr Offtopic ]
a kto Ty jesteś chłopczyku?

pawelcz3 [ Konsul ]
Trochę mnie gardło boli.

Janczes [ You'll never walk alone ]
boli głowa, brzuch, kręgosłup

Aceofbase [ El Mariachi ]
hipochondrycy

zelka [ Strider ]
Zdrowa...

Mazio [ Mr Offtopic ]
zelka -->

Igierr [ Warrior ]
tak se sie czuje

mirencjum [ operator kursora ]
Wszystko w normie.