GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fotoradar. Masz ci los.

04.02.2007
14:25
[1]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

Fotoradar. Masz ci los.

Natrafilem taki oto fotoradar jadac kolo godziny 21-22, jakie jest prawdopodobienstwo ze dziala po ciemku i czym bym widzial jakis blysk?


I o podobnej porze ten


Czy miedzy 19 a 24 dzialaja w trasie tzw przenosne fotoradary i czy robia blysk? Czy widze widze go przed soba czy wyglada to jak odbicie swiatla od lusterka? Jaki ma kolor?

04.02.2007
14:30
[2]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Przyjdą zdjęcia to się dowiesz, czy działa.

04.02.2007
14:51
[3]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

Yen pierwszy to chyba tylko wskaźnik prędkości. A drugi z tego co wiem to ma flesza. Ale czy normalnego, czy wykorzystującego inne długości światła to nie mam pojęcia. :)

04.02.2007
14:51
smile
[4]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Czy działa po ciemku ? Jak najbardziej.
Czy widać błysk ? Nie.

Ciesz się najdroższym zdjęciem w życiu :-)

04.02.2007
15:08
smile
[5]

_ramadan_ [ Król sedesu ]

Działają - może być grubo

04.02.2007
15:13
[6]

zanteresowany [ Pretorianin ]

jakie tam obowiązuje ograniczenie i ile leciałeś jesli można wiedzieć

04.02.2007
15:16
[7]

Kucyś [ BIE(L)ANY ]

Trasa Toruńska . Co to moze byc fotoradar?????????

04.02.2007
15:20
[8]

Ruinort [ Jónior ]

kiedys widzialem podobna tablice jak na zdjeciu 1 ale tam pokazywalo ile sie jedzie a pod tym zwolnij dzialalo to dobrze bo wszyscy zwalniali

04.02.2007
15:22
[9]

zanteresowany [ Pretorianin ]

trana torunską zawsze jeżdze nie mniej niż 100 i nigdy foto mi nie zrobili :)

04.02.2007
15:22
[10]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Nie wiem jak to w Polsce jest ale fotoradary działają na podczerwień więc choćby nawet niewiadomo jak ciemno było to i tak Cię odczytaja. Druga sprawa to poczekaj czy przyjdzie - to że radar stoi i blysnal to nieznaczy ze jest "klisza" wsadzona albo ze sie nieskonczyla... :]

Raz jak jechalem we Francji to po wyjezdzie z tunelu cos mi lekko błysło a za pare metrow dalej na tablicy informacyjnej znajdującej się nad drogą, wyskoczyl mi numer mojej tablicy rejestracyjnej z napisem - zwolnij! (3 km mialem wiecej niz bylo ograniczenie, a do 5 nie przychodzi fotka, ufff :P)


btw.: trasę Wrocław-Syców znam bardzo dobrze :)

04.02.2007
15:27
[11]

Prof. Lupin [ Konsul ]

Błysk widać, tym bardziej nocą, a też nawet jak był to o niczym nie świadczy bo częsta praktyka u nas jest że fotoradary stoją puste ot tak dla strachu. Dostaniesz zdjęcie to bedziesz wiedział

04.02.2007
15:52
[12]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

dolomith ---> to w czwartek miedzy 21 a 22 na tej trasie myslisz ze dzialaly te fotoradary?

A na trasie z Piotrkowa do Wałbrzycha miales jakies fotki?

04.02.2007
16:10
[13]

gladius [ Subaru addict ]

a) cb radio
b) zdejmujesz tablicę rejestracyjną i kładziesz na przedniej szybie - jakby cię psy zatrzymały, to mówisz, że boisz się zgubić :D

04.02.2007
16:12
smile
[14]

stanson [ Szeryf ]

o ku... Saluteer??

04.02.2007
16:17
[15]

Azzie [ bonobo ]

Blysk w podczerwieni tez widac, ot tyle ze taki nikly i wyraznie czerwonego koloru (wiekszosc swiatla idzie w widmie niewidzialnym, ale nie wszystko).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.