GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy pomoc bliźnim może być źródłem szczęścia ? - rozprawka

04.02.2007
14:13
smile
[1]

raper741 [ Vamos Barca ]

Czy pomoc bliźnim może być źródłem szczęścia ? - rozprawka

Mam napisać rozprawkę na wyżej wymieniony temat :] Mam parę argumentów, ale koniecznie potrzebny jest mi argument z literatury :] Zwracam się do was z prośbą o takie właśnie argumenty :] Będę wdzięczny :) Z góry thx :)

Ps: Liczę na was :)

04.02.2007
14:29
[2]

raper741 [ Vamos Barca ]

Up !

04.02.2007
14:34
[3]

Harrvan [ Senator ]

Proponuje zaczerpnac cos z Biblii

Pomoc bliznim = szczescie wieczne w raju

Wiec przykladow znajdziesz dosc dajmy na to "Przypowieść o Samarytaninie"

04.02.2007
14:58
[4]

raper741 [ Vamos Barca ]

Tak w ogóle co możemy zyskać przez to, że będziemy pomagać innym ?

Mam:

- szacunek i sympatia do nas
- dobry uczynek (życie wieczne w Raju)

Co jeszcze ?

04.02.2007
15:38
[5]

raper741 [ Vamos Barca ]

Bardzo proszę !!!! Ponawiam ptanie z postu numer 4 !!!

04.02.2007
15:50
[6]

Harrvan [ Senator ]

w poszukiwaniu odkupienia za swoje czyny = osiagniecie szczescia i "zmazanie" swoich win

12 prac Herkulesa dajmy na to

04.02.2007
15:56
[7]

_zielak_ [ Thief ]

Ja bym napisał też że niektórzy ludzie pomagają bliźnim nie oczeukując w zamian całkowicie niczego.
Prawdziwe dobro i prawdziwa miłość są bezinteresowne: nie szukają ani nagrody, ani sławy, ani poklasku. (możesz poszukaś do tego jakiś cytatów z Bilbli, np. z Hymnu Do Miłości św. Pawła)

04.02.2007
17:07
smile
[8]

mirencjum [ operator kursora ]

Nie, wycofuję, to był zły przykład.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.