GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ograniczenie transferu

04.02.2007
13:41
[1]

Klaustrofobik [ Centurion ]

Ograniczenie transferu

Mam dzielona neostrade 2mb na 4 osoby przez router. Oni za duzo sciagaja !

Czy jest mozliowsc ograniczenie im downloadu do np 20 kb/s ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.