GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wp.pl jeździ po Niemacach - piłka ręczna :)

04.02.2007
13:33
smile
[1]

xmajorx [ Gladiator ]

Wp.pl jeździ po Niemacach - piłka ręczna :)

Na początku z góry chciałem przeprosić za kolejny wątek z serii "...- piłka ręczna", ale to co dziś przeczytałem na Wp.pl przyprawiło mnie o nie mały uśmiech i postanowiłem się z Wami tym podzielić. Chodzi mi o tę galerię, a konkretnie o opisy zawodników reprezentacji Niemiec :)



Jesli było to przepraszam :)

Miłego czytania ;)

04.02.2007
13:35
smile
[2]

żbike [ Konsul ]

he he dobre dobre

04.02.2007
13:36
smile
[3]

wysia [ Generaďż˝ ]

"Oliver Roggisch - swój czas spędzony na boisku dzieli po równo z minutami na ławce kar. Styl gry tego zawodnika wskazuje na wysoki poziom niewyżycia i niekontrolowanej agresji, być może nawet ADHD. Roggisch zajmuje się bowiem na boisku tylko i wyłącznie upadlaniem życia przeciwnikom i łokciowaniem ludzi. Krąży plotka, że w nocy z soboty na niedzielę to on, a nie Chad Dawson, pokonał Tomasza Adamka. Podobno kiedyś strzelił bramkę, co, zakładając że strzelił takową również futbolowy bramkarz Kolumbii wydaje się nawet prawdopodobne."

04.02.2007
13:37
smile
[4]

siwCa [ Legend ]

Ale się afera zapowiaad. :)


Pascal Hens - według statystyk mierzy 203cm, ale co najmniej 5 z nich to długość koguciego czuba, którym pokarał biednego Pascala jakiś zakompleksiony niemiecki fryzjer.

04.02.2007
13:38
smile
[5]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Wiekowy już zawodnik (36 lat) za wiele na boisku nie przebywa, żeby się nie zasapał. Z akcji gola strzelić już nie umie, ale za to świetnie wykonuje rzuty karne. A że tych sędziowie dyktują dla Niemców więcej niż dla innych reprezentacji, jest jednym z lepszych strzelców w zespole.

04.02.2007
13:39
smile
[6]

misztel [ +0,10gr! ]

Pascal Hens - według statystyk mierzy 203cm, ale co najmniej 5 z nich to długość koguciego czuba, którym pokarał biednego Pascala jakiś zakompleksiony niemiecki fryzjer.

Styl gry tego zawodnika wskazuje na wysoki poziom niewyżycia i niekontrolowanej agresji, być może nawet ADHD.

04.02.2007
13:40
[7]

Toster.ziom [ Pretorianin ]

Afera??
A co można powiedzieć o komentarzach niemieckiej prasy o polakach??
A text niezły, szczególnie z tym ADHD:)

04.02.2007
13:40
smile
[8]

stanson [ Szeryf ]

Pojechali po całości :)

04.02.2007
13:43
smile
[9]

siwCa [ Legend ]

W 2000 roku osiągnął "wielki sukces". Został "Chłopakiem roku" magazynu "Bravo".

04.02.2007
13:44
[10]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

LOL!

04.02.2007
13:45
smile
[11]

^KoKoT^ [ Generaďż˝ ]

Buhaha ktoś miał poczucie humoru :D

Krąży plotka, że w nocy z soboty na niedzielę to on, a nie Chad Dawson, pokonał Tomasza Adamka.

Tu jeszcze link do opisu Polaków :)

04.02.2007
13:46
smile
[12]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Haha, i bardzo dobrze!! Choc przynajmniej jeden z portali niedaje sobie "dmuchac w kasze"!!

04.02.2007
13:47
smile
[13]

Sir Skull [ Charr Shaman ]

Świetne :)

Christian Zeitz
Dzięki niemu wiemy, dlaczego bilety na górne rzędy trybun są najtańsze - tam właśnie najłatwiej oberwać jego rzutem. Na tych mistrzostwach 26-latek z Kilonii częściej zrywa pajęczyny z górnych zakamarków hal, niż z bramek rywali.

04.02.2007
13:47
smile
[14]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Opis Olivera Roggischa rządzi! :]

04.02.2007
13:47
smile
[15]

wornock [ Generaďż˝ ]

Ale pojechali...Brawo!!!

04.02.2007
13:57
smile
[16]

White Star [ Legend ]

mocne :D i dobre... tylko jak przegramy będzie wtopa... *tfu przez prawe ramie*

04.02.2007
14:00
[17]

xmajorx [ Gladiator ]

Golem6 --> dokładnie ;) gdy go czytałem odrazu poprawił mi się humor :D

Widzę, że już ktoś wspomniał o równie zabawnym "Chłopaku roku" według "Bravo" :D

04.02.2007
14:00
[18]

Kompo [ alkopoligamista ]

Dobra, dobra. Tylko wygrajmy ten finał.

04.02.2007
14:02
smile
[19]

Swink [ Fantasy ]

niezłe ;]

04.02.2007
14:03
smile
[20]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Trzeba tez miec swiadomosc, ze dzis doslownie cały swiat trzyma kciuki za Polaków, bo nikt nie lubi Szwabów :P.

04.02.2007
14:03
[21]

Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]

Dobrze szwabom
Zaraz zabieram sie za robienie stronki internetowej
"Szwabom mówimy WON "

04.02.2007
14:05
[22]

Imix [ SG-1 ]

Tak samo zalosne jak to co wypisuja niemieckie brukowce...

04.02.2007
14:06
[23]

Gibon91 [ @ ]

Loon -> Nie przesadzaj, Austriacy lubią szwabów :)

04.02.2007
14:07
[24]

misztel [ +0,10gr! ]

No nie, lepiej porównywać polityków..

Tak trzymać wp.pl! ;-)

04.02.2007
14:07
[25]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

Niemiec jest statystą i obecność tak bezbarwnych zawodników w kadrze Niemiec potwierdza tezę, że najlepszymi zawodnikami tejże są odpowiednio dobrani sędziowie.

:)

04.02.2007
14:08
[26]

sebekg [ Generaďż˝ ]

dobrze szwabom, za te bilety i smianie sie z nas, cos za cos:)

04.02.2007
14:11
[27]

xmajorx [ Gladiator ]

Imix --> weź proszę pod uwagę, że to co piszą niemieckie brukowce to krytyka na poziomie 4 klasy podstawówki :) To co napisane zostało na WP ma charakter prześmiewczy i humorystyczny, a nie obraźliwy jak w niemieckich gazetach ;)

04.02.2007
14:17
smile
[28]

sebekg [ Generaďż˝ ]

dokladnie, bardzo fajnie napisane i mozna sie posmiac, jest to na poziomie

04.02.2007
14:20
[29]

siwCa [ Legend ]

sebekg, a o co chodziło z biletami ?

04.02.2007
14:22
smile
[30]

megaabol [ Generaďż˝ ]

HEHE :) Nareszcie ktoś pojechał niemcom :)

04.02.2007
14:23
[31]

raper741 [ Vamos Barca ]

super :D

04.02.2007
14:24
[32]

sebekg [ Generaďż˝ ]

niemcy wykupili wszystkie bilety zostawiajac tylko 5 wejsiowek dla kaczki i reszty dla kibicow juz nie ma, poszukaj w tych watkach gdzie jest niemieckie chamstwo tam jest link, pozdr

04.02.2007
14:25
smile
[33]

gofer [ ]

Na bezrybiu i rak ryba. W tych słowach można uzasadnić, dlaczego 32-letni kołowy Kronau/Ostringen otrzymał powołanie na mistrzostwa. W przeciętnej drużynie Bundesligi niespecjalnie się wyróżnia. No ale lepszych od niego w Niemczech nie ma. Jak można zauważyć po nazwisku - Niemiec z dziada pradziada. Podobnie jak Miroslav Klose i Gerald Asamoah. Ma dyplom trenera i może już lepiej, żeby zajął się szkoleniem młodych graczy.

04.02.2007
14:32
[34]

zalo [ Generaďż˝ ]

własciwie mogli jeszcze bardziej po nich pojechać, ale i tak wyszli na kretynów...

- ADHD
- zrywa pajęczyny z zakamarków hali
- 5 cm conajmniej mierzy jego kogut
- czas spedza głownie na ławce kar...
- no i kudły trenera...

04.02.2007
14:58
smile
[35]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Burackie.

04.02.2007
15:04
smile
[36]

szarzasty [ rammsteinick ]

takie nie bardzo śmieszne. naciągane i "na chama chamskie"

04.02.2007
15:09
smile
[37]

Szczeblo [ Pretorianin ]

Macu - dokładnie. Jestem pewien, że Niemcy strasznie się tymi opisami przejmą...

04.02.2007
15:18
smile
[38]

Adamss [ beer & chill ]

Nie ma to jak kolejny raz zrobić nam opinie chamów i prostaków.

04.02.2007
15:24
smile
[39]

Barthez x [ Generaďż˝ ]

Dzięki niemu wiemy, dlaczego bilety na górne rzędy trybun są najtańsze - tam właśnie najłatwiej oberwać jego rzutem. Na tych mistrzostwach 26-latek z Kilonii częściej zrywa pajęczyny z górnych zakamarków hal, niż z bramek rywali. Z Francuzami zagrał tragicznie, ale kto miał pomóc Niemcom to pomógł i tak znaleźli się oni w finale. Ten zawodnik potrafi w pojedynkę wygrywać mecze, a gdy złapie swój rytm, jest nie do powstrzymania na skrzydle. Ale na tych mistrzostwach jakoś mu nie wychodzi.

04.02.2007
15:25
smile
[40]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

04.02.2007
15:33
[41]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

kurde gdzieś widziałem taką wypowiedź...

Cedynia 972, (dalej daty), Kolonia 2007. Możecie to całe przytoczyć?

04.02.2007
15:33
[42]

Tristan9 [ Generaďż˝ ]

Szczeblo - Pewnie nawet tego nie przeczytają, ale to taki miły przeywnik przed finałowymi emocjami.

04.02.2007
15:36
[43]

xmajorx [ Gladiator ]

Macu, szarzasty itd... --> jesteście panowie za bardzo przewrażliwieni :) jak nas wyzywają od chamów i prostaków to jest źle, a jak my odpowiemy o wiele bardziej wyrafinowaną krytyką to też jest źle ;) Zastanówcie się trochę i potraktujcie to z przymrużeniem oka. Według mnie takie coś nie świadczy o naszym buractwie, lecz wręcz przeciwnie, o naszej inteligencji ;) Pokazujemy, że to jednak Niemcy są chamami i prostakami, ponieważ nie potrafią napisać inteligentnej i konstruktywnej krytyki pod naszym adresem, tylko posuwają się do najbardziej płytkich tekstów jakie można sobie wyobrazić.

04.02.2007
15:39
[44]

Igierr [ Warrior ]

będzie z tego wojna

04.02.2007
15:45
[45]

Da5id. [ Snufkin ]

xmajorx ==> Nazywasz to wyrafinowaną krytyką? Niemcy zachowali się buracko, a polacy buractwem na takim samym poziomie odpowiedzieli. Proste.

04.02.2007
15:57
smile
[46]

Misiaty [ Konserwatywny liberał ]

Hmm, czy mi się wydaje czy jeszcze dziś wszystcy byli oburzeni, że po nas Niemcy jeżdżą? ;) Kalemu robić to źle, Kale robi to wyrafinowanie ;)

04.02.2007
15:58
smile
[47]

Janczes [ You'll never walk alone ]

i prawidłowo ;)

04.02.2007
15:58
[48]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

xmajorx ---> Czas chyba przypomnieć aferę "kartoflaną", bo sytuacja jest podobna. Jakiś niemiecki brukowiec pisze coś bulwersującego, a Polacy, zamiast puścić to mimo uszu, podejmują rękawicę i przystępują do utarczki słownej. Jakkolwiek prowokacja WP nie należy do najgorszych, to uważam, że jest ona zupełnie nie potrzebna. Przecież najpiękniejszym sposobem na utrzenie niemcom nosa będzie dzisiejszy triumf. Niestety Polacy mają to w swojej mentalności, że kiedy ich duma narodowa zostanie naruszona, nawet najbardziej miernym tekstem, zaraz zniżają się do tego samego poziomu i kontratakują.

04.02.2007
16:08
smile
[49]

MR.MANIAK [ Senator ]

I bardzo ładnie. Dalej tak trzymać i będzie dobrze

04.02.2007
16:09
smile
[50]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Wasze posty mocno trącą hipokryzją. Jak Oni Nas jadą w mediach to jest powszechne oburzenie, ale podczas gdy My się rewanżujemy w podobny sposób - pospółstwo zachwyca się i przyklaskuje...

Żałość...

04.02.2007
16:11
smile
[51]

stasiuworld [ Pretorianin ]

Heheh i bardzo dobrze:)

04.02.2007
16:12
smile
[52]

Nikodinho21 [ Pretorianin ]

Tak jest i to chodzi !!! jechac szwabow swinie niemickie

04.02.2007
16:15
[53]

xmajorx [ Gladiator ]

Da5id. --> napewno jest ona bardziej wyrafinowana, czy jak kto woli inteligentna od tej, którą przedstawili nasi zachodni sąsiedzi i co więcej, nie ma ona na celu dosłownego obrażenia Niemców, bo przecież WP nie nazywa ich chamami jak oni to zrobili w stosunku do nas, ale stara się ich wyśmiać ;) Teraz sam sobie odpowiedz co jest bardziej inteligentne ;)

Macu --> racja, ale pamiętaj, że w mentalności Polaków jest również to, że zawsze jest źle :) Już o tym wspominałem, ale napiszę jeszcze raz, gdy Niemcy nas obrażają to wśród Polaków panuje wielkie oburzenie, że "jak oni tak mogą ?!", "to przekracza pewne granice !" itd i wszyscy tylko pomstują. Tak samo sytuacja przedstawia się dzisiaj, gdy napisalismy coś źle o Niemcach, że "to tylko świadczy o naszym buractwie" itd... Czy to nie wydaje Ci się śmieszne ;) Trzeba się na coś zdecydować lub...

... zmienić naszą mentalność :D

PS: W związku z postem yazz_aka_maisha chciałem zapewnić, że wątek ma charakter typowo humorystyczny, miał Was tylko rozśmieszyć i w związku z tym chyba powinienem go umieścić w kategorii dowcipy, chociaż bezpośredno dotyczy on sportu.

04.02.2007
16:21
smile
[54]

Buby [ Perfekt ]

Dobre :)

04.02.2007
16:30
smile
[55]

Khelben [ PointGuard ]

Mało występów w kadrze, mało goli, mało czegokolwiek, co mogłoby spowodować nasz strach przed tym zawodnikiem. Wysoki, dobrze zbudowany, acz przeciętny do bólu Haaß w reprezentacji Niemiec jest statystą i obecność tak bezbarwnych zawodników w kadrze Niemiec potwierdza tezę, że najlepszymi zawodnikami tejże są odpowiednio dobrani sędziowie.

04.02.2007
16:30
smile
[56]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

dostałem ciekawy łańczuszek na gadu

"zróbmy niemieckim ku#wom na złość głosuj na Polskea potem wciśnij Abstimmen wyślij to do wszystkich znajomych "

04.02.2007
18:08
[57]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

ha, no to śmiejmy się dalej!

04.02.2007
18:12
[58]

gladius [ Subaru addict ]

Ten kogucik, psia jego mać, chyba najbardziej nam zaszkodził.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.