GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

program którym "wpiszę" napisy w film

04.02.2007
13:12
[1]

szyszakozzzzzzzzzzz [ Legionista ]

program którym "wpiszę" napisy w film

Potrzebuje takiego programiku którym wpiszę napisy w film tak by były zapisane w ścieżce wideo
1. nie sub station alpha+ wtyczka do virtual dub (subtitler) bo nie ma polskich znaków
2. musi obsługiwać polskie znaki
3. najlepiej żeby tylko w jednym programie to robić a nie w kilku (tak jak np. sub station alpha+virtual dub...)

04.02.2007
13:26
[2]

szyszakozzzzzzzzzzz [ Legionista ]

ej no potrzebuje tego programu

04.02.2007
13:28
[3]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5988097&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.