o.b. [ Konsul ]
CS 1.6 a CZ
Czy gra Counter-Strike 1.6 rózni się czymś i mocno (tylko MULTI!) od Condition zero?
Migot3k [ Chor��y ]
CZ ma singla a CS 1.6 nie. To różnica.
Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
Grafiką. Są też nowe mapy, a te, które były już w 1.6 są lekko zmodyfikowane. Można ustawiać bindy na kupowanie broni już w grze, a nie w configu.
General E'qunix [ Nobody likes me ]
Trochę się różni. Na przykład HG nie zabierają hp, jeśli wybuchną za ścianą.
Ogólnie zmiany na gorsze więc nie polecam.
edit: grafiką? modele nowe, ale żeby tekstury były jakieś lepsze to nie zauważyłem...