GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

CS 1.6 a CZ

04.02.2007
12:45
[1]

o.b. [ Konsul ]

CS 1.6 a CZ

Czy gra Counter-Strike 1.6 rózni się czymś i mocno (tylko MULTI!) od Condition zero?

04.02.2007
12:45
[2]

Migot3k [ Chor��y ]

CZ ma singla a CS 1.6 nie. To różnica.

04.02.2007
12:48
[3]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Grafiką. Są też nowe mapy, a te, które były już w 1.6 są lekko zmodyfikowane. Można ustawiać bindy na kupowanie broni już w grze, a nie w configu.

04.02.2007
12:49
[4]

General E'qunix [ Nobody likes me ]

Trochę się różni. Na przykład HG nie zabierają hp, jeśli wybuchną za ścianą.
Ogólnie zmiany na gorsze więc nie polecam.
edit: grafiką? modele nowe, ale żeby tekstury były jakieś lepsze to nie zauważyłem...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.