pumiasty [ Centurion ]
Lączenie komputerów i sieć bezprzewodowa.... Pomocy....
Szukam porady w polaczeniu dwoch komputerow przy pomocy sieci bezprzewodowej, dwa laptopy, zupelnie nie wiem jak to zrobic, a chodzi o przeslanie kilku plikow i zalezy mi wlasnie na tym sposobie... Jesli taki watek zostal juz tu utworzony to przepraszam, ale nawet nie mam czasu w tej chwili przewertowac forum... Dzieki za pomoc...
wysia [ Generaďż˝ ]