equalibrium [ Pretorianin ]
Prawo jazdy
Mam pytanko, czy da się przesunąć termin egzaminu na prawko nie tracąc kasy? (chodzi mi o sytuację, że zadzwonię kilka dni prędzej, a nie, że nie stawie się na egzamin, wtedy to wiem, że kasa już stracona)
nutkaaa [ Panna B. ]
Z tego co wiem, to jest taka możliwość, ale to trzeba przyjechać osobiście i przekładać i to tak z min. tydzień wcześniej...
Loon [ jaki by tu stopien? ]
U mnie sie nie da pod żadnym pozorem :|.
I troche lipa w zwiazku z tym bo terminy mogą mi się pokryć z datą komisji wojskowej :|.

_ramadan_ [ Król sedesu ]
Loon ---> najwyżej wezmą Ciebie za dezertera
Triple_X [ Pretorianin ]
We Wrocławiu wystarczy przyjść max. dzien wcześniej i wybrać sobie inny termin, sam w ten sposób przyspieszyłem sobie egzamin bo akurat ktoś przede mna zrezygnował z terminu :)
yazz_aka_maish [ Legend ]
To ja się podłączę.
Ostatnio kumpel mi powiedział, że kurs jest ważny cały czas, czy to oznacza, iż jeśli kurs miałem x lat temu to mogę sobie pójść na egzamin, zakładając, że znajdę papiery?

hektor_v [ Konsul ]
w moim przypadku nie dalo sie przelozyc, zaplacilem kare za niestawienie sie leczktos zrezygnowal w ciagu 7dni i mialem przyspieszony termin :)
powodzenia mistrzu ;)
Game Over [ Generaďż˝ ]
Loon--> komisje wojskową można przełożyć.
equalibrium [ Pretorianin ]
hektor_v <--- dzieki za "powodzenia", ale ja juz mam prawko;) moja kobieta ma egzam no i niestety pokryl sie jej z egzaminem na uczelni:/