GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prawo jazdy

04.02.2007
12:19
[1]

equalibrium [ Pretorianin ]

Prawo jazdy

Mam pytanko, czy da się przesunąć termin egzaminu na prawko nie tracąc kasy? (chodzi mi o sytuację, że zadzwonię kilka dni prędzej, a nie, że nie stawie się na egzamin, wtedy to wiem, że kasa już stracona)

04.02.2007
12:21
[2]

nutkaaa [ Panna B. ]

Z tego co wiem, to jest taka możliwość, ale to trzeba przyjechać osobiście i przekładać i to tak z min. tydzień wcześniej...

04.02.2007
12:33
[3]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

U mnie sie nie da pod żadnym pozorem :|.
I troche lipa w zwiazku z tym bo terminy mogą mi się pokryć z datą komisji wojskowej :|.

04.02.2007
12:34
smile
[4]

_ramadan_ [ Król sedesu ]

Loon ---> najwyżej wezmą Ciebie za dezertera

04.02.2007
12:36
[5]

Triple_X [ Pretorianin ]

We Wrocławiu wystarczy przyjść max. dzien wcześniej i wybrać sobie inny termin, sam w ten sposób przyspieszyłem sobie egzamin bo akurat ktoś przede mna zrezygnował z terminu :)

04.02.2007
12:51
[6]

yazz_aka_maish [ Legend ]

To ja się podłączę.
Ostatnio kumpel mi powiedział, że kurs jest ważny cały czas, czy to oznacza, iż jeśli kurs miałem x lat temu to mogę sobie pójść na egzamin, zakładając, że znajdę papiery?

04.02.2007
12:52
smile
[7]

hektor_v [ Konsul ]

w moim przypadku nie dalo sie przelozyc, zaplacilem kare za niestawienie sie leczktos zrezygnowal w ciagu 7dni i mialem przyspieszony termin :)

powodzenia mistrzu ;)

04.02.2007
12:55
[8]

Game Over [ Generaďż˝ ]

Loon--> komisje wojskową można przełożyć.

04.02.2007
12:58
[9]

equalibrium [ Pretorianin ]

hektor_v <--- dzieki za "powodzenia", ale ja juz mam prawko;) moja kobieta ma egzam no i niestety pokryl sie jej z egzaminem na uczelni:/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.