Toster.ziom [ Pretorianin ]
rosol91
pamiętacie go?
sŁAWNEGO rOSOŁA 91??
wysia [ Generaďż˝ ]
Nie.

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]
LOL! Kto to byl?
Toster.ziom [ Pretorianin ]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]
LOL po raz drugi. Chyba, że ja o czymś nie wiem.

Mr.Eko [ I love Prison Break ]
Czyli ja też o niczym niewiem ?

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Od dzisiaj Marcin Będkowski( beny) będzie miał nick God Father
a ja ( Rosol92) nick Toster
Buczo. [ Scuderia Ferrari ]
Nic a nic nie rozumiem. Ktoś mógłby wytłumaczyć na czym polega "myk"?

_ramadan_ [ Król sedesu ]
WTF?
Toster.ziom [ Pretorianin ]
hehe,mój login na gry-online nie ma z tamtym nic wspólnego