
darekPOL [ Legionista ]
Tibia
Jak wyść z rokguardu bo nie wiem. Wczesniej pytalem w watku oficialnym ale nikt mi nie odpowiada?
golmann [ chcesz piwo ?? to se kup ]
Najpierw osiągnij 8 lvl.
Następnie idź do wyroczni (taki pomnik z imieniem oracle poszukaj gdzieś w mieście)
powiedz
HI
następnie odpowiadaj na pytania wyroczni (profesja. miasto itp.)