GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tibia

04.02.2007
11:12
smile
[1]

darekPOL [ Legionista ]

Tibia

Jak wyść z rokguardu bo nie wiem. Wczesniej pytalem w watku oficialnym ale nikt mi nie odpowiada?

04.02.2007
11:15
[2]

golmann [ chcesz piwo ?? to se kup ]

Najpierw osiągnij 8 lvl.
Następnie idź do wyroczni (taki pomnik z imieniem oracle poszukaj gdzieś w mieście)

powiedz

HI

następnie odpowiadaj na pytania wyroczni (profesja. miasto itp.)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.