GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Splinter Cell: CT

04.02.2007
11:11
[1]

hohner111 [ TransAm ]

Splinter Cell: CT

Nie wiem czy dobra kategoria ale trudno ;) Mam problem, wlasnie wygrzebalem z pudelka od karty graficznej full wersje tej gierki, instalnalem i zonk ;P JAK PRZESJC PIERSZA MISJE? ;) znajduje tylko 4 z 5 skrzyń z bronią :/ moze ktos ma jakas solucje, mapke czy cos bo krece sie od godziny i zaczyna mnie to nudzic ;) smiejcie sie smiejcie ;P

04.02.2007
11:14
[2]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Pod latarnią najciemniej? ;)
https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=355

Edit. Jak bedziesz miał więcej pytań to est jeszcze ten wątek:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5867523&N=1

04.02.2007
11:22
[3]

hohner111 [ TransAm ]

thnx :) wiesz, początkujący ;P głupi itd ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.