hohner111 [ TransAm ]
Splinter Cell: CT
Nie wiem czy dobra kategoria ale trudno ;) Mam problem, wlasnie wygrzebalem z pudelka od karty graficznej full wersje tej gierki, instalnalem i zonk ;P JAK PRZESJC PIERSZA MISJE? ;) znajduje tylko 4 z 5 skrzyń z bronią :/ moze ktos ma jakas solucje, mapke czy cos bo krece sie od godziny i zaczyna mnie to nudzic ;) smiejcie sie smiejcie ;P
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Pod latarnią najciemniej? ;)
https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=355
Edit. Jak bedziesz miał więcej pytań to est jeszcze ten wątek:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5867523&N=1
hohner111 [ TransAm ]
thnx :) wiesz, początkujący ;P głupi itd ;)