GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Spodenki Wasilewskiego :D

04.02.2007
10:57
[1]

Wo_Ja_Ann [ Konsul ]

Spodenki Wasilewskiego :D



Co sie zbulwersowal to jego :D Ma ktos moze wiecej filmikow z wczorajszego Złap Sport? Lecialo jakos tak pod wieczor, ale nie pamietam dokladnie gdzie... byl tam m.in wywiad z Mariuszem Pawełkiem i jego zamiłowanie do czytania, czy komentarze panow z Liga + :]

04.02.2007
11:08
smile
[2]

MR.MANIAK [ Senator ]

A co miał latać prawie, że z kulfonem na wierzchu. Pewnie, że trzymał jedną ręką

04.02.2007
11:17
smile
[3]

Janczes [ You'll never walk alone ]

śmiesznie to wyglada, on taki poważny....
ps. mógł "pomachać kulfonem" :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.