NewGravedigger [ spokooj grabarza ]
super krzesło
wow. Chcę mieć coś takiego w domu. Ciekawe czy kiedys będzie w telezakupy mango :)

siwCa [ Legend ]
Mój plejer nie odtwarza tego.
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Ja to bym stuknal ta azjatke po lewej co usiadla :)
4400 [ Pretorianin ]
Niezły bajer, ale wydaje mi sie m że dosyc niewygodne to musi byc (sądzac po niskim oparciu:/) :D

Super Kotlet [ Schabowy ]
Wow, ;P
Ciekawe z czego to jest zrobione?
K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]
jak zamowie to krzeselko to przysla mi z ta kobitka?
Brzytwa44 [ Chor��y ]
EJ!DAWAJCIE TO KRZESŁO BO WYDRAPIĘ MONITOR!!
NewGravedigger [ spokooj grabarza ]
możliwe że twarde dosyć jest. Ciekawe z jakiego materiału.
tak btw. ----> uśmiałem się:D
Bekam_xD [ Pretorianin ]
heh
Ruinort [ Jónior ]
niezle tylko ze male

Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]
dobre!!!!!
Jak oni to zrobili?
k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]
Gdzie takie coś kupić?
SUPERMETALIC [ Konsul ]
Teorytycznie fajne, ale pewnie nie trwałe :/

Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]
Lecę po takie do biedronki !!!

Scofield [ Konsul ]
Azjatka rzeczywiscie fajna, krzeslo jeszcze lepsze.

Igierr [ Warrior ]
ciekawe czy idzie takie w polsce kupić
golmann [ chcesz piwo ?? to se kup ]
W tesco tego nie ma :(
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
No praktyczna sprawa. Szkoda, że tylko spartańsko wygląda.

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
W Leader Prize też go nie ma :( a maja najlepsze marki

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]
Hmm, ciekawe ile stron ma instrukcja obslugi