GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mam skany ksiażki, czym to połączyć w jednego PDFa?

04.02.2007
10:28
smile
[1]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

mam skany ksiażki, czym to połączyć w jednego PDFa?

j.w.

04.02.2007
10:55
[2]

mikmac [ Senator ]

jest kilka sposobow.

- Office 2007 sam z siebie potrafi zapisywac jako pdf (ma wbudowany exporter) - po prostu w wordzie robisz dokument z tych skanow i exportujesz
- jak masz oprogramowanie Adobe (np Indesign oraz Acrobat - ale nie reader tylko Acrobat) to robisz to w kilka minut. Kolejne obrazki na strony i wydruk jako pdf.
- jak masz tylko worda (nie 2007) to jest jakis darmowy plugin (gdzies widzialem kiedys), ktory pozwala eksportowac do pdfa.

04.02.2007
11:08
smile
[3]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

juz sobie radze analogicznie do podpunktu 2 tyle ze przy pomocy open source'owego Scribusa :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.