
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
mam skany ksiażki, czym to połączyć w jednego PDFa?
j.w.
mikmac [ Senator ]
jest kilka sposobow.
- Office 2007 sam z siebie potrafi zapisywac jako pdf (ma wbudowany exporter) - po prostu w wordzie robisz dokument z tych skanow i exportujesz
- jak masz oprogramowanie Adobe (np Indesign oraz Acrobat - ale nie reader tylko Acrobat) to robisz to w kilka minut. Kolejne obrazki na strony i wydruk jako pdf.
- jak masz tylko worda (nie 2007) to jest jakis darmowy plugin (gdzies widzialem kiedys), ktory pozwala eksportowac do pdfa.

Didier z Rivii [ life 4 sound ]
juz sobie radze analogicznie do podpunktu 2 tyle ze przy pomocy open source'owego Scribusa :)