GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Polska - jaki "Zip Code"?

04.02.2007
10:25
[1]

Marbury [ Pretorianin ]

Polska - jaki "Zip Code"?

Może pytanie troche głupie, ale nie wiem co wpisac jak sie mnie programik pyta o "ZIP CODE"?

04.02.2007
10:26
[2]

N2 [ negroz ]

Kod pocztowy.

04.02.2007
10:26
[3]

mikmac [ Senator ]

wpisz 00-000

04.02.2007
10:35
[4]

Marbury [ Pretorianin ]

Chodzi o to jak na obrazku, chcialem sobie w nakladce na XP-ka ustawic nakladke informujaca o pogodzie i po +48 musze cos wpisac, ale nie wiem co, skoro mieszkam w Warszawie. Jak wpisze kod pocztowy to bez sensu chyba?

04.02.2007
10:44
[5]

Jeh'ral [ Konsul ]

Przecież programik Cię pyta o kod pocztowy albo o kod kraju. Więc chyba wystarczy jak wpiszesz kod telefoniczny kraju.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.