Marbury [ Pretorianin ]
Polska - jaki "Zip Code"?
Może pytanie troche głupie, ale nie wiem co wpisac jak sie mnie programik pyta o "ZIP CODE"?
N2 [ negroz ]
Kod pocztowy.
mikmac [ Senator ]
wpisz 00-000
Marbury [ Pretorianin ]
Chodzi o to jak na obrazku, chcialem sobie w nakladce na XP-ka ustawic nakladke informujaca o pogodzie i po +48 musze cos wpisac, ale nie wiem co, skoro mieszkam w Warszawie. Jak wpisze kod pocztowy to bez sensu chyba?
Jeh'ral [ Konsul ]
Przecież programik Cię pyta o kod pocztowy albo o kod kraju. Więc chyba wystarczy jak wpiszesz kod telefoniczny kraju.