
Ziutek1412 [ Legionista ]
Władca pierścieni - Biała rada-Czy ta gra wogóle powstanie?
Jakiś gościu z EA powiedział że rozpoczęto prace nad nowym odcinkiem gry pod tytułem "BIAŁA RADA" chodż do końca niemożna kolesiowi ufać ponieważ niepowiedział wszystkiego gdyż zawieszone nad nią prace po pół roku od jej rozpoczęcia.A już mówili że gra ma wyjść na sprzedarz już na jesień tego roku.Chodż niewierzę w to że biała rada wyjdzie w tym roku mam małą nadzieję.

Super Kotlet [ Schabowy ]
Aha, co w związku z tym?
Ziutek1412 [ Legionista ]
Ano taki że albo powstanie albo i nie
Prince_michal [ Centurion ]
pierwszy raz słyszę