GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Władca pierścieni - Biała rada-Czy ta gra wogóle powstanie?

04.02.2007
09:50
smile
[1]

Ziutek1412 [ Legionista ]

Władca pierścieni - Biała rada-Czy ta gra wogóle powstanie?

Jakiś gościu z EA powiedział że rozpoczęto prace nad nowym odcinkiem gry pod tytułem "BIAŁA RADA" chodż do końca niemożna kolesiowi ufać ponieważ niepowiedział wszystkiego gdyż zawieszone nad nią prace po pół roku od jej rozpoczęcia.A już mówili że gra ma wyjść na sprzedarz już na jesień tego roku.Chodż niewierzę w to że biała rada wyjdzie w tym roku mam małą nadzieję.

04.02.2007
10:14
smile
[2]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Aha, co w związku z tym?

05.02.2007
13:05
[3]

Ziutek1412 [ Legionista ]

Ano taki że albo powstanie albo i nie

09.02.2007
15:43
[4]

Prince_michal [ Centurion ]

pierwszy raz słyszę

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.