GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z uruchomieniem programu

04.02.2007
02:52
[1]

maczu [ Konsul ]

problem z uruchomieniem programu

helo. problem jest taki, ze po prostu mi się fruity loops nie włącza. najdziwniejsze jest to, że wcześniej się włączał, ale przeinstalowałem i zainstalowałem go później w innym miejscu. nie pojawia się żaden komunikat, żaden błąd. po prostu nic się nie dzieje. w panelu też nie mam żadnego zadania, które by wskazywało na to, że program się uruchomił.

jakieś pomysły? :)

edit:
nie używam opcji automatyczne przywracanie systemu.

04.02.2007
02:54
[2]

Arxel [ Legend ]

Nie jestem pewien ale może to była wersja trial FL i czas testowy Ci się zakończył?

04.02.2007
02:57
[3]

maczu [ Konsul ]

tak. z tym, że po usunięciu i zainstalowaniu czas jeszcze się nie zakończył. do dziś nawet. od pierwszej instalacji minęły dopiero 2 tygodnie, a trial jest na miesiąc.

04.02.2007
11:51
[4]

maczu [ Konsul ]

może do góry...?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.