maczu [ Konsul ]
problem z uruchomieniem programu
helo. problem jest taki, ze po prostu mi się fruity loops nie włącza. najdziwniejsze jest to, że wcześniej się włączał, ale przeinstalowałem i zainstalowałem go później w innym miejscu. nie pojawia się żaden komunikat, żaden błąd. po prostu nic się nie dzieje. w panelu też nie mam żadnego zadania, które by wskazywało na to, że program się uruchomił.
jakieś pomysły? :)
edit:
nie używam opcji automatyczne przywracanie systemu.
Arxel [ Legend ]
Nie jestem pewien ale może to była wersja trial FL i czas testowy Ci się zakończył?
maczu [ Konsul ]
tak. z tym, że po usunięciu i zainstalowaniu czas jeszcze się nie zakończył. do dziś nawet. od pierwszej instalacji minęły dopiero 2 tygodnie, a trial jest na miesiąc.
maczu [ Konsul ]
może do góry...?