
misztel [ +0,10gr! ]
Tyk, pyk, kto czeka ze mną na Galę? :]
I kropka :P
jamkgh [ YA RLY ]
ja

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
Na jaką Galę?

Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]
eemmm
nom zem jam czekam nam galem
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Ja czekam - Walcz Tomaszu !!!
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Właśnie? Na jaką galę? Na bashu nic nie pisali o tym
Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]
Narmo
Na gale boksu
Walczy Adamek Tomasz z jakis tam murzyn
O 3 : 00
misztel [ +0,10gr! ]
A - da - mek !
Sofiksos [ Konsul ]
ja walczę sam ze sobą :P ale przygotowany jestem, zapałki w oczach są - gotowy do walki :D

cache [ Pretorianin ]
a do jutrzejszej Gali maja jakis fajny film dołaczac??

rvc [ Generaďż˝ ]
obejrze w teleekspresie
[12]Pshemeck>>. trzymam za słowo i czekam na foto (po walce)
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Jesli Adamek wygra walke oswiadczam uroczyscie - Zgole leb na lyso i juz nigdy nie bede przeklinac :)
W32.Blaster [ Konsul ]
Ale o tej 3 się rozpoczyna gala czy już wtedy planowo Adamek zacznie walkę ?

MR.MANIAK [ Senator ]
No proste, że czekam. Dzisiaj już się nie będzie opłacało kłaść spać.
Walcz Tomek walcz
misztel [ +0,10gr! ]
I zasnąłem o 3:40. Ale w sumie, opłaciło się ;-)
Ziutek1412 [ Legionista ]
Ja tam oglądałem galę ale głupio bylo Adamek przegrał z jakimś tam murzynem
K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]
Ja nie czekam, bo juz byla:PP

MR.MANIAK [ Senator ]
Ziutek1412---> ten jakiś tam murzyn był po prostu lepszy. Tak jak mówili komentatorzy to jest wielki talent.

Bekam_xD [ Pretorianin ]
Na jakiego Galę??????