GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tyk, pyk, kto czeka ze mną na Galę? :]

04.02.2007
00:58
smile
[1]

misztel [ +0,10gr! ]

Tyk, pyk, kto czeka ze mną na Galę? :]

I kropka :P

04.02.2007
00:58
[2]

jamkgh [ YA RLY ]

ja

04.02.2007
00:58
smile
[3]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Na jaką Galę?

04.02.2007
01:00
smile
[4]

Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]

eemmm
nom zem jam czekam nam galem

04.02.2007
01:00
[5]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Ja czekam - Walcz Tomaszu !!!

04.02.2007
01:00
[6]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Właśnie? Na jaką galę? Na bashu nic nie pisali o tym

04.02.2007
01:02
[7]

Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]

Narmo
Na gale boksu
Walczy Adamek Tomasz z jakis tam murzyn
O 3 : 00

spoiler start

Proszę nie brać mnie za rasistę

04.02.2007
01:02
[8]

misztel [ +0,10gr! ]

A - da - mek !

04.02.2007
01:18
[9]

Sofiksos [ Konsul ]

ja walczę sam ze sobą :P ale przygotowany jestem, zapałki w oczach są - gotowy do walki :D

04.02.2007
01:26
smile
[10]

cache [ Pretorianin ]

a do jutrzejszej Gali maja jakis fajny film dołaczac??

04.02.2007
01:51
smile
[11]

rvc [ Generaďż˝ ]

obejrze w teleekspresie

[12]Pshemeck>>. trzymam za słowo i czekam na foto (po walce)

04.02.2007
01:52
[12]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Jesli Adamek wygra walke oswiadczam uroczyscie - Zgole leb na lyso i juz nigdy nie bede przeklinac :)

04.02.2007
01:59
[13]

W32.Blaster [ Konsul ]

Ale o tej 3 się rozpoczyna gala czy już wtedy planowo Adamek zacznie walkę ?

04.02.2007
02:06
smile
[14]

MR.MANIAK [ Senator ]

No proste, że czekam. Dzisiaj już się nie będzie opłacało kłaść spać.
Walcz Tomek walcz

04.02.2007
09:17
[15]

misztel [ +0,10gr! ]

I zasnąłem o 3:40. Ale w sumie, opłaciło się ;-)

04.02.2007
09:20
[16]

Ziutek1412 [ Legionista ]

Ja tam oglądałem galę ale głupio bylo Adamek przegrał z jakimś tam murzynem

04.02.2007
09:28
[17]

K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]

Ja nie czekam, bo juz byla:PP

04.02.2007
10:35
smile
[18]

MR.MANIAK [ Senator ]

Ziutek1412---> ten jakiś tam murzyn był po prostu lepszy. Tak jak mówili komentatorzy to jest wielki talent.

04.02.2007
12:00
smile
[19]

Bekam_xD [ Pretorianin ]

Na jakiego Galę??????

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.