GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jakie głośniki

03.02.2007
23:54
smile
[1]

marko74 [ Konsul ]

jakie głośniki

jakie głośniki polecacie do zwykłego stereo puszczanego z dźwięku wbudowanego w płytę główną ?
Gigabyte 7VT600P-RZ
Realtek ALC655CODEC
wiem że to "prymityw" jeśli chodzi o dźwięk, ale szukam jak najlepiej brzmiących głośniczków do takiego "prymitywa", bo teraz jadę na takich za 20 PLN i jest baaaardzoooo cieniuuuuutkooo.... ;-)
cena nie gra większej roli
robudowa sprzętu do 5.1 raczej nie wchodzi w grę, ale 2.1 miałbym gdzie postawić na biurku :-)

04.02.2007
00:10
[2]

Ace_2005 [ The Summer ]

Wystarczą Ci: LOGITECH Z-2300 - 2.1 THX

04.02.2007
00:23
smile
[3]

DEXiu [ Generaďż˝ ]

Do zwykłego zintegrowanego Realteka wystarczą ci Logtech X-230

04.02.2007
00:28
smile
[4]

BE_WANTED [ Konsul ]

Ja ostatnio sobie takie kupiłem >
Polecam :)

04.02.2007
00:32
[5]

marko74 [ Konsul ]

Ace ---> no niezłe, chyba przeceniłem swój portfel mówiąc że "cena nie gra większej roli" ...
ten subek trochę za duży jednak, cos nieco mniejszego by się zdało
DEXiu ---> to już bliżej tego czego się spodziewałem

04.02.2007
00:34
[6]

Ace_2005 [ The Summer ]

Więc wybierz te polecane przez DEXiu. Są git. I gitara.

04.02.2007
01:27
[7]

wysia [ Generaďż˝ ]

Imho lepiej kup dowolna normalna karte dzwiekowa, i zostaw stare glosniki... I tak jak uslyszysz roznice jakosci dzwieku szybko je zmienisz, a zmiana glosnikow na lepsze sprawi tylko, ze bedziesz lepiej slyszal jak badziewnie gra ta zintegrowana karta.

A Ace ma racje, od niedlugiego czasu mam z2300, graja po prostu wspaniale:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.