
marko74 [ Konsul ]
jakie głośniki
jakie głośniki polecacie do zwykłego stereo puszczanego z dźwięku wbudowanego w płytę główną ?
Gigabyte 7VT600P-RZ
Realtek ALC655CODEC
wiem że to "prymityw" jeśli chodzi o dźwięk, ale szukam jak najlepiej brzmiących głośniczków do takiego "prymitywa", bo teraz jadę na takich za 20 PLN i jest baaaardzoooo cieniuuuuutkooo.... ;-)
cena nie gra większej roli
robudowa sprzętu do 5.1 raczej nie wchodzi w grę, ale 2.1 miałbym gdzie postawić na biurku :-)
Ace_2005 [ The Summer ]
Wystarczą Ci: LOGITECH Z-2300 - 2.1 THX

DEXiu [ Generaďż˝ ]
Do zwykłego zintegrowanego Realteka wystarczą ci Logtech X-230

BE_WANTED [ Konsul ]
Ja ostatnio sobie takie kupiłem >
Polecam :)
marko74 [ Konsul ]
Ace ---> no niezłe, chyba przeceniłem swój portfel mówiąc że "cena nie gra większej roli" ...
ten subek trochę za duży jednak, cos nieco mniejszego by się zdało
DEXiu ---> to już bliżej tego czego się spodziewałem
Ace_2005 [ The Summer ]
Więc wybierz te polecane przez DEXiu. Są git. I gitara.
wysia [ Generaďż˝ ]
Imho lepiej kup dowolna normalna karte dzwiekowa, i zostaw stare glosniki... I tak jak uslyszysz roznice jakosci dzwieku szybko je zmienisz, a zmiana glosnikow na lepsze sprawi tylko, ze bedziesz lepiej slyszal jak badziewnie gra ta zintegrowana karta.
A Ace ma racje, od niedlugiego czasu mam z2300, graja po prostu wspaniale:)