Insect [ Pretorianin ]
Coś dla ludzi o mocnych nerwach.
Zapiąć pasy, założyć słuchawki i "OPEN VIDEO".
YAY!
zmudix [ palnik ]
Pewnie znowu coś wyskakuje.
edit: jednak nie, średnie
edit2: jednak tak :P calkiem fajne ;)
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
eee....chyba mam za mocne nerwy...
edit:
nic nie wyskakuje...suchar...

thekid2 [ iLove ]
Motyw z "Pulse" ?
lipa ;P
ale Kristen Bell rządzi ^^
k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]
haha przygotowałem sie!!

matisf [ X ]
zajebisty motyw :)
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Kumpel przysłał mi to jakieś 10 minut temu. Całkiem niezłe. O wiele lepsze niż te wszystkie pospolite sabotaże.

qweks [ Ignis Lentus ]
Ciekawe fajny motyw z chwytaniem kursora. :)

Snoopikus [ Generaďż˝ ]
Swietny efekt jest juz po samym filmie, jak sie zaczyna trzasc i zmieniaja sie napisy :)

Super Kotlet [ Schabowy ]
Super ;D
Ale mnie nierusza ;P
coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Niezłe

Aniek [ Mr Devil ]
Dobre
Insect [ Pretorianin ]
Zwróćcie uwagę, że można tam swoje zdjęcie wrzucić i imię celu 'herzklekotu', potem śle się na mejla i żarcik gotowy. x>
PatriciusG. [ frank zappa ]
łaaaaaaaaaaaaaaa
Zaj*biste!
Nie spodziewalem sie tego...

Mortan [ ]
zajebioza

KogUteX [ cziken ]
Genialne.

eLJot [ Listonosz ]
Ciekawa akcja marketingowa :)

kasztaneczuszek [ Legend ]
respekt dla twórców :D

N2 [ negroz ]
Widzę, że ciekawa produkcja sie szykuje, oby tylko nie skończyło się na początkowym dobrym wrażeniu. Czekam z niecierpliwością na premierę!
Ace_2005 [ The Summer ]
Słabe.
Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
Fajne efekty,