GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak sie tego pozbyc ???

03.02.2007
22:54
smile
[1]

kevinek15 [ Pretorianin ]

Jak sie tego pozbyc ???

Chce sie pozbyc tych czarnych pryszczykow (nie wiem jak sie to nazywa fachowo) z nosa i okolic bo tylko tam wystepuja :/

03.02.2007
22:55
[2]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

chodzi o wagry?

03.02.2007
22:55
smile
[3]

Kozi89 [ Generaďż˝ ]

piegi??

03.02.2007
22:57
smile
[4]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

MYJ RYJ !!! :P

03.02.2007
22:57
smile
[5]

kevinek15 [ Pretorianin ]

Sasanka ->>Tak juz sie dowiedzialem -tak to sie nazywa. Ale jak sie tego pozbyc ??

03.02.2007
22:57
smile
[6]

Migot3k [ Chor��y ]

Myj się regularnie ;]

03.02.2007
22:58
smile
[7]

Nati7 [ Legionista ]

Używaj odpowiednich kosmetyków

03.02.2007
22:58
[8]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

Myj twarz ---> metoda lekka

Wycisnij je ---> metoda cieżka


coolerek ---> zawsze wiedziałem że jesteś bezpośredni...ale troche kulturki :D

03.02.2007
22:59
[9]

Gibon91 [ @ ]

Idź do kosmetyczki, ja się zbieram by do niej pójść od hmm... Ponad roku ^^

03.02.2007
22:59
[10]

Viroxis [ s.n.a.f.u ]

Najłatwiej będzie spytać w aptece. Jest od groma płynów, żeli i innych dupereli, żeby się tego pozbyć. Wystarczy poszukać...

03.02.2007
23:00
[11]

m1a87z [ Konsul ]

Papier ścierny :D


03.02.2007
23:01
smile
[12]

Kotka18 [ Junior ]

Myj co dzienie twarz

03.02.2007
23:01
[13]

kevinek15 [ Pretorianin ]

Myje sie regularnie (2 - 3 razy dziennie ) i nie pytam co mam robic regularnie bo to akurat wiem tylko jak mam sie tego pozbyc ??

03.02.2007
23:02
[14]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

diaks

03.02.2007
23:03
[15]

qweks [ Ignis Lentus ]

Wyciskanie wągrów to przejaw głupoty. Na wągry łyka się piguły a zapobiegawczo jakieś toniki itp.

03.02.2007
23:05
[16]

polak111 [ T42 ]

Myj twarz 2 - 3 razy dziennie mydłem, a po mydle umyj jeszcze jakimś żelem lub innym syfem. Możesz również powyciskać :)

03.02.2007
23:06
[17]

kamyk_samuraj [ Generaďż˝ ]

Kotku, codziennie pisze sie raz em. Tfu razem

03.02.2007
23:06
[18]

emii [ Generaďż˝ ]

Idź do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy, a potem dbaj o twarz, używaj żelów do mycia, kremów. Takie oczyszczania trzeba powtarzać co jakiś czas.

04.02.2007
12:03
[19]

Bekam_xD [ Pretorianin ]

manikiur

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.