
kevinek15 [ Pretorianin ]
Jak sie tego pozbyc ???
Chce sie pozbyc tych czarnych pryszczykow (nie wiem jak sie to nazywa fachowo) z nosa i okolic bo tylko tam wystepuja :/
Sasanka [ Generaďż˝ ]
chodzi o wagry?

Kozi89 [ Generaďż˝ ]
piegi??

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
MYJ RYJ !!! :P

kevinek15 [ Pretorianin ]
Sasanka ->>Tak juz sie dowiedzialem -tak to sie nazywa. Ale jak sie tego pozbyc ??

Migot3k [ Chor��y ]
Myj się regularnie ;]

Nati7 [ Legionista ]
Używaj odpowiednich kosmetyków
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
Myj twarz ---> metoda lekka
Wycisnij je ---> metoda cieżka
coolerek ---> zawsze wiedziałem że jesteś bezpośredni...ale troche kulturki :D
Gibon91 [ @ ]
Idź do kosmetyczki, ja się zbieram by do niej pójść od hmm... Ponad roku ^^
Viroxis [ s.n.a.f.u ]
Najłatwiej będzie spytać w aptece. Jest od groma płynów, żeli i innych dupereli, żeby się tego pozbyć. Wystarczy poszukać...
m1a87z [ Konsul ]
Papier ścierny :D

Kotka18 [ Junior ]
Myj co dzienie twarz
kevinek15 [ Pretorianin ]
Myje sie regularnie (2 - 3 razy dziennie ) i nie pytam co mam robic regularnie bo to akurat wiem tylko jak mam sie tego pozbyc ??
Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
diaks
qweks [ Ignis Lentus ]
Wyciskanie wągrów to przejaw głupoty. Na wągry łyka się piguły a zapobiegawczo jakieś toniki itp.
polak111 [ T42 ]
Myj twarz 2 - 3 razy dziennie mydłem, a po mydle umyj jeszcze jakimś żelem lub innym syfem. Możesz również powyciskać :)
kamyk_samuraj [ Generaďż˝ ]
Kotku, codziennie pisze sie raz em. Tfu razem
emii [ Generaďż˝ ]
Idź do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy, a potem dbaj o twarz, używaj żelów do mycia, kremów. Takie oczyszczania trzeba powtarzać co jakiś czas.
Bekam_xD [ Pretorianin ]
manikiur