GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co pÓjdzie NA gForce 2 :(

03.02.2007
22:47
smile
[1]

Trader193670376 [ Junior ]

Co pÓjdzie NA gForce 2 :(

Witam ! W 2002 roku kupiłem nowy komuter. Na polskim rynku w tych czasach gForce 2 był The Best 1,8 Procek no i do tego 256 ramu . Kiedyś to sie grało we wszystko a teraz to ostatnią gą w jaką pogrąłem to Need For Speed : Most Wanted i nie mam w co grać. Ma moze ktoś podobny koputerek i mógł by mi podac tytuły jakiś gier co na niego pójdą mogą być takie co mają po 512 ramu .. Dizęki

03.02.2007
22:49
[2]

Aceofbase [ El Mariachi ]

nIewiEle jeSt TAkich tytuŁÓw

03.02.2007
22:51
[3]

Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]

Po co drugie konto ?

03.02.2007
22:51
[4]

Aniek [ Mr Devil ]

Teraz jest najlepszy moment na kupno komputera.

Windows Vista... dostępny
Karty z DX10... dostępne

;]

03.02.2007
22:51
[5]

HENIO55 [ Konsul ]

hehe NFS U , NFSU2, NSF MW , conflict desert storm , i pare innych :D aha jeszcze max payne 1 i 2

03.02.2007
22:53
[6]

Gibon91 [ @ ]

Nie jestem pewien, ale chyba Morrowind i Gothic powinien pójść :)

03.02.2007
23:08
[7]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

graj w to co wtedy

03.02.2007
23:09
[8]

Milka^_^ [ Zjem ci chleb ]

Gothic 2, GTA SA. Po Gta to już mało co.

03.02.2007
23:11
[9]

Super Kotlet [ Schabowy ]

GTA SA to na tym niepójdzie raczej :P
U kumpla na P4 1.7, 512 ram i GeForce 2 MX 200 niedało się grać :P

04.02.2007
00:03
[10]

wi3dzmin [ Konsul ]

hehe możesz spróbować half life 2 ;) ja nie mam geforce2 ale też mam kartę bez tych wszystkich shaderów i demko mi działa ;) tyle, że mam lepszy procek i więcej ramu... spróbuj ściągnąć demko i graj ;)

04.02.2007
00:09
smile
[11]

Flet [ Fletomen ]

Far Cry - widziałem na własne oczy.

Potrzebny jeszcze proc 800 mHz. i 512 RAM

04.02.2007
00:09
[12]

Toolism [ GameDev ]

słuchaj.. ja rozumiem.. masz stary sprzęt.. ale najgorsza w tej chwili karta graficzna która posiada obsługę shaderów chociażby w wersji 2.0 kosztuje mniej lub tyle samo co GRA , w czym problem?

04.02.2007
00:11
smile
[13]

kkazz [ Pretorianin ]

GTA SA powinno chodzic ja mam kompa duron 950 256 ram karte graf. mam radeona 9200 ale mialem kiedys gf 2 i gta smigalo normalnie :)

04.02.2007
00:13
smile
[14]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Toolism --> 20 zł? ;)

Starcraft
Saper
Kierki
Pasjans
Pinball
Fallout
Fallout 2
Icewind Dale
Icewind Dale 2
Baldur's Gate
Baldur's Gate 2
Planscape Torment
Interstate '76
Need For Speed 3
Chuzzle
Theme Hospital
Roller Coaster Tycoon
Grand Theft Auto
Worms Armageddon

04.02.2007
00:13
[15]

maniek_ [ arladion ]

r9550 obsluguje shadery 2.0?

04.02.2007
00:15
smile
[16]

Toolism [ GameDev ]

Narmo -> wiesz o co mi chodzi ;) To już chyba 3 wątek typu.. MAM GF2MX.. co mi pójdzie.. przecież na nową kartę to można nawet.. ( przez analogię do autorów takowych wątków..) z kieszonkowych od rodziców uzbierać..

04.02.2007
00:18
[17]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

maniek_ --> Tak.

Toolism --> Wiem. Ale tak się zastanawiam, czy autor wątku kiedykolwiek wydał więcej niż 20 zł na grę. Czy w ogóle jakąkolwiek kupił (przypominając sobie jego poprzednie wątki mam spooore wątpliwości)

04.02.2007
00:18
[18]

I.G.I [ |PL|-->I.G.I<-- ]

Ja Miałem GeForce 2Ti i Mi SA Chodziło Płynnie Na Średnich Detalach :) a Co Do Gier To Mało Ich Jest... Po Przeważnie Większość Wymaga Pixel Shader, a GF2 Nie Posiada Ich...

04.02.2007
01:44
[19]

Dizy [ Pretorianin ]

Spokojnie powinny iść gry wydane w 2005 roku i wcześniej z małymi wyjątkami. Nie licz, że jakaś dobra gierka z 2006 ci pójdzie

04.02.2007
02:15
[20]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Witam ! W 2002 roku kupiłem nowy komuter. Na polskim rynku w tych czasach gForce 2 był The Best

LOL!

W 2000 GF2 mógł być de best xD

04.02.2007
09:04
[21]

Toster.ziom [ Pretorianin ]

eeeeeeeeeee, może windows XP ????

04.02.2007
09:12
smile
[22]

Yorqus [ Centurion ]

Toolism --> po co ma kupywać nawet najsłabszą karte obsługującą te shadery jak mu nic nie będzie dobrze chodzić z nowszych gier. Już lepiej wymienić cały sprzęcik w tym karte na jakąś ze średniej półki. A jeśli niema kasy to grać w starsze gry, pełno takich. Możesz sobie nawet instalnąć HL2 i Far Cry. Ja mam niewiele lepszy sprzęt i mi super chodziły, oczywiście na minimum ;) ale to też ma swój urok :D

04.02.2007
11:31
smile
[23]

fj_1 [ Centurion ]

Yorqus ->

Spójrz na mój konfig. W 800x600 nawet mogę włączyć max detale i mi płynie, np. w Codename Panzers - Phase 1. Chyba Far Cry mi pociągnie, nie? :)

Trader193670376 ->

Stuninguj kompa. Inaczej będziesz stał w miejscu.

04.02.2007
11:59
[24]

HOMIK666 [ Pretorianin ]

Ja mam identyczny sprzęt jak ty ale zmieniam :p

Fifa 07 działa NFS: MW i wszystkie starsze gry

04.02.2007
17:34
[25]

Trader193670376 [ Junior ]

Informuje że wydałem w życiu więcej niż 20 zł na gre!!!!! Po drugie ktoś napisał ze "jego poprzednie wątki...." NIC TU JECZCZE NIE PISAŁEM!!!!Chodziło mi o tytuły z roku 2005 a nie GTA 1 i worms Armagedon :/ Powiem Że SA na tym sprzecie chodziło ....

04.02.2007
17:37
[26]

Amadeusz ^^ [ Fish and Marillion fan ]

Morrowind!

04.02.2007
17:51
[27]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Po drugie ktoś napisał ze "jego poprzednie wątki...." NIC TU JECZCZE NIE PISAŁEM!!!!
Nie ktoś a nikt ;)
Sorry. W takim razie pomyliło mi się z innym użytkownikiem "Trader[wiele_cyferek]" który miał zbanowanych już kilka kont.
Chodziło mi o tytuły z roku 2005 a nie GTA 1 i worms Armagedon :/
Dzięki, że wyraźnie to zaznaczyłeś w pierwszym poście. Muszę przetrzeć okulary bo nie wiem, jak mogłem to przegapić.
*czyści okulary, zakłada je znowu na nos*
Cholera. Muszę znowu wybrać się do okulisty.

04.02.2007
17:58
[28]

Llordus [ exile ]

Polecam gry z serii Combat Mission. Sam kiedys gralem w to na podobnej konfiguracji.
Seria jest rewelacyjna jesli idzie o strategie wojenne!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.