
Trader193670376 [ Junior ]
Co pÓjdzie NA gForce 2 :(
Witam ! W 2002 roku kupiłem nowy komuter. Na polskim rynku w tych czasach gForce 2 był The Best 1,8 Procek no i do tego 256 ramu . Kiedyś to sie grało we wszystko a teraz to ostatnią gą w jaką pogrąłem to Need For Speed : Most Wanted i nie mam w co grać. Ma moze ktoś podobny koputerek i mógł by mi podac tytuły jakiś gier co na niego pójdą mogą być takie co mają po 512 ramu .. Dizęki
Aceofbase [ El Mariachi ]
nIewiEle jeSt TAkich tytuŁÓw
Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]
Po co drugie konto ?
Aniek [ Mr Devil ]
Teraz jest najlepszy moment na kupno komputera.
Windows Vista... dostępny
Karty z DX10... dostępne
;]
HENIO55 [ Konsul ]
hehe NFS U , NFSU2, NSF MW , conflict desert storm , i pare innych :D aha jeszcze max payne 1 i 2
Gibon91 [ @ ]
Nie jestem pewien, ale chyba Morrowind i Gothic powinien pójść :)
k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]
graj w to co wtedy
Milka^_^ [ Zjem ci chleb ]
Gothic 2, GTA SA. Po Gta to już mało co.
Super Kotlet [ Schabowy ]
GTA SA to na tym niepójdzie raczej :P
U kumpla na P4 1.7, 512 ram i GeForce 2 MX 200 niedało się grać :P
wi3dzmin [ Konsul ]
hehe możesz spróbować half life 2 ;) ja nie mam geforce2 ale też mam kartę bez tych wszystkich shaderów i demko mi działa ;) tyle, że mam lepszy procek i więcej ramu... spróbuj ściągnąć demko i graj ;)

Flet [ Fletomen ]
Far Cry - widziałem na własne oczy.
Potrzebny jeszcze proc 800 mHz. i 512 RAM
Toolism [ GameDev ]
słuchaj.. ja rozumiem.. masz stary sprzęt.. ale najgorsza w tej chwili karta graficzna która posiada obsługę shaderów chociażby w wersji 2.0 kosztuje mniej lub tyle samo co GRA , w czym problem?

kkazz [ Pretorianin ]
GTA SA powinno chodzic ja mam kompa duron 950 256 ram karte graf. mam radeona 9200 ale mialem kiedys gf 2 i gta smigalo normalnie :)

Narmo [ Naczelny Maruda ]
Toolism --> 20 zł? ;)
Starcraft
Saper
Kierki
Pasjans
Pinball
Fallout
Fallout 2
Icewind Dale
Icewind Dale 2
Baldur's Gate
Baldur's Gate 2
Planscape Torment
Interstate '76
Need For Speed 3
Chuzzle
Theme Hospital
Roller Coaster Tycoon
Grand Theft Auto
Worms Armageddon
maniek_ [ arladion ]
r9550 obsluguje shadery 2.0?

Toolism [ GameDev ]
Narmo -> wiesz o co mi chodzi ;) To już chyba 3 wątek typu.. MAM GF2MX.. co mi pójdzie.. przecież na nową kartę to można nawet.. ( przez analogię do autorów takowych wątków..) z kieszonkowych od rodziców uzbierać..
Narmo [ Naczelny Maruda ]
maniek_ --> Tak.
Toolism --> Wiem. Ale tak się zastanawiam, czy autor wątku kiedykolwiek wydał więcej niż 20 zł na grę. Czy w ogóle jakąkolwiek kupił (przypominając sobie jego poprzednie wątki mam spooore wątpliwości)
I.G.I [ |PL|-->I.G.I<-- ]
Ja Miałem GeForce 2Ti i Mi SA Chodziło Płynnie Na Średnich Detalach :) a Co Do Gier To Mało Ich Jest... Po Przeważnie Większość Wymaga Pixel Shader, a GF2 Nie Posiada Ich...
Dizy [ Pretorianin ]
Spokojnie powinny iść gry wydane w 2005 roku i wcześniej z małymi wyjątkami. Nie licz, że jakaś dobra gierka z 2006 ci pójdzie
legrooch [ MPO Squad Member ]
Witam ! W 2002 roku kupiłem nowy komuter. Na polskim rynku w tych czasach gForce 2 był The Best
LOL!
W 2000 GF2 mógł być de best xD
Toster.ziom [ Pretorianin ]
eeeeeeeeeee, może windows XP ????

Yorqus [ Centurion ]
Toolism --> po co ma kupywać nawet najsłabszą karte obsługującą te shadery jak mu nic nie będzie dobrze chodzić z nowszych gier. Już lepiej wymienić cały sprzęcik w tym karte na jakąś ze średniej półki. A jeśli niema kasy to grać w starsze gry, pełno takich. Możesz sobie nawet instalnąć HL2 i Far Cry. Ja mam niewiele lepszy sprzęt i mi super chodziły, oczywiście na minimum ;) ale to też ma swój urok :D

fj_1 [ Centurion ]
Yorqus ->
Spójrz na mój konfig. W 800x600 nawet mogę włączyć max detale i mi płynie, np. w Codename Panzers - Phase 1. Chyba Far Cry mi pociągnie, nie? :)
Trader193670376 ->
Stuninguj kompa. Inaczej będziesz stał w miejscu.
HOMIK666 [ Pretorianin ]
Ja mam identyczny sprzęt jak ty ale zmieniam :p
Fifa 07 działa NFS: MW i wszystkie starsze gry
Trader193670376 [ Junior ]
Informuje że wydałem w życiu więcej niż 20 zł na gre!!!!! Po drugie ktoś napisał ze "jego poprzednie wątki...." NIC TU JECZCZE NIE PISAŁEM!!!!Chodziło mi o tytuły z roku 2005 a nie GTA 1 i worms Armagedon :/ Powiem Że SA na tym sprzecie chodziło ....
Amadeusz ^^ [ Fish and Marillion fan ]
Morrowind!
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Po drugie ktoś napisał ze "jego poprzednie wątki...." NIC TU JECZCZE NIE PISAŁEM!!!!
Nie ktoś a nikt ;)
Sorry. W takim razie pomyliło mi się z innym użytkownikiem "Trader[wiele_cyferek]" który miał zbanowanych już kilka kont.
Chodziło mi o tytuły z roku 2005 a nie GTA 1 i worms Armagedon :/
Dzięki, że wyraźnie to zaznaczyłeś w pierwszym poście. Muszę przetrzeć okulary bo nie wiem, jak mogłem to przegapić.
*czyści okulary, zakłada je znowu na nos*
Cholera. Muszę znowu wybrać się do okulisty.
Llordus [ exile ]
Polecam gry z serii Combat Mission. Sam kiedys gralem w to na podobnej konfiguracji.
Seria jest rewelacyjna jesli idzie o strategie wojenne!