GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Aster - Sterowniki

03.02.2007
22:33
smile
[1]

Viroxis [ s.n.a.f.u ]

Aster - Sterowniki

Mam pytanie do korzystających z internetu dostarczanego przez firmę ASTER: Czy działa wam internet na Viscie? Ja zainstalowałem i nie znajduje mi sterowników.

03.02.2007
22:37
[2]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Ale łączysz się przez jakiś modem albo coś? Może po prostu trzeba wpisać odpowiednie dane w ustawieniach karty sieciowej?

03.02.2007
22:40
[3]

Viroxis [ s.n.a.f.u ]

Modem zewnętrzny. Do niego podłączyć moge telefon, telewizje kablową (w przypadku gdy mam kartę TV) i internet przez USB. Na XP wszystko działało. Dostałem do tego płyte ze sterownikami, ale nic nie daje zainstalowanie.

03.02.2007
22:42
[4]

mikmac [ Senator ]

nic, kompletnie nic sie nie instaluje
Ustawienia domyslne polaczenia sieciowego.

03.02.2007
22:47
[5]

Viroxis [ s.n.a.f.u ]

teraz nasuwa mi sie jeszcze jedno pytanie...po zainstalowaniu Visty na domyślnym dysku C, zainstalowałem XP na partycji E żeby móc połączyć się z internetem...teraz automatycznie uruchamia mi się XP. Gdzie mogę z powrotem zmienić na Vistę?

03.02.2007
23:00
smile
[6]

Viroxis [ s.n.a.f.u ]

szybki UP^^ prosze o odpowiedź a posta [5]

03.02.2007
23:08
[7]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

W XP brało sie Właściwości na Mój Komputer --> Zakładka Zaawansowane --> Uruchamianie i odzyskiwanie. Może w Viście robi się to analogicznie?

03.02.2007
23:14
[8]

Viroxis [ s.n.a.f.u ]

hmm..niezabardzo próbowałem podczas uruchamiania dałem F8 i wyskoczył wybór systemu ale widzi tylko XP prof...

(mój 777 post) :P

04.02.2007
08:03
[9]

Viroxis [ s.n.a.f.u ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.