Maniaa [ Legionista ]
Problem z MP3
Mam taki problem:
posiadam odtwazracz MP3 Lyra PDP9512K 512 Mb, po podlaczeniu do komputeraz komputer sie zwiesza i wyskakuje okienko 'Opozniony zapis nie powiodl sie', czy mozna to jakos naprawic?
N2 [ negroz ]
Zainstaluj SP2 rozwiąże sprawę.
Maniaa [ Legionista ]
zainstalowalam i nadal tak samo
Ace_2005 [ The Summer ]
To ja dołącze się do wątku.
Posiadam odtwarzacz MP3 CREATIVE MuVo TX SE 1GB. Przy włączaniu odtwarzacza pojawia się logo producenta, a po nim powinno pojawić się logo modelu. U mnie natomiast po pierwszym logo wyłącza się. Ta czynność potrafi się długo powtarzać. Jeśli uda się go włączyć to on wyłącza się po wejściu w opcje lub czasami przy próbie zmiany utworu. Pisałem do Creative, ale mnie olali (chciałem nawet zapłacić za naprawę).
Spotkało coś takiego Was? Jak sobie z tym poradziliście?
N2 [ negroz ]
Maniaa czemu kłamiesz?
Ace_2005
To co możesz zrobić w chwili obecniej.
Ace_2005 [ The Summer ]
Ok, sprawdzę.
Maniaa [ Legionista ]
nie klamie,
sciagnelam i zainstalowalam SP2 podlaczylam mp3 i nadal sie komp zwiesza i wyskakuje to okienko...
N2 [ negroz ]
No to stawiam na uszkodzona pamięc flash.
Maniaa [ Legionista ]
czyli raczej nie da sie tego naprawic ;x?

Ace_2005 [ The Summer ]
N2 ---> Pokornie Ci dziękuję. Działa, jak nowy!
Jutro napiszę e-mail do Creative. Powiem im, co myślę o olewaniu klientów i o tym, że nie znają się na naprawie sprzętu, który tworzą. Będę bezlitosny...
N2 [ negroz ]
Ace_2005
Tak mają te "typy".
Miałem tez przygody swojego czasu ze swoim Zen Nano, w sumie kupiłem go na allegro jako uszkodzony i naprawiłem sobie (update firmware). W tym problem, że uszkodzeniu uległa pamięć flash, podejrzewam że składała sie chyba z dwóch partycji po ~128MB ponieważ tylko tyle sie zmieściło danych na player'ku w przypadku dogrania wyskakiwał błąd.
No, cieszę się, że Ci działa.