GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z MP3

03.02.2007
21:27
[1]

Maniaa [ Legionista ]

Problem z MP3

Mam taki problem:
posiadam odtwazracz MP3 Lyra PDP9512K 512 Mb, po podlaczeniu do komputeraz komputer sie zwiesza i wyskakuje okienko 'Opozniony zapis nie powiodl sie', czy mozna to jakos naprawic?

03.02.2007
21:30
[2]

N2 [ negroz ]

Zainstaluj SP2 rozwiąże sprawę.

03.02.2007
22:35
[3]

Maniaa [ Legionista ]

zainstalowalam i nadal tak samo

03.02.2007
22:48
[4]

Ace_2005 [ The Summer ]

To ja dołącze się do wątku.

Posiadam odtwarzacz MP3 CREATIVE MuVo TX SE 1GB. Przy włączaniu odtwarzacza pojawia się logo producenta, a po nim powinno pojawić się logo modelu. U mnie natomiast po pierwszym logo wyłącza się. Ta czynność potrafi się długo powtarzać. Jeśli uda się go włączyć to on wyłącza się po wejściu w opcje lub czasami przy próbie zmiany utworu. Pisałem do Creative, ale mnie olali (chciałem nawet zapłacić za naprawę).

Spotkało coś takiego Was? Jak sobie z tym poradziliście?

03.02.2007
23:11
[5]

N2 [ negroz ]

Maniaa czemu kłamiesz?

Ace_2005
To co możesz zrobić w chwili obecniej.

03.02.2007
23:15
[6]

Ace_2005 [ The Summer ]

Ok, sprawdzę.

03.02.2007
23:17
[7]

Maniaa [ Legionista ]

nie klamie,
sciagnelam i zainstalowalam SP2 podlaczylam mp3 i nadal sie komp zwiesza i wyskakuje to okienko...

04.02.2007
00:05
[8]

N2 [ negroz ]

No to stawiam na uszkodzona pamięc flash.

04.02.2007
00:08
[9]

Maniaa [ Legionista ]

czyli raczej nie da sie tego naprawic ;x?

04.02.2007
00:13
smile
[10]

Ace_2005 [ The Summer ]

N2 ---> Pokornie Ci dziękuję. Działa, jak nowy!

Jutro napiszę e-mail do Creative. Powiem im, co myślę o olewaniu klientów i o tym, że nie znają się na naprawie sprzętu, który tworzą. Będę bezlitosny...

04.02.2007
00:18
[11]

N2 [ negroz ]

Ace_2005
Tak mają te "typy".
Miałem tez przygody swojego czasu ze swoim Zen Nano, w sumie kupiłem go na allegro jako uszkodzony i naprawiłem sobie (update firmware). W tym problem, że uszkodzeniu uległa pamięć flash, podejrzewam że składała sie chyba z dwóch partycji po ~128MB ponieważ tylko tyle sie zmieściło danych na player'ku w przypadku dogrania wyskakiwał błąd.
No, cieszę się, że Ci działa.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.