
romekstarszy [ Junior ]
pomuszcie w grze Spellforce 2
Proszę o pomoc w grze Spellforce 2. Jestem na wyspie Brama Mieczy i mam już pierścień Cieni. Rozmowa z wojownikiem Cienia-"odeślij to ścierwo w diabły", nie wiem co i gdzie mam odesłac. Jakbyście mogli to piszcie bezpośrednio na mój adres e-mail [email protected] , czekam niecierpliwie, odpisujcie szybko bo stoję z grą.
mirencjum [ operator kursora ]
Poradnik będzie dobrym rozwiązaniem.
Zymek_1 [ Oficer ]
hmm nie wiem... ale chyba chodzi tu o pierścień cienia. trzeba go zniszczyć lub sprzedać, tak pisze w poradniku, choć ja tam poprzednio, jak przechodziłem ten fragment gry, nie musiałem się pozbywać pierścienia...
istword [ Centurion ]
ja też
cossacks [ Generaďż˝ ]
Jak kupiłeś oryginał zapewne posiadasz drukowany poradnik:)
Radex96 [ Pretorianin ]
cossacks---> masz racje