GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pomuszcie w grze Spellforce 2

03.02.2007
20:56
smile
[1]

romekstarszy [ Junior ]

pomuszcie w grze Spellforce 2

Proszę o pomoc w grze Spellforce 2. Jestem na wyspie Brama Mieczy i mam już pierścień Cieni. Rozmowa z wojownikiem Cienia-"odeślij to ścierwo w diabły", nie wiem co i gdzie mam odesłac. Jakbyście mogli to piszcie bezpośrednio na mój adres e-mail [email protected] , czekam niecierpliwie, odpisujcie szybko bo stoję z grą.

03.02.2007
21:22
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Poradnik będzie dobrym rozwiązaniem.

14.02.2007
16:51
[3]

Zymek_1 [ Oficer ]

hmm nie wiem... ale chyba chodzi tu o pierścień cienia. trzeba go zniszczyć lub sprzedać, tak pisze w poradniku, choć ja tam poprzednio, jak przechodziłem ten fragment gry, nie musiałem się pozbywać pierścienia...

26.03.2007
20:56
[4]

istword [ Centurion ]

ja też

30.03.2007
11:03
[5]

cossacks [ Generaďż˝ ]

Jak kupiłeś oryginał zapewne posiadasz drukowany poradnik:)

05.04.2007
13:14
[6]

Radex96 [ Pretorianin ]

cossacks---> masz racje

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.