GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - 620

03.02.2007
20:28
smile
[1]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - 620

03.02.2007
20:30
[2]

Stitch001 [ Witcher ]

first

Edytowane PIERSI da bestest :P

03.02.2007
20:31
smile
[3]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Refleks, ze hej...

03.02.2007
20:31
[4]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

ooooo

03.02.2007
20:32
smile
[5]

Stitch001 [ Witcher ]

2 minuty, jeszcze mi daleko do Tai-chana.

03.02.2007
20:32
smile
[6]

Flyby [ Outsider ]

..następne piersi dla mnie .. nieźle

..eee ..tam chyba była Madzia .. a tu jej nie ma ?

03.02.2007
20:32
[7]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Bo Tai-czanem trzeba sie urodzić

spec dla Flajbaja ... umieram

03.02.2007
20:33
smile
[8]

Stitch001 [ Witcher ]

Spójrz jeszce raz Fly by Outsider na post Numer [2]...

03.02.2007
20:33
smile
[9]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Bo Tai-czanem trzeba sie urodzić

Tai-czan: Smiertelna choroba przenoszona drogą płciowa...

03.02.2007
20:34
smile
[10]

Stitch001 [ Witcher ]

Życie: Smiertelna choroba przenoszona drogą płciowa... - świetny film, polecam

03.02.2007
20:34
[11]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Orlando >> tylko od tylu !

03.02.2007
20:36
smile
[12]

Flyby [ Outsider ]

..nie ma edycji, Stitch przy piersiach ..przykro mi ;) ..chociaż niezupełnie

..albo piszesz piersi i piersi masz ..albo piszesz co chcesz i piersi nie masz

03.02.2007
20:38
smile
[13]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Flyby a nie prawda bo tu tez jestem :P

03.02.2007
20:40
smile
[14]

Flyby [ Outsider ]

..i ogromnie sie cieszę, Madziu :) :* ..oczywiście wiesz te piersi to ja sobie tylko tak (chowa piersi za fotel)

03.02.2007
20:41
smile
[15]

Mazio [ Mr Offtopic ]

Madzia Flybyadzia :)

03.02.2007
20:42
smile
[16]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Czesc Magda :)

03.02.2007
20:42
[17]

Stitch001 [ Witcher ]

Mazio - Strzał w dziesiątkę /

Tai-chan - Zerkniij tutaj:

03.02.2007
20:42
[18]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

zaczeło się @@

Stitch >> Ty mi poleć jakieś anime podobne do NGE :> też jakieś takie dołujące :)

03.02.2007
20:43
smile
[19]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Cześć Orlando :)

Mazio ze jak :P ?

Flyby juz ty sie nie tlumacz pasQdo :P

Taikun co sie gdzie zaczeło ? :P

03.02.2007
20:44
smile
[20]

Mazio [ Mr Offtopic ]

no patrzę jakby nazwisko pasowało :)

03.02.2007
20:45
smile
[21]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Mazio hehe nie wariuj :P

03.02.2007
20:46
smile
[22]

Flyby [ Outsider ]

..japońce animowane ..a kysz ..Taikun to już całkiem zdziecinniał ..razem ze Stitchem

..Madziu wiesz , właściwie to są piersi Stitcha, ja mu je tylko przechowuję ..niedojrzały jest

03.02.2007
20:46
[23]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

sekondo impakt :p

03.02.2007
20:46
[24]

Stitch001 [ Witcher ]

Tai-chan:

przeklejone z ddw numerek 616, post [185]

"(...)W podobnych klimatach (alfabetycznie, nie jakościowo sortowane):
- Argento Soma,
- Bakuretsu Tenshi,
- Fafner in the Azure,
- Gilgamesh,
- Last Exile,
- The Melody of Oblivion,
- Nadesico (seria i movie),
- RahXephon (chyba najbardziej zbliżone do NGE)

P.S. Pogrubione posiadam."


Po opisy serii, zalecam spojrzeć tutaj:

lub

03.02.2007
20:50
smile
[25]

Stitch001 [ Witcher ]

Flyby: Jakieś krągłości Ci się wytaczają zza fotela, ( . Y . )

P.S. Ho, ho, ho 2 posty pod rząd, już dawno mi się tak nie przytrafiło...

btw Madzia Ousider by lepiej brzmiało ;) :P

03.02.2007
20:51
smile
[26]

Flyby [ Outsider ]

..to Twoje, Stitch, nie ?

03.02.2007
20:53
[27]

Stitch001 [ Witcher ]

Teraz twoje, trzeba było ich nie kraść Flyby'ku :]

03.02.2007
20:53
[28]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Stitch no ale żeście sie uwzięli ;P

03.02.2007
20:56
smile
[29]

Stitch001 [ Witcher ]

My Towarzyszko?!

Ależ skądże...

03.02.2007
20:56
smile
[30]

Flyby [ Outsider ]

..pff ..widzicie go jak się nadął, indorek ..nie to nie

..chciałem mu pomóc to jeszcze mnie oczernia ..wdzieczność
..tak to jest z japońcami Madziu ;)

03.02.2007
20:57
smile
[31]

Stitch001 [ Witcher ]

Będziesz miał 2 pary, do pary..., ups... ;)

03.02.2007
20:58
[32]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

...

03.02.2007
20:59
smile
[33]

Flyby [ Outsider ]

..niewdzięcznik ..i zazdrośnik

03.02.2007
21:08
smile
[34]

Harrvan [ Senator ]

03.02.2007
21:13
smile
[35]

Flyby [ Outsider ]

..hmm ..Judas

03.02.2007
21:21
smile
[36]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

DDW

03.02.2007
21:24
[37]

Stitch001 [ Witcher ]

Eee, tam...

03.02.2007
21:24
smile
[38]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

03.02.2007
21:29
smile
[39]

Harrvan [ Senator ]

Judas is Rising

03.02.2007
21:36
smile
[40]

Flyby [ Outsider ]

..Judas to Judas

03.02.2007
21:45
smile
[41]

Stitch001 [ Witcher ]

Jackie Chan na Polsacie (film z 78), ale jest nioh, nioh, nioh...

03.02.2007
22:14
smile
[42]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

koniec Neon Genesis Evangelion ...

... nie wiem co powiedziec @@



fok .. nadal nie wiem co powiedzieć :/

03.02.2007
22:32
[43]

Stitch001 [ Witcher ]

Za to ja wiem co powiedzieć, Tai-chan...

A nie mówiłem?

03.02.2007
22:34
smile
[44]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

03.02.2007
22:46
smile
[45]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Ide spac :) Dobranoc Ludziska :)

03.02.2007
22:50
smile
[46]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

03.02.2007
22:53
smile
[47]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Ide spac :) Dobranoc Ludziska :)

03.02.2007
22:55
smile
[48]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Kłamca

03.02.2007
22:56
smile
[49]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Stranger :P


Ide.

03.02.2007
22:59
smile
[50]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

03.02.2007
23:08
smile
[51]

Flyby [ Outsider ]

..dobrej nocy Madziu :*
..he he.. cóż za Taikunowy dramat oglądania rozgrywał się na moich oczach

..z rozkoszą bym pozmieniał zakończenia w tych animasach żeby oglądać bladość Taikuna

03.02.2007
23:10
smile
[52]

matisf [ X ]

Madzia Flybyadzia...
hmm :)

03.02.2007
23:10
smile
[53]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Tak ...

... sobie myśle jaka część tych dwóch odcinków NGE była prawdą ... i dochodzę do wniosku że osoba która to stworzyła była jednym słowem genialna ...

w 40 minutach ukazać wszystkie wątpliwości .... ehhhh ... zaraz sobie poogladam kinówke FMA to mi może przejdzie

03.02.2007
23:10
[54]

Stitch001 [ Witcher ]

Do matsf-a..., no i w sumie to Tai-chana także:
True, true... hmm... :D

03.02.2007
23:12
[55]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

A Stitch dwóch za jednym zamachem załatwia ... matisf widzisz jak on nas szanuje ... a raczej widzisz jaki brak szacunku nam okazuje ? :]

03.02.2007
23:13
smile
[56]

Flyby [ Outsider ]

..matisf ..lepiej się tak nie zastanawiaj ..pociesz tych dwoch japońców bo się jeszcze wspólnie powieszą..

03.02.2007
23:14
smile
[57]

matisf [ X ]

tak, tak, tak !

03.02.2007
23:16
smile
[58]

Flyby [ Outsider ]

..o rety ..to jest reakcja

03.02.2007
23:16
[59]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

_________
| |
O |
^ |
^ |
|
\\\\\\\\\\\\\\\

03.02.2007
23:17
smile
[60]

matisf [ X ]

[']

03.02.2007
23:18
[61]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

btw. jak sie nazywał ten program którym robiło się zrzuty ekranu, (z filmów i gier też wychodziły) bo kurde nie moge sobie przypomnieć ... taki prosty programik, który minimalizował się w prawym dolnym rogu ekranu, a zrzuty robilo się na f10

03.02.2007
23:18
[62]

matisf [ X ]

fraps ?

03.02.2007
23:19
smile
[63]

Flyby [ Outsider ]

..wygląda na to że Stitch nie potrafi stanąć na wysokości zadania

03.02.2007
23:20
[64]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

dżizas ku... ja pie...

jesteś moim wybawicielem ! :)

03.02.2007
23:21
smile
[65]

matisf [ X ]

03.02.2007
23:22
smile
[66]

Flyby [ Outsider ]

..prawie jak Danuśka dla Zbysia

.urwał się Taikun ze sznura, matisf, to mu odbija ;)

03.02.2007
23:23
[67]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

mój Ci on

03.02.2007
23:27
smile
[68]

matisf [ X ]

tyz racja, ide spac bo padam dzis...

03.02.2007
23:31
[69]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

16 minut

04.02.2007
00:39
[70]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

branoc

04.02.2007
00:42
smile
[71]

Mortan [ ]

I guess your state of mind Is not yours to design, And all you need is time to find your space in false light.

04.02.2007
01:06
smile
[72]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Witam nocną porą.

Fajną mam zabawkę? :P

04.02.2007
01:11
[73]

Mortan [ ]

Tak, ale nie pasuje do firanek ;]

04.02.2007
01:12
smile
[74]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Czemu nie pasuje? Do białego każdy kolor pasuje. :)

04.02.2007
01:21
smile
[75]

Mazio [ Mr Offtopic ]

kończę kolejną butelkę whisky
niezła jest ta wódka na myszach pędzona
i o dziwo - jestem narazie trzeźwy

04.02.2007
01:21
smile
[76]

Flyby [ Outsider ]

....Shifty, tradycyjny dość ostry wzór firanek daje trochę kiepskie tło do przelewającej się wolnej formy z równie miękkim światłem ..wyobraź sobie jednobarwną firankę w mocnym lub łagodnym kolorze ..lepiej by wyglądało ;)

..na myszach ? .Mazio, gdyby w nagrodę, po skończeniu butelki mozna było zobaczyć białe myszki ..to by było coś

04.02.2007
01:29
smile
[77]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Phi. Szczegóły. :P

04.02.2007
01:33
smile
[78]

Flyby [ Outsider ]

..całość składa się ze szczegółów - jak w życiu ;)

04.02.2007
01:42
smile
[79]

Mazio [ Mr Offtopic ]

zajebiście jest żyć
kiedyś gdy już mnie nie będzie te literki nadal będą istnieć w sieci...

04.02.2007
01:50
smile
[80]

Flyby [ Outsider ]

..i pomyśleć że w sformułowaniu Mazia jest właściwie cała prawda o naszej nieśmiertelności ;)

04.02.2007
02:03
smile
[81]

Mazio [ Mr Offtopic ]

fuckin' insider

04.02.2007
02:07
smile
[82]

Flyby [ Outsider ]

..uuu ..butelka się skonczyła ;)

04.02.2007
02:08
smile
[83]

Mazio [ Mr Offtopic ]

to nie tak - niejaki Wiewiórk donosi na lepsiejszych

04.02.2007
02:12
smile
[84]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Druga nad ranem a w ddw gwarno. Coś takiego. ;)

04.02.2007
02:13
smile
[85]

Mazio [ Mr Offtopic ]

a to zależy gdzie - u mnie dopiero pierwsza

04.02.2007
02:23
smile
[86]

Flyby [ Outsider ]

..ja gwarny już nie jestem ..szukałem tego Wiewiórka i nie znalazłem ..pewnie już spadł a drzewa ..zaplątałem się w innych wątkach , zamuliłem ..eee ..idę spać

..dobrej nocy Ddw

04.02.2007
02:24
[87]

Mortan [ ]

Ide spac, dobranoc panom.

04.02.2007
02:25
smile
[88]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Ja też zmykam. Dobranoc.

04.02.2007
02:26
smile
[89]

Mazio [ Mr Offtopic ]

ja też za moment
niech rozwija się rolnictwo, ogrodnictwo, warzywnictwo!
:)
papa wszystkim

04.02.2007
07:48
smile
[90]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Witam.

04.02.2007
08:35
[91]

frer [ Freelancer ]

Witam i żegnam, idę pograć w JA2. :)

04.02.2007
08:38
smile
[92]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

A ja w Tormenta.

04.02.2007
09:16
[93]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Witam ... ide poogladac FMA kinówke ... a potem by sie przydało w coś zagrać starszego :)

04.02.2007
09:34
smile
[94]

Garbizaur [ Legend ]

Stwierdziłem, że wpadnę i zobaczę co słychać... myślałem że może trochę wydorośleliście... ale jak widzę wszystko bez zmian - statsiarstwo że hej...

Pozdr.

04.02.2007
10:22
smile
[95]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Kupił abo za Gole i szpanuje :>

04.02.2007
10:27
[96]

Garbizaur [ Legend ]

taikun ---> a co to za różnica jak dostałem abo? Imho nie warto opłacać abo co miesiąc. A że na DDW tylko statsy i głupoty - przecież to wszyscy wiedzą... ;-P

04.02.2007
10:28
smile
[97]

siwCa [ Legend ]

Garbi, przesadzasz, że tu spam. Po prostu ludzie mają wiele do powiedzenia.

04.02.2007
10:39
smile
[98]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Garbizaur >> żadna różnica ... ale Twoje słowa nas bolą ... ałć ;D

siwCa >> nie kłam ! tu jest tylko spam !

04.02.2007
10:51
[99]

Garbizaur [ Legend ]

Taikun ---> Ja Ciebie tesh.... ;-P

04.02.2007
10:56
smile
[100]

siwCa [ Legend ]

Tajczan, nie prawda. Nigdy nie widziałem tu spamu.

spoiler start
[ +1 ]
spoiler stop

04.02.2007
11:04
[101]

frer [ Freelancer ]

Garbizaur --> Pokilkash ?? :P
A że statsy jesteśmy to każdy wie, tylko że my jesteśmy elitarne statsy, nie to co ta hołota na ogólnym. :D

Wracam do moich najemników. Ledwo przejmuję lokację za lokacją ciągle wczytując grę. :)

04.02.2007
11:05
[102]

Garbizaur [ Legend ]

frer ---> Z kond jestesh? Bo ja z WaWy... ;-D

04.02.2007
11:08
smile
[103]

Harrvan [ Senator ]

04.02.2007
11:09
smile
[104]

Flyby [ Outsider ]

..czyżbyś zagrywał w JA 2 frer? ..to tutaj jeszcze ktoś gra a nie ogląda porąbane anime czy inne seriale ?

04.02.2007
11:10
smile
[105]

Harrvan [ Senator ]

ja gralem wczoraj do pozna w Rome : Total War

04.02.2007
11:12
smile
[106]

Flyby [ Outsider ]

..niezłe .. ale jakoś nigdy nie mogłem sie "rozegrać" ..w końcu wyinstalowałem

..o, klikaczhe ..z WaWy ..nieźli

04.02.2007
11:26
smile
[107]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

ja Ci dam porąbane anime ! :)

Garbi >> :*

04.02.2007
11:27
smile
[108]

Garbizaur [ Legend ]

<--- Taikun

04.02.2007
11:29
smile
[109]

Harrvan [ Senator ]

Anime --> nieeeeee
Hentai --> taaaaaak

04.02.2007
11:30
[110]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

hi all :)
Co tam? :)

04.02.2007
11:33
[111]

Harrvan [ Senator ]

To co zwykle czyli statsujemy

04.02.2007
11:36
[112]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Kurde musze zamówić FM07 ... a kasy po kupnie lapka brak :/

Harrvan >> ooooo .... :)

04.02.2007
11:46
[113]

Harrvan [ Senator ]

Co Tai

Ja tez lubie hantai

04.02.2007
11:48
[114]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

ooo


odkryłeś prawdziwe znaczenie mojego nicka

Tai od hentai

kun od .... nie wiem ale pewnie od czegoś sprośnego ;)

04.02.2007
11:49
smile
[115]

Mr.Eko [ I love Prison Break ]

*pyta się czy może dolączyć*

04.02.2007
11:51
smile
[116]

Harrvan [ Senator ]

Tai - Hentai
Kun - Wrzaskun
44 - 666 -622 = 44

edit :

Taikun --> to chyba mialo byc do kogos na gg :p

04.02.2007
11:51
[117]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

jak masz jakies fajne zdjecia hentai

04.02.2007
11:52
smile
[118]

Mr.Eko [ I love Prison Break ]

A so to znaszy hentai ?

04.02.2007
11:53
[119]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

wpisz sobie w google i wybierz grafika ... tylko nie wiem czy nie za mlody jesteś ;)

04.02.2007
11:54
smile
[120]

Mr.Eko [ I love Prison Break ]

Mam 11 lat

04.02.2007
11:55
smile
[121]

siwCa [ Legend ]

TaJqN demoralizuje ludzi.

04.02.2007
11:56
smile
[122]

Mr.Eko [ I love Prison Break ]

Taikun o to chodzilo ?

04.02.2007
11:57
smile
[123]

Harrvan [ Senator ]

LIIIIIIIPPPPPPPPAAAAAAAA

04.02.2007
12:08
smile
[124]

matisf [ X ]

Co to za kapinan Planeta ?

04.02.2007
12:08
[125]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Statsierze wstretni ;)
*zazdrosc mode on*

Widze zmiane ekipy. *bierze saperke* kto pierwszy? ;))

04.02.2007
12:11
[126]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

cody >> mnie tez bedziesz bic ?

siwCa >> niah :D niech sie chlopak uczy a nie potem bedzie sie żenił z przymusu :D

04.02.2007
12:11
smile
[127]

matisf [ X ]

*podaje pepsi X-Cody*

04.02.2007
12:13
smile
[128]

Mr.Eko [ I love Prison Break ]

A ja was nie lubię bo wy mnie też nie lubicie :P

04.02.2007
12:13
[129]

matisf [ X ]

oh jaka ulga :]

04.02.2007
12:14
smile
[130]

Mr.Eko [ I love Prison Break ]

Bzydale xD

04.02.2007
12:16
smile
[131]

siwCa [ Legend ]



[ może leppiej pasqdy. ^^

04.02.2007
12:18
smile
[132]

Mazio [ Mr Offtopic ]

cieńtorby

04.02.2007
12:19
[133]

Mr.Eko [ I love Prison Break ]

Mazio czyżbyś dopiero teraz wstal ?

04.02.2007
12:19
smile
[134]

matisf [ X ]

baranina

04.02.2007
12:20
smile
[135]

Mazio [ Mr Offtopic ]

no przecież Mr.Eko
ale u mnie jest o godzinę wcześniej

04.02.2007
12:21
smile
[136]

Mr.Eko [ I love Prison Break ]

Jak to :P

04.02.2007
12:22
smile
[137]

siwCa [ Legend ]

Jest coś takiego jak strefy czasowe, a Mazio jest emigrantem.

04.02.2007
12:22
smile
[138]

Mr.Eko [ I love Prison Break ]

Wiem co to strefa czasowa

04.02.2007
12:23
smile
[139]

siwCa [ Legend ]

Jak to :P

04.02.2007
12:24
smile
[140]

Mr.Eko [ I love Prison Break ]

Tak to :P

04.02.2007
12:25
smile
[141]

siwCa [ Legend ]

Holy Shit.

04.02.2007
12:26
smile
[142]

Mr.Eko [ I love Prison Break ]

A so to znaszy holy shit xD

04.02.2007
12:27
smile
[143]

siwCa [ Legend ]

Przez ile masz jeszcze abonament ?

04.02.2007
12:28
smile
[144]

Mr.Eko [ I love Prison Break ]

Do 14 lutego ale za GOLe potem sobie kuoie GOL SMS :P

04.02.2007
12:29
smile
[145]

Harrvan [ Senator ]

Ktos chce popcorn ?

04.02.2007
12:29
smile
[146]

Mr.Eko [ I love Prison Break ]

Ja ja ja !

04.02.2007
12:30
smile
[147]

siwCa [ Legend ]

Pistolet.

04.02.2007
12:33
smile
[148]

Harrvan [ Senator ]

===========>
//\ - oto twoj pistolet siwca
//

0000000000|
|000000000 |
|0 0000000 |
|000000000|
|000000000|
---------------
- oto twoj popcorn mr.eko

04.02.2007
12:34
[149]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

lol, pisze z systemu vista :)
pozdro :)

04.02.2007
12:34
[150]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

siwCa da baka :)

snopek >> a masz dźwięk ? ja ostatnio nie mogłem znaleźć sterów pod realteka na viste _-_ nawet Microsoft i Live update nic nie dały ;/

04.02.2007
12:36
smile
[151]

siwCa [ Legend ]

Strzela do Eko.

Strzela do snopka. ( chociaż nie ma sensu i tak zaraz mu się system zwiesi :) )

Strzela do TajQna bo mruczy coś pod nosem.

Strzela do ściany bo się nie rusza.

Strzela...

04.02.2007
12:36
smile
[152]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Witam.

[edit] Chyba nie w porę.

*zakłada kamizelkę kuloodporną*
*odbezpiecza MP5*

04.02.2007
12:37
[153]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Taikun --> zobacz do watku o tym systemie...nie, nie mam dzwieku wlasnie, wlasnie kombinuje co z tym zrobic :)

masz chyba taka sama karte :)

04.02.2007
12:37
smile
[154]

Mr.Eko [ I love Prison Break ]

Powstaje ze zmarlych i zabija siwCę swoim popcornem xD

04.02.2007
12:39
smile
[155]

Mr.Eko [ I love Prison Break ]

Ide na obiad bede za 15 minut :P

04.02.2007
12:39
smile
[156]

siwCa [ Legend ]

* Udaje martwego *

* Po cichu wstaje, zakłada pełną płytówkę i strzela z łuku, który przebija kamizelkę Shiftyego. *

04.02.2007
12:41
smile
[157]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

*uff, dobrze, ze włożyłem drugą pod spód*

*chowa się za filar*

*wychyla się i podrzuca SiwCę granatem*

*wybuch*

*strzela serią w zwłoki*

04.02.2007
12:41
[158]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

snopek >> jesli masz karte realteka to widzialem ostatnio gdzies do tego stery :) ja sam nei mam visty ... ale w serwisie instalowalismy gosciowi i nie moglem znaleźć sterowników nigdzie ... ale już na coś wpadłem ;)

04.02.2007
12:42
[159]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

chyba znalazlem

04.02.2007
12:43
[160]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Takie cuś?

04.02.2007
12:45
[161]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

to jeszcze swoje dam :) w watku o viscie juz wrzucilem ;)

04.02.2007
12:45
smile
[162]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

*vroom, vroom*

Idę pojeździć. Do zobaczenia.

04.02.2007
12:45
[163]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Orlando --> wlasnie to pobieram, mam nadzieje, ze blue screenu tym razem nie bede mial :)

5 minut z vista i juz niebieksi ekran..zycie


i jade na IE...i mi sie podoba...i nie mam firewalla, nie liczac tego od win vista...

system jest piekny i chodzi duzo szybciej od xp :)

04.02.2007
12:47
[164]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

piękny jest to fakt ... ale jak chciałem wrzucić na pulpit ikony mojego komp i moich dokumentów zauważyłem że przesiadka z Xp na Viste bedzie trudniejsza niz z 98 na XP :)

04.02.2007
12:50
[165]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Taikun --> Ciebie zawsze ;)
*bierze pepsi od matisf'a* dzieki :)

04.02.2007
12:51
[166]

Mr.Eko [ I love Prison Break ]

Wrócilem z nowym avatarem :)

04.02.2007
12:54
[167]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Cody >>>> aaaaaaaa ;d

04.02.2007
12:56
[168]

Mr.Eko [ I love Prison Break ]

Eeee tam niepodobal mi się tamten avatar wrócilem do starego ;)

04.02.2007
12:57
[169]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

kurde, Stranger mamy rywala ;d

04.02.2007
12:58
smile
[170]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Mr.Eko --> Who cares? O mnie za mnie możesz mieć nawet na nim zielonego teletubisia. :/
XC --> Dowiem się wreszcie czy wczorajsza pobudka zakończyła się sukcesem?

04.02.2007
13:00
[171]

matisf [ X ]

siwCa -> a ile hdd wolnego potrzebuje?
i na jakim sprzecie odpalasz ?

04.02.2007
13:00
smile
[172]

Mr.Eko [ I love Prison Break ]

Dobra ide stąd bo widać ze mnie nie lubią :(

04.02.2007
13:05
[173]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Mr.Eko >> patrz ... mnie nie lubia a ciągle tu siedzie ;-)

04.02.2007
13:06
smile
[174]

Mr.Eko [ I love Prison Break ]

Taikun --> to może się jakoś zmówimy ? :P

04.02.2007
13:06
[175]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Taikun --> dlaczego? ja juz sie przyzwyczilem...

teraz czeka mnie ciezka praca z odpaleniem progdvb...ale od tego mam inne forum :)

04.02.2007
13:07
smile
[176]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Faith No More - We care a lot

We care a lot x 2

(We care a lot) about disasters, fires, floods and killer bees
(We care a lot) about the NASA shuttle falling in the sea
(We care a lot) about starvation and the food that Live Aid bought
(We care a lot) about disease, baby, Rock Hudson, Rock...Yeah!

And it's a dirty job but someone's got to do it! x2

We care a lot x3

(We care a lot) about the gamblers and the pushers and the geeks
(We care a lot) about the smack and crack and whack that hits the streets
(We care a lot) about the welfare of all you boys and girls
(We care a lot) about you people cause we're out to save the world

Yeah!

ow it's a dirty job but someone's got to do it! x8

(We care a lot) about the Army, Navy, Air Force, and Marines
(We care a lot) about the NYSFN, LAPD
(We care a lot) about you people,
(We care a lot) about your guns
(We care a lot) about the wars we're fighting
Gee, that looks like fun!

(We care a lot) about the Garbage Pail Kids they never lie
(We care a lot) about Transformers cause there's more than meets the eye
(We care a lot) about the little things, the bigger things we top
(We care a lot) about your people, yeah, you bet we care a lot

And it's a dirty job but someone's gotta do it....


04.02.2007
13:07
[177]

siwCa [ Legend ]

Cześć Eko! * macha*

mastif, chyba do snopka chciałeś pyt skierować ;)

04.02.2007
13:08
[178]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

snopek >> no ja pracowałem na nim może 40 minut wliczając w to instalacje która trwała chyba z 20 minut :)

04.02.2007
13:11
[179]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

matisf --> pewnie pytanie do mnie :)


przy instalacji sie pulatl, ze nie mam 7,5 gb wolnego miesca...system zas zajmuje u mnie 6,97gb...czyli mysle, z eminimum te 10gb by sie przydalo...boi jednak dojdzie plik wymiany itd

robie reset, ciekawe czy bedzie dzwiek ;)

potem odpale TDU...jezeli sie odpali :)

lol, reset nie jest potrzebny...mam dzwiek!!! hura :p

sprzet mam w wizytowce, ale napisze...a64 3000+, gf 7600GT, 1gb ram

04.02.2007
13:12
smile
[180]

Mr.Eko [ I love Prison Break ]

To jak będzie taikun ? xD

04.02.2007
13:14
[181]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Stranger --> NIE :P

04.02.2007
13:15
smile
[182]

Flyby [ Outsider ]

..pograwszy sobie w SS Sentinels dla przypomnienia ..frer, po JA 2 to następna gdzie można walczyć swoimi najemnikami ..i opcje broni dobre ..i duży jej wybór
..a tutaj ..zabiegana Cody i rój japońskich statsiarzy

04.02.2007
13:16
smile
[183]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

X-Cody --> W takim razie proszę o przesłanie grafiku z nowej pracy.

04.02.2007
13:17
[184]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

japońscy statsiarze mówią
Flyby
da
baka


czy jakoś tak to szło ;)

Eko >> z czym ?

04.02.2007
13:18
[185]

Mr.Eko [ I love Prison Break ]

Z tym że nas nielubią xD

04.02.2007
13:22
smile
[186]

siwCa [ Legend ]

Tylko Ciebie.

04.02.2007
13:22
smile
[187]

Flyby [ Outsider ]

..ze względu na obecność Cody nie zainterpretuję tych powiedzonek, Taikun ..ehh cisną się same niewybredne
..zawsze wiedziałem że dobre wychowanie to kula armatnia u nogi ..ehh

04.02.2007
13:26
smile
[188]

Harrvan [ Senator ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5993601&N=1

Bijcie sie o piersi poki jeszcze sa

04.02.2007
13:27
[189]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Flyby >> czyżbyś zrozumiał ? OO

04.02.2007
13:28
smile
[190]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Flyby --> Witaj :)
Stranger --> forget :P

04.02.2007
13:28
[191]

siwCa [ Legend ]

* dostatsowywanie mode on*

04.02.2007
13:29
smile
[192]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

<<

to mam strzelać?

04.02.2007
13:29
[193]

siwCa [ Legend ]

:>

04.02.2007
13:29
[194]

Flyby [ Outsider ]

..Judas ..Mr.Eko ..hmm ..taak, bijcie się

..ja sobie odpocznę

04.02.2007
13:30
[195]

siwCa [ Legend ]

Dajcie jakiś muvi do oglądnięcia

04.02.2007
13:32
[196]

siwCa [ Legend ]

4

04.02.2007
13:32
[197]

matisf [ X ]

no tak do snopka, jaki tlum dzis tu...

04.02.2007
13:32
[198]

siwCa [ Legend ]

3

04.02.2007
13:32
smile
[199]

siwCa [ Legend ]

1

04.02.2007
13:32
[200]

siwCa [ Legend ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5993601&N=1

get ałt!

04.02.2007
13:37
[201]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

siwCa>> to byl chamski spam ... tyle Ci powiem :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.