
Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - 620
Stitch001 [ Witcher ]
first
Edytowane PIERSI da bestest :P

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Refleks, ze hej...
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
ooooo

Stitch001 [ Witcher ]
2 minuty, jeszcze mi daleko do Tai-chana.

Flyby [ Outsider ]
..następne piersi dla mnie .. nieźle
..eee ..tam chyba była Madzia .. a tu jej nie ma ?
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Bo Tai-czanem trzeba sie urodzić
spec dla Flajbaja ... umieram

Stitch001 [ Witcher ]
Spójrz jeszce raz Fly by Outsider na post Numer [2]...

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Bo Tai-czanem trzeba sie urodzić
Tai-czan: Smiertelna choroba przenoszona drogą płciowa...

Stitch001 [ Witcher ]
Życie: Smiertelna choroba przenoszona drogą płciowa... - świetny film, polecam
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Orlando >> tylko od tylu !

Flyby [ Outsider ]
..nie ma edycji, Stitch przy piersiach ..przykro mi ;) ..chociaż niezupełnie
..albo piszesz piersi i piersi masz ..albo piszesz co chcesz i piersi nie masz

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Flyby a nie prawda bo tu tez jestem :P

Flyby [ Outsider ]
..i ogromnie sie cieszę, Madziu :) :* ..oczywiście wiesz te piersi to ja sobie tylko tak (chowa piersi za fotel)

Mazio [ Mr Offtopic ]
Madzia Flybyadzia :)

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Czesc Magda :)
Stitch001 [ Witcher ]
Mazio - Strzał w dziesiątkę /
Tai-chan - Zerkniij tutaj:
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
zaczeło się @@
Stitch >> Ty mi poleć jakieś anime podobne do NGE :> też jakieś takie dołujące :)

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Cześć Orlando :)
Mazio ze jak :P ?
Flyby juz ty sie nie tlumacz pasQdo :P
Taikun co sie gdzie zaczeło ? :P

Mazio [ Mr Offtopic ]
no patrzę jakby nazwisko pasowało :)

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Mazio hehe nie wariuj :P

Flyby [ Outsider ]
..japońce animowane ..a kysz ..Taikun to już całkiem zdziecinniał ..razem ze Stitchem
..Madziu wiesz , właściwie to są piersi Stitcha, ja mu je tylko przechowuję ..niedojrzały jest
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
sekondo impakt :p
Stitch001 [ Witcher ]
Tai-chan:
przeklejone z ddw numerek 616, post [185]
"(...)W podobnych klimatach (alfabetycznie, nie jakościowo sortowane):
- Argento Soma,
- Bakuretsu Tenshi,
- Fafner in the Azure,
- Gilgamesh,
- Last Exile,
- The Melody of Oblivion,
- Nadesico (seria i movie),
- RahXephon (chyba najbardziej zbliżone do NGE)
P.S. Pogrubione posiadam."
Po opisy serii, zalecam spojrzeć tutaj:
lub

Stitch001 [ Witcher ]
Flyby: Jakieś krągłości Ci się wytaczają zza fotela, ( . Y . )
P.S. Ho, ho, ho 2 posty pod rząd, już dawno mi się tak nie przytrafiło...
btw Madzia Ousider by lepiej brzmiało ;) :P

Flyby [ Outsider ]
..to Twoje, Stitch, nie ?
Stitch001 [ Witcher ]
Teraz twoje, trzeba było ich nie kraść Flyby'ku :]
Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Stitch no ale żeście sie uwzięli ;P

Stitch001 [ Witcher ]
My Towarzyszko?!
Ależ skądże...

Flyby [ Outsider ]
..pff ..widzicie go jak się nadął, indorek ..nie to nie
..chciałem mu pomóc to jeszcze mnie oczernia ..wdzieczność
..tak to jest z japońcami Madziu ;)

Stitch001 [ Witcher ]
Będziesz miał 2 pary, do pary..., ups... ;)
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
...

Flyby [ Outsider ]
..niewdzięcznik ..i zazdrośnik

Harrvan [ Senator ]

Flyby [ Outsider ]
..hmm ..Judas

Shifty007 [ 101st Airborne ]
DDW
Stitch001 [ Witcher ]
Eee, tam...

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Harrvan [ Senator ]
Judas is Rising

Flyby [ Outsider ]
..Judas to Judas

Stitch001 [ Witcher ]
Jackie Chan na Polsacie (film z 78), ale jest nioh, nioh, nioh...

Taikun44 [ Emissary Of Death ]
koniec Neon Genesis Evangelion ...
... nie wiem co powiedziec @@
fok .. nadal nie wiem co powiedzieć :/
Stitch001 [ Witcher ]
Za to ja wiem co powiedzieć, Tai-chan...
A nie mówiłem?

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Ide spac :) Dobranoc Ludziska :)

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Ide spac :) Dobranoc Ludziska :)

Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Kłamca

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Stranger :P
Ide.

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Flyby [ Outsider ]
..dobrej nocy Madziu :*
..he he.. cóż za Taikunowy dramat oglądania rozgrywał się na moich oczach
..z rozkoszą bym pozmieniał zakończenia w tych animasach żeby oglądać bladość Taikuna

matisf [ X ]
Madzia Flybyadzia...
hmm :)

Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Tak ...
... sobie myśle jaka część tych dwóch odcinków NGE była prawdą ... i dochodzę do wniosku że osoba która to stworzyła była jednym słowem genialna ...
w 40 minutach ukazać wszystkie wątpliwości .... ehhhh ... zaraz sobie poogladam kinówke FMA to mi może przejdzie
Stitch001 [ Witcher ]
Do matsf-a..., no i w sumie to Tai-chana także:
True, true... hmm... :D
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
A Stitch dwóch za jednym zamachem załatwia ... matisf widzisz jak on nas szanuje ... a raczej widzisz jaki brak szacunku nam okazuje ? :]

Flyby [ Outsider ]
..matisf ..lepiej się tak nie zastanawiaj ..pociesz tych dwoch japońców bo się jeszcze wspólnie powieszą..

matisf [ X ]
tak, tak, tak !

Flyby [ Outsider ]
..o rety ..to jest reakcja
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
_________
| |
O |
^ |
^ |
|
\\\\\\\\\\\\\\\

matisf [ X ]
[']
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
btw. jak sie nazywał ten program którym robiło się zrzuty ekranu, (z filmów i gier też wychodziły) bo kurde nie moge sobie przypomnieć ... taki prosty programik, który minimalizował się w prawym dolnym rogu ekranu, a zrzuty robilo się na f10
matisf [ X ]
fraps ?

Flyby [ Outsider ]
..wygląda na to że Stitch nie potrafi stanąć na wysokości zadania
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
dżizas ku... ja pie...
jesteś moim wybawicielem ! :)

matisf [ X ]

Flyby [ Outsider ]
..prawie jak Danuśka dla Zbysia
.urwał się Taikun ze sznura, matisf, to mu odbija ;)
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
mój Ci on

matisf [ X ]
tyz racja, ide spac bo padam dzis...
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
16 minut
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
branoc

Mortan [ ]
I guess your state of mind Is not yours to design, And all you need is time to find your space in false light.

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Witam nocną porą.
Fajną mam zabawkę? :P
Mortan [ ]
Tak, ale nie pasuje do firanek ;]

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Czemu nie pasuje? Do białego każdy kolor pasuje. :)

Mazio [ Mr Offtopic ]
kończę kolejną butelkę whisky
niezła jest ta wódka na myszach pędzona
i o dziwo - jestem narazie trzeźwy

Flyby [ Outsider ]
....Shifty, tradycyjny dość ostry wzór firanek daje trochę kiepskie tło do przelewającej się wolnej formy z równie miękkim światłem ..wyobraź sobie jednobarwną firankę w mocnym lub łagodnym kolorze ..lepiej by wyglądało ;)
..na myszach ? .Mazio, gdyby w nagrodę, po skończeniu butelki mozna było zobaczyć białe myszki ..to by było coś

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Phi. Szczegóły. :P

Flyby [ Outsider ]
..całość składa się ze szczegółów - jak w życiu ;)

Mazio [ Mr Offtopic ]
zajebiście jest żyć
kiedyś gdy już mnie nie będzie te literki nadal będą istnieć w sieci...

Flyby [ Outsider ]
..i pomyśleć że w sformułowaniu Mazia jest właściwie cała prawda o naszej nieśmiertelności ;)

Mazio [ Mr Offtopic ]
fuckin' insider

Flyby [ Outsider ]
..uuu ..butelka się skonczyła ;)

Mazio [ Mr Offtopic ]
to nie tak - niejaki Wiewiórk donosi na lepsiejszych

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Druga nad ranem a w ddw gwarno. Coś takiego. ;)

Mazio [ Mr Offtopic ]
a to zależy gdzie - u mnie dopiero pierwsza

Flyby [ Outsider ]
..ja gwarny już nie jestem ..szukałem tego Wiewiórka i nie znalazłem ..pewnie już spadł a drzewa ..zaplątałem się w innych wątkach , zamuliłem ..eee ..idę spać
..dobrej nocy Ddw
Mortan [ ]
Ide spac, dobranoc panom.

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Ja też zmykam. Dobranoc.

Mazio [ Mr Offtopic ]
ja też za moment
niech rozwija się rolnictwo, ogrodnictwo, warzywnictwo!
:)
papa wszystkim

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Witam.
frer [ Freelancer ]
Witam i żegnam, idę pograć w JA2. :)

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
A ja w Tormenta.
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Witam ... ide poogladac FMA kinówke ... a potem by sie przydało w coś zagrać starszego :)

Garbizaur [ Legend ]
Stwierdziłem, że wpadnę i zobaczę co słychać... myślałem że może trochę wydorośleliście... ale jak widzę wszystko bez zmian - statsiarstwo że hej...
Pozdr.

Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Kupił abo za Gole i szpanuje :>
Garbizaur [ Legend ]
taikun ---> a co to za różnica jak dostałem abo? Imho nie warto opłacać abo co miesiąc. A że na DDW tylko statsy i głupoty - przecież to wszyscy wiedzą... ;-P

siwCa [ Legend ]
Garbi, przesadzasz, że tu spam. Po prostu ludzie mają wiele do powiedzenia.

Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Garbizaur >> żadna różnica ... ale Twoje słowa nas bolą ... ałć ;D
siwCa >> nie kłam ! tu jest tylko spam !
Garbizaur [ Legend ]
Taikun ---> Ja Ciebie tesh.... ;-P

siwCa [ Legend ]
Tajczan, nie prawda. Nigdy nie widziałem tu spamu.
frer [ Freelancer ]
Garbizaur --> Pokilkash ?? :P
A że statsy jesteśmy to każdy wie, tylko że my jesteśmy elitarne statsy, nie to co ta hołota na ogólnym. :D
Wracam do moich najemników. Ledwo przejmuję lokację za lokacją ciągle wczytując grę. :)
Garbizaur [ Legend ]
frer ---> Z kond jestesh? Bo ja z WaWy... ;-D

Harrvan [ Senator ]

Flyby [ Outsider ]
..czyżbyś zagrywał w JA 2 frer? ..to tutaj jeszcze ktoś gra a nie ogląda porąbane anime czy inne seriale ?

Harrvan [ Senator ]
ja gralem wczoraj do pozna w Rome : Total War

Flyby [ Outsider ]
..niezłe .. ale jakoś nigdy nie mogłem sie "rozegrać" ..w końcu wyinstalowałem
..o, klikaczhe ..z WaWy ..nieźli

Taikun44 [ Emissary Of Death ]
ja Ci dam porąbane anime ! :)
Garbi >> :*

Garbizaur [ Legend ]
<--- Taikun

Harrvan [ Senator ]
Anime --> nieeeeee
Hentai --> taaaaaak
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
hi all :)
Co tam? :)
Harrvan [ Senator ]
To co zwykle czyli statsujemy
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Kurde musze zamówić FM07 ... a kasy po kupnie lapka brak :/
Harrvan >> ooooo .... :)
Harrvan [ Senator ]
Co Tai
Ja tez lubie hantai
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
ooo
odkryłeś prawdziwe znaczenie mojego nicka
Tai od hentai
kun od .... nie wiem ale pewnie od czegoś sprośnego ;)

Mr.Eko [ I love Prison Break ]
*pyta się czy może dolączyć*

Harrvan [ Senator ]
Tai - Hentai
Kun - Wrzaskun
44 - 666 -622 = 44
edit :
Taikun --> to chyba mialo byc do kogos na gg :p
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
jak masz jakies fajne zdjecia hentai

Mr.Eko [ I love Prison Break ]
A so to znaszy hentai ?
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
wpisz sobie w google i wybierz grafika ... tylko nie wiem czy nie za mlody jesteś ;)

Mr.Eko [ I love Prison Break ]
Mam 11 lat

siwCa [ Legend ]
TaJqN demoralizuje ludzi.

Mr.Eko [ I love Prison Break ]
Taikun o to chodzilo ?

Harrvan [ Senator ]
LIIIIIIIPPPPPPPPAAAAAAAA

matisf [ X ]
Co to za kapinan Planeta ?
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Statsierze wstretni ;)
*zazdrosc mode on*
Widze zmiane ekipy. *bierze saperke* kto pierwszy? ;))
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
cody >> mnie tez bedziesz bic ?
siwCa >> niah :D niech sie chlopak uczy a nie potem bedzie sie żenił z przymusu :D

matisf [ X ]
*podaje pepsi X-Cody*

Mr.Eko [ I love Prison Break ]
A ja was nie lubię bo wy mnie też nie lubicie :P
matisf [ X ]
oh jaka ulga :]

Mr.Eko [ I love Prison Break ]
Bzydale xD

siwCa [ Legend ]
[ może leppiej pasqdy. ^^

Mazio [ Mr Offtopic ]
cieńtorby
Mr.Eko [ I love Prison Break ]
Mazio czyżbyś dopiero teraz wstal ?

matisf [ X ]
baranina

Mazio [ Mr Offtopic ]
no przecież Mr.Eko
ale u mnie jest o godzinę wcześniej

Mr.Eko [ I love Prison Break ]
Jak to :P

siwCa [ Legend ]
Jest coś takiego jak strefy czasowe, a Mazio jest emigrantem.

Mr.Eko [ I love Prison Break ]
Wiem co to strefa czasowa

siwCa [ Legend ]
Jak to :P

Mr.Eko [ I love Prison Break ]
Tak to :P

siwCa [ Legend ]
Holy Shit.

Mr.Eko [ I love Prison Break ]
A so to znaszy holy shit xD

siwCa [ Legend ]
Przez ile masz jeszcze abonament ?

Mr.Eko [ I love Prison Break ]
Do 14 lutego ale za GOLe potem sobie kuoie GOL SMS :P

Harrvan [ Senator ]
Ktos chce popcorn ?

Mr.Eko [ I love Prison Break ]
Ja ja ja !

siwCa [ Legend ]
Pistolet.

Harrvan [ Senator ]
===========>
//\ - oto twoj pistolet siwca
//
0000000000|
|000000000 |
|0 0000000 |
|000000000|
|000000000|
---------------
- oto twoj popcorn mr.eko
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
lol, pisze z systemu vista :)
pozdro :)
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
siwCa da baka :)
snopek >> a masz dźwięk ? ja ostatnio nie mogłem znaleźć sterów pod realteka na viste _-_ nawet Microsoft i Live update nic nie dały ;/

siwCa [ Legend ]
Strzela do Eko.
Strzela do snopka. ( chociaż nie ma sensu i tak zaraz mu się system zwiesi :) )
Strzela do TajQna bo mruczy coś pod nosem.
Strzela do ściany bo się nie rusza.
Strzela...

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Witam.
[edit] Chyba nie w porę.
*zakłada kamizelkę kuloodporną*
*odbezpiecza MP5*
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Taikun --> zobacz do watku o tym systemie...nie, nie mam dzwieku wlasnie, wlasnie kombinuje co z tym zrobic :)
masz chyba taka sama karte :)

Mr.Eko [ I love Prison Break ]
Powstaje ze zmarlych i zabija siwCę swoim popcornem xD

Mr.Eko [ I love Prison Break ]
Ide na obiad bede za 15 minut :P

siwCa [ Legend ]
* Udaje martwego *
* Po cichu wstaje, zakłada pełną płytówkę i strzela z łuku, który przebija kamizelkę Shiftyego. *

Shifty007 [ 101st Airborne ]
*uff, dobrze, ze włożyłem drugą pod spód*
*chowa się za filar*
*wychyla się i podrzuca SiwCę granatem*
*wybuch*
*strzela serią w zwłoki*
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
snopek >> jesli masz karte realteka to widzialem ostatnio gdzies do tego stery :) ja sam nei mam visty ... ale w serwisie instalowalismy gosciowi i nie moglem znaleźć sterowników nigdzie ... ale już na coś wpadłem ;)
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
chyba znalazlem
Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Takie cuś?
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
to jeszcze swoje dam :) w watku o viscie juz wrzucilem ;)

Shifty007 [ 101st Airborne ]
*vroom, vroom*
Idę pojeździć. Do zobaczenia.
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Orlando --> wlasnie to pobieram, mam nadzieje, ze blue screenu tym razem nie bede mial :)
5 minut z vista i juz niebieksi ekran..zycie
i jade na IE...i mi sie podoba...i nie mam firewalla, nie liczac tego od win vista...
system jest piekny i chodzi duzo szybciej od xp :)
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
piękny jest to fakt ... ale jak chciałem wrzucić na pulpit ikony mojego komp i moich dokumentów zauważyłem że przesiadka z Xp na Viste bedzie trudniejsza niz z 98 na XP :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Taikun --> Ciebie zawsze ;)
*bierze pepsi od matisf'a* dzieki :)
Mr.Eko [ I love Prison Break ]
Wrócilem z nowym avatarem :)
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Cody >>>> aaaaaaaa ;d
Mr.Eko [ I love Prison Break ]
Eeee tam niepodobal mi się tamten avatar wrócilem do starego ;)
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
kurde, Stranger mamy rywala ;d

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Mr.Eko --> Who cares? O mnie za mnie możesz mieć nawet na nim zielonego teletubisia. :/
XC --> Dowiem się wreszcie czy wczorajsza pobudka zakończyła się sukcesem?
matisf [ X ]
siwCa -> a ile hdd wolnego potrzebuje?
i na jakim sprzecie odpalasz ?

Mr.Eko [ I love Prison Break ]
Dobra ide stąd bo widać ze mnie nie lubią :(
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Mr.Eko >> patrz ... mnie nie lubia a ciągle tu siedzie ;-)

Mr.Eko [ I love Prison Break ]
Taikun --> to może się jakoś zmówimy ? :P
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Taikun --> dlaczego? ja juz sie przyzwyczilem...
teraz czeka mnie ciezka praca z odpaleniem progdvb...ale od tego mam inne forum :)

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Faith No More - We care a lot
We care a lot x 2
(We care a lot) about disasters, fires, floods and killer bees
(We care a lot) about the NASA shuttle falling in the sea
(We care a lot) about starvation and the food that Live Aid bought
(We care a lot) about disease, baby, Rock Hudson, Rock...Yeah!
And it's a dirty job but someone's got to do it! x2
We care a lot x3
(We care a lot) about the gamblers and the pushers and the geeks
(We care a lot) about the smack and crack and whack that hits the streets
(We care a lot) about the welfare of all you boys and girls
(We care a lot) about you people cause we're out to save the world
Yeah!
ow it's a dirty job but someone's got to do it! x8
(We care a lot) about the Army, Navy, Air Force, and Marines
(We care a lot) about the NYSFN, LAPD
(We care a lot) about you people,
(We care a lot) about your guns
(We care a lot) about the wars we're fighting
Gee, that looks like fun!
(We care a lot) about the Garbage Pail Kids they never lie
(We care a lot) about Transformers cause there's more than meets the eye
(We care a lot) about the little things, the bigger things we top
(We care a lot) about your people, yeah, you bet we care a lot
And it's a dirty job but someone's gotta do it....
siwCa [ Legend ]
Cześć Eko! * macha*
mastif, chyba do snopka chciałeś pyt skierować ;)
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
snopek >> no ja pracowałem na nim może 40 minut wliczając w to instalacje która trwała chyba z 20 minut :)
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
matisf --> pewnie pytanie do mnie :)
przy instalacji sie pulatl, ze nie mam 7,5 gb wolnego miesca...system zas zajmuje u mnie 6,97gb...czyli mysle, z eminimum te 10gb by sie przydalo...boi jednak dojdzie plik wymiany itd
robie reset, ciekawe czy bedzie dzwiek ;)
potem odpale TDU...jezeli sie odpali :)
lol, reset nie jest potrzebny...mam dzwiek!!! hura :p
sprzet mam w wizytowce, ale napisze...a64 3000+, gf 7600GT, 1gb ram

Mr.Eko [ I love Prison Break ]
To jak będzie taikun ? xD
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Stranger --> NIE :P

Flyby [ Outsider ]
..pograwszy sobie w SS Sentinels dla przypomnienia ..frer, po JA 2 to następna gdzie można walczyć swoimi najemnikami ..i opcje broni dobre ..i duży jej wybór
..a tutaj ..zabiegana Cody i rój japońskich statsiarzy

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
X-Cody --> W takim razie proszę o przesłanie grafiku z nowej pracy.
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
japońscy statsiarze mówią
Flyby
da
baka
czy jakoś tak to szło ;)
Eko >> z czym ?
Mr.Eko [ I love Prison Break ]
Z tym że nas nielubią xD

siwCa [ Legend ]
Tylko Ciebie.

Flyby [ Outsider ]
..ze względu na obecność Cody nie zainterpretuję tych powiedzonek, Taikun ..ehh cisną się same niewybredne
..zawsze wiedziałem że dobre wychowanie to kula armatnia u nogi ..ehh

Harrvan [ Senator ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5993601&N=1
Bijcie sie o piersi poki jeszcze sa
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Flyby >> czyżbyś zrozumiał ? OO

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Flyby --> Witaj :)
Stranger --> forget :P
siwCa [ Legend ]
* dostatsowywanie mode on*

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
<<
to mam strzelać?
siwCa [ Legend ]
:>
Flyby [ Outsider ]
..Judas ..Mr.Eko ..hmm ..taak, bijcie się
..ja sobie odpocznę
siwCa [ Legend ]
Dajcie jakiś muvi do oglądnięcia
siwCa [ Legend ]
4
matisf [ X ]
no tak do snopka, jaki tlum dzis tu...
siwCa [ Legend ]
3

siwCa [ Legend ]
1
siwCa [ Legend ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5993601&N=1
get ałt!
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
siwCa>> to byl chamski spam ... tyle Ci powiem :P