ormats [ Konsul ]
Pijany mistrz ( Drunken Master ) -dziś o 20:30 na Polsacie
Klasyka gatunku. I wszystko jasne :)

HumanGhost [ Pretorianin ]
Uwielbiam Chana. Z checią obejrzę. :-)

Narel [ Pretorianin ]
ahhh klasyka 100% ze trzeba bedize obejrzec :] chociaz wolalem filmy z Brucem Lee

claudespeed18 [ zią ]
przegapilem film, ogladalem teraz ostatnie 20 minut ale calkiem ciekawa karate-komedia :D
Jackie Chan w swietnej formie[jakies 30 lat mlodszy niz teraz] ;p

Bojak [ Konsul ]
Świetny film !!!! Polecem wszystkim ;)
P.S nawet chciałem na dvd, tylko że nie mogę zdobyć :(

Bojak [ Konsul ]
No to jak? Wie ktoś jak zdobyć ??

Api15 [ dziwny człowiek... ]
Łeeee, ja myślałem, że dzisiaj sobie oglądnę :(:(:(