kokomaroko [ Centurion ]
Do odwarznych uzytkownikow neostrady...
... kto juz przekroczyl limit ktorego niby nie ma i moze powiedzec czy jest czy go nie ma.
Coy2K [ Veteran ]
...po 3 dniach ??
Garbizaur [ Legend ]
Do odwarznych??? Ke???
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Limitu Neo nie da się przekroczyć w 3 dni. Nawet ciągłego ściągania z max. prędkością.
BTW odwaŻny - od odwaGa
k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]
Golem6---> ja już mam 4,5 GB, a nie ściągam ciągle, wiec jakbym ściągał to miał bym już z 6GB
Madril [ I Want To Believe ]
Golem6 --> Na luzaku się da, przy opcji 1Mbit i 25GB transferu można to zrobić w trochę ponad 2 dni. :)
Kaczorowy [ Konsul ]
Limit będzie zniesiony od 25 marca, a nie od lutego.
Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Madril --> No to chyba z kompkiem włączonym 24/7. U mnie na 1Mbit nawet jak się postarałem, to ciężko było przekroczyć 5GB na dzień. ;)
Madril [ I Want To Believe ]
Stranger --> No tak, policzyłem, że w takim przypadku potrzeba niecałych 57h na przekroczenie limitu. Ja niby mam cały czas kompa włączonego, ale limit przekroczyłem tylko raz, a i tak zmieściłem się w bonusowych 10GB, które dostałem przy zakładaniu neo. :)
...NathaN... [ The Godfather ]
Kaczorowy > Skad to info?
k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]
przekroczyl ktos limit?

Pawelc2 [ Centurion ]
Ja przekroczyłem limit w opcji 128Kbps miałem
Stan konta
limit podstawowy
7.00 GB
limit dokupiony w tym miesięcu (zdrapka)
0 GB
limit zwiększony (opłata abonamentowa)
0.00 GB
aktualny transfer z prędkością
128 kb/s
suma ściągniętych w tym miesiącu danych
11006.27 MB
Po 7 GB ściagałem ciągle tak samo i nigdy niemiałem zmniejszonego transferu.
simian-raticus [ Centurion ]
przekroczyli już: