GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Do odwarznych uzytkownikow neostrady...

03.02.2007
18:20
[1]

kokomaroko [ Centurion ]

Do odwarznych uzytkownikow neostrady...

... kto juz przekroczyl limit ktorego niby nie ma i moze powiedzec czy jest czy go nie ma.

03.02.2007
18:22
[2]

Coy2K [ Veteran ]

...po 3 dniach ??

03.02.2007
18:23
[3]

Garbizaur [ Legend ]

Do odwarznych??? Ke???

03.02.2007
18:26
[4]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Limitu Neo nie da się przekroczyć w 3 dni. Nawet ciągłego ściągania z max. prędkością.

BTW odwaŻny - od odwaGa

03.02.2007
18:31
[5]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

Golem6---> ja już mam 4,5 GB, a nie ściągam ciągle, wiec jakbym ściągał to miał bym już z 6GB

03.02.2007
18:38
[6]

Madril [ I Want To Believe ]

Golem6 --> Na luzaku się da, przy opcji 1Mbit i 25GB transferu można to zrobić w trochę ponad 2 dni. :)

03.02.2007
18:39
[7]

Kaczorowy [ Konsul ]

Limit będzie zniesiony od 25 marca, a nie od lutego.

03.02.2007
18:40
[8]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Madril --> No to chyba z kompkiem włączonym 24/7. U mnie na 1Mbit nawet jak się postarałem, to ciężko było przekroczyć 5GB na dzień. ;)

03.02.2007
18:45
[9]

Madril [ I Want To Believe ]

Stranger --> No tak, policzyłem, że w takim przypadku potrzeba niecałych 57h na przekroczenie limitu. Ja niby mam cały czas kompa włączonego, ale limit przekroczyłem tylko raz, a i tak zmieściłem się w bonusowych 10GB, które dostałem przy zakładaniu neo. :)

03.02.2007
18:59
[10]

...NathaN... [ The Godfather ]

Kaczorowy > Skad to info?

03.02.2007
22:48
[11]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

przekroczyl ktos limit?

04.02.2007
11:49
smile
[12]

Pawelc2 [ Centurion ]

Ja przekroczyłem limit w opcji 128Kbps miałem
Stan konta





limit podstawowy
7.00 GB
limit dokupiony w tym miesięcu (zdrapka)
0 GB
limit zwiększony (opłata abonamentowa)
0.00 GB
aktualny transfer z prędkością
128 kb/s
suma ściągniętych w tym miesiącu danych
11006.27 MB

Po 7 GB ściagałem ciągle tak samo i nigdy niemiałem zmniejszonego transferu.

04.02.2007
11:57
[13]

simian-raticus [ Centurion ]

przekroczyli już:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.