sion [ Pretorianin ]
1:0 dla Polski
Małysz, Reprezentacja piłki nożnej, Adamek i piłka ręczna
Zaczyna sie dobrze ten weekend , czekamy na dalsze dobre wiesci

gladius [ Subaru addict ]
Najmniej istotna jest ta piłka nożna, Estończycy nic nam nie zawinili. Ale w piłkę ręczną, szkopy, o - to co innego. Ale chyba przegramy, bo nasi grają w niemieckich klubach i tam zarabiają na chlebek. Dobrze, żeby Adamek ubił czarnego.

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Swietny watek, ja sie nie wypowiadam na temat szans, bo przynosze pecha.
Wypowiem sie na temat pilki, bo chyba tego nie wykracze...nasi ligowcy plus Matusiak powinni to spokojnie wygrac...
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Wniosek jeden - nasz sport nie jest taki zły, jak go malują massmedia.

Mychu [ Centurion ]
Jutro niemieccy szczypiornisci beda padac przed naszymi tak samo jak ich skoczkowie dzisiaj

wornock [ Generaďż˝ ]
Ja tam jestem optymistą xD. Wszystko wygramy!!!
Glob3r [ Generaďż˝ ]
Polska vs. Reszta Świata
5 : 0
IMO :]
1. Małysz już wygrał
2. Jutro też Małysz wygra :D
3. Polska da radę Estonii
4. Adamek znokautuje rywala
5. Szczypiorniści rozniosą w pył szwabów :D

False [ Up ]
Szkoda, że nie uwzględniacie Sikorę w biathlonie. Dzisiaj świetnie się spisał i jutro ma szansę na medal.

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
False --> juz pisalem...wszystko zeby nie zapeszac :>

W32.Blaster [ Konsul ]
Ja tam również jestem optymistą i wierzę w to, że wszyscy wymienienie włącznie z Sikorą jutro pokażą na co ich stać i wygrają !

Andre770 [ Koniokwiciur ]
Heh. Złoto małysza i pewnie polaków w handball'u, estonie pokonamy, i adamek dobrze by ubił czarnucha (do czarnucha nic nie mam, gorzej gdyby był murzynem :D)

MR.MANIAK [ Senator ]
Glob3r dobrze gada. Dać mu piwa i kiełbasy

Janczes [ You'll never walk alone ]
dla tych co sie dopiero obudzili:
dzisiaj 20.15 - tvp2 - mecz Polska - Estonia
dzisiaj 03.00 - tvn(chyba) - pojedynek Adamek - Dawson
jutro 16.30 - polsat - mecz finałowy Polska - Niemcy
sion [ Pretorianin ]
2:0 dla Polski

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Chyba raczej 4:0...

MR.MANIAK [ Senator ]
Polska - reszta świata
2 - 0
MR.MANIAK [ Senator ]
Polska - reszta świata
niestety
2 - 1
Imix [ SG-1 ]
Sobota do przodu, ale niedziela zaczela sie fatalnie, bo przegrac mozna, ale styl slaby...
Mam nadzieje, ze szczypiornisci zapewnia wieksze emocje niz te wszystkie adamki, malysze i pilkarze...
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Sikora bardzo dobrze - 7 miesjce...i o jedno pudlo od medalu, niewiele brakowalo, ale moze w kolejnych konkurencjach poalczy jeszcze raz o medal.

Leon86 [ Konsul ]
Niedziela nie zbyt dobrze się zaczeła:( Adamek pokonany:-/Mam nadzieje, że reszta będzie miała lepszy dzień
False [ Up ]
Sikora wypadł świetnie. Gdyby tylko jeden strzał mniej spudłował miałby srebrny medal. W takim wypadku nie można dać bramki reszcie świata. Uznajmy, że był bezbramkowy remis :)

Andre770 [ Koniokwiciur ]
Adamek zdupcył...
m997 [ Konsul ]
no lipa bo adamek grzybka dostał