GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

1:0 dla Polski

03.02.2007
18:08
[1]

sion [ Pretorianin ]

1:0 dla Polski

Małysz, Reprezentacja piłki nożnej, Adamek i piłka ręczna

Zaczyna sie dobrze ten weekend , czekamy na dalsze dobre wiesci

03.02.2007
18:11
smile
[2]

gladius [ Subaru addict ]

Najmniej istotna jest ta piłka nożna, Estończycy nic nam nie zawinili. Ale w piłkę ręczną, szkopy, o - to co innego. Ale chyba przegramy, bo nasi grają w niemieckich klubach i tam zarabiają na chlebek. Dobrze, żeby Adamek ubił czarnego.

03.02.2007
18:15
smile
[3]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Swietny watek, ja sie nie wypowiadam na temat szans, bo przynosze pecha.

Wypowiem sie na temat pilki, bo chyba tego nie wykracze...nasi ligowcy plus Matusiak powinni to spokojnie wygrac...

03.02.2007
18:17
[4]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Wniosek jeden - nasz sport nie jest taki zły, jak go malują massmedia.

03.02.2007
18:24
smile
[5]

Mychu [ Centurion ]

Jutro niemieccy szczypiornisci beda padac przed naszymi tak samo jak ich skoczkowie dzisiaj

03.02.2007
18:26
smile
[6]

wornock [ Generaďż˝ ]

Ja tam jestem optymistą xD. Wszystko wygramy!!!

03.02.2007
18:28
[7]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

Polska vs. Reszta Świata
5 : 0

IMO :]

1. Małysz już wygrał
2. Jutro też Małysz wygra :D
3. Polska da radę Estonii
4. Adamek znokautuje rywala
5. Szczypiorniści rozniosą w pył szwabów :D

03.02.2007
18:30
smile
[8]

False [ Up ]

Szkoda, że nie uwzględniacie Sikorę w biathlonie. Dzisiaj świetnie się spisał i jutro ma szansę na medal.

03.02.2007
18:32
smile
[9]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

False --> juz pisalem...wszystko zeby nie zapeszac :>

03.02.2007
18:37
smile
[10]

W32.Blaster [ Konsul ]

Ja tam również jestem optymistą i wierzę w to, że wszyscy wymienienie włącznie z Sikorą jutro pokażą na co ich stać i wygrają !

03.02.2007
19:01
smile
[11]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Heh. Złoto małysza i pewnie polaków w handball'u, estonie pokonamy, i adamek dobrze by ubił czarnucha (do czarnucha nic nie mam, gorzej gdyby był murzynem :D)

03.02.2007
19:20
smile
[12]

MR.MANIAK [ Senator ]

Glob3r dobrze gada. Dać mu piwa i kiełbasy

03.02.2007
19:30
smile
[13]

Janczes [ You'll never walk alone ]

dla tych co sie dopiero obudzili:
dzisiaj 20.15 - tvp2 - mecz Polska - Estonia
dzisiaj 03.00 - tvn(chyba) - pojedynek Adamek - Dawson
jutro 16.30 - polsat - mecz finałowy Polska - Niemcy

03.02.2007
22:40
[14]

sion [ Pretorianin ]

2:0 dla Polski

03.02.2007
22:44
smile
[15]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Chyba raczej 4:0...

04.02.2007
03:00
smile
[16]

MR.MANIAK [ Senator ]

Polska - reszta świata

2 - 0

04.02.2007
04:55
[17]

MR.MANIAK [ Senator ]

Polska - reszta świata

niestety
2 - 1

04.02.2007
05:03
[18]

Imix [ SG-1 ]

Sobota do przodu, ale niedziela zaczela sie fatalnie, bo przegrac mozna, ale styl slaby...
Mam nadzieje, ze szczypiornisci zapewnia wieksze emocje niz te wszystkie adamki, malysze i pilkarze...

04.02.2007
11:50
[19]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Sikora bardzo dobrze - 7 miesjce...i o jedno pudlo od medalu, niewiele brakowalo, ale moze w kolejnych konkurencjach poalczy jeszcze raz o medal.

04.02.2007
11:55
smile
[20]

Leon86 [ Konsul ]

Niedziela nie zbyt dobrze się zaczeła:( Adamek pokonany:-/Mam nadzieje, że reszta będzie miała lepszy dzień

04.02.2007
13:08
[21]

False [ Up ]

Sikora wypadł świetnie. Gdyby tylko jeden strzał mniej spudłował miałby srebrny medal. W takim wypadku nie można dać bramki reszcie świata. Uznajmy, że był bezbramkowy remis :)

04.02.2007
13:20
smile
[22]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Adamek zdupcył...

04.02.2007
13:21
[23]

m997 [ Konsul ]

no lipa bo adamek grzybka dostał

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.