GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ocencie moja stronke

03.02.2007
17:29
[1]

sebus81 [ Junior ]

ocencie moja stronke

proszeo szczerosc i konstruktywne uwagi

03.02.2007
17:46
[2]

czekers [ make love not war ]

bardzo dobra stronka... przydałaby się tylko inna czcionka... ale tak to plus

04.02.2007
18:04
smile
[3]

Bojak [ Konsul ]

Baerdzo fajna, tylko czekać aż się rozwinie :)

04.02.2007
18:09
[4]

meryphillia [ Progressive ]

Czy się nie mylę, że już widziałem podobny Twój temat??

Sama strona: Wkonanie dość ascetyczne, nawet śmiał bym powiedzieć, że bardzo ubogie. Co do zawartości, to ciekawe czy każdą z gier osobiście sprawdzałeś, bo wielokrotnie na podobnych stronach znajdywałem nie działające programy :/.

04.02.2007
18:09
smile
[5]

Immortal_Daemon [ Konsul ]

Moze byc troche niechlujnie wykonana ale ogolnie jest spoko:)

04.02.2007
18:10
[6]

misztel [ +0,10gr! ]

Graficznie leży, treści nie oceniam.

04.02.2007
18:11
smile
[7]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

Całkiem fajna!

7/10 !

04.02.2007
18:12
[8]

Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]

mam takie pytanie dotyczące strony internetowej a dokładniej menu/nawigacji
nie wiem jak zarobić taki przycisk że jest napisane np: strona Główna i klikam przenosi mnie na główną
Pomoze mi ktoś

04.02.2007
18:15
[9]

Swink [ Fantasy ]

grafika leży --> a w dzisiejszych czasach to jest bardzo duży minus.

3/10

04.02.2007
18:18
smile
[10]

meryphillia [ Progressive ]

Wiewiórk >>>> www.kurshtml.boo.pl

To o co pytasz, to chyba podstawa znajomości HTML'a :)

Kurs jest spoczko. Dzięki niemu zrobiłem swoją stronę :)

09.02.2007
16:10
smile
[11]

Pirat099 [ Lack of degree ]

taka średnia... narazie 5\10 i radze ci zmienić kolor tła i trochę nie pasuje mi nazwa mordobicia

09.02.2007
16:12
[12]

Gibon91 [ @ ]

Beznadzieja graficznie 1/10, treści nie oceniam.

09.02.2007
16:13
[13]

toaster [ Got Poofs? ]

1-/10

09.02.2007
16:15
[14]

Sauron_1 [ Kocham Natalcie :* ]

Taka sobie 4/10

09.02.2007
16:16
[15]

polak111 [ T42 ]

3.5/10

09.02.2007
16:26
[16]

TyTuSPL [ Love United ]

Jak poprawisz grafikę i strona będzie bardziej rozwinięta to będzie moze niezła.

Narazie 2/10

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.