sebus81 [ Junior ]
ocencie moja stronke
proszeo szczerosc i konstruktywne uwagi
czekers [ make love not war ]
bardzo dobra stronka... przydałaby się tylko inna czcionka... ale tak to plus

Bojak [ Konsul ]
Baerdzo fajna, tylko czekać aż się rozwinie :)
meryphillia [ Progressive ]
Czy się nie mylę, że już widziałem podobny Twój temat??
Sama strona: Wkonanie dość ascetyczne, nawet śmiał bym powiedzieć, że bardzo ubogie. Co do zawartości, to ciekawe czy każdą z gier osobiście sprawdzałeś, bo wielokrotnie na podobnych stronach znajdywałem nie działające programy :/.

Immortal_Daemon [ Konsul ]
Moze byc troche niechlujnie wykonana ale ogolnie jest spoko:)
misztel [ +0,10gr! ]
Graficznie leży, treści nie oceniam.

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
Całkiem fajna!
7/10 !
Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]
mam takie pytanie dotyczące strony internetowej a dokładniej menu/nawigacji
nie wiem jak zarobić taki przycisk że jest napisane np: strona Główna i klikam przenosi mnie na główną
Pomoze mi ktoś
Swink [ Fantasy ]
grafika leży --> a w dzisiejszych czasach to jest bardzo duży minus.
3/10

meryphillia [ Progressive ]
Wiewiórk >>>> www.kurshtml.boo.pl
To o co pytasz, to chyba podstawa znajomości HTML'a :)
Kurs jest spoczko. Dzięki niemu zrobiłem swoją stronę :)

Pirat099 [ Lack of degree ]
taka średnia... narazie 5\10 i radze ci zmienić kolor tła i trochę nie pasuje mi nazwa mordobicia
Gibon91 [ @ ]
Beznadzieja graficznie 1/10, treści nie oceniam.
toaster [ Got Poofs? ]
1-/10
Sauron_1 [ Kocham Natalcie :* ]
Taka sobie 4/10
polak111 [ T42 ]
3.5/10
TyTuSPL [ Love United ]
Jak poprawisz grafikę i strona będzie bardziej rozwinięta to będzie moze niezła.
Narazie 2/10