GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rzeka tajemnic - dobre to ?

03.02.2007
16:31
[1]

MP-ror [ Generaďż˝ ]

Rzeka tajemnic - dobre to ?

Dziś na TVN leci "Rzeka tajemnic" [Mystic River] Dobre to? Ktoś poleca albo odradza ? :]

03.02.2007
17:33
smile
[2]

eJay [ Gladiator ]

Polecam, dobry dramat + kryminał. Świetna obsada.

03.02.2007
17:36
smile
[3]

Coy2K [ Veteran ]

Sean Penn znakomity, Tim Robbins mu nie ustepuje... kawał znakomitego kina w reżyserii Eastwooda... on potrafi robic swietne filmy

03.02.2007
17:37
smile
[4]

Igierr [ Warrior ]

świetny film, Polecam

04.02.2007
00:21
[5]

MP-ror [ Generaďż˝ ]

Obejrzałem i nie żałuję. Dobry film z mocnym zakończeniem, trochę co prawda popsutym kretyńskim monologiem żony jednego z głównych bohaterów.

04.02.2007
01:34
smile
[6]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

wcześniej nie oglądalem, obejrzałem dzisiaj - bardzo obry film.

04.02.2007
01:40
[7]

Mortan [ ]

Bardzo fajny. Pozniej polecam obejrzec najlepszy film spod reki Eastwooda - 'Za wszelką cenę'


04.02.2007
01:48
smile
[8]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

Fabularnie bardzo mi przypominal Summer of Sam Spike'a Lee niestety :(, ale aktorstwo lepsze niz w wymienionym przezemnie:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.