GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Neostrada :/

03.02.2007
16:08
smile
[1]

Aniek [ Mr Devil ]

Neostrada :/

Dzisiaj neostrada strasznie wolno mi chodzi. Czy wy też tak macie?

03.02.2007
16:12
smile
[2]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Nie.
Jak ostatnio wolno mi chodzila to po prostu komp byl zawalony syfami

hijackthis + adaware + kilka innych programow i po klopocie bylo :)

03.02.2007
16:49
smile
[3]

wiesław2 [ Na HAXACH ! ]

Mi dzis strasznie muli.

Sprawdze to

03.02.2007
16:50
smile
[4]

misztel [ +0,10gr! ]

Nie wiem jak Neostrada, ale kablówka idzie OK!

03.02.2007
16:50
[5]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

U mnie normalnie.

03.02.2007
16:55
[6]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

Od czasu d czasu mam takie pare sekundowe zcinki, ale tak to nic poważnego

03.02.2007
17:03
[7]

ser pleśniowy [ Konsul ]

U mnie jest dobrze, za to we wtorek w ogóle mi Internet nie działał.

03.02.2007
17:27
[8]

MasterDD [ :-D ]

U mnie rowniez strasznie muli.

[ Pomorze ]

03.02.2007
17:32
[9]

matisf [ X ]

Tragedia, juz od wczoraj, ale dzis jest tragicznie, nawet Youtube mi przycinia, mam 2mb :|
Malopolska krakow.....

03.02.2007
17:34
smile
[10]

Coy2K [ Veteran ]

to pewnie przez te zniesione limity, ludzie juz na neo 256 sciagają 24/7

03.02.2007
17:35
smile
[11]

matisf [ X ]

Pewnie tak :|

Pingi na gryonline mam miedzy 350 -450 ms
a normalnie mniej niz 200ms
:|

03.02.2007
17:36
smile
[12]

wornock [ Generaďż˝ ]

Mi dziś i wczoraj muliło ;/
Też jestem z Pomorza.

03.02.2007
17:36
[13]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

Nom, zaczyna mi mulic i przed chwila Gola nie mogłem odświeżyć

03.02.2007
17:39
[14]

blackfield [ Konsul ]

to juz zniesione?
no ja mam akurat 256, ale nic nie ciagne bo juz zaciagnalem w tym miesiacu TDU a nie zamierzam walczyc na 32kb/s

03.02.2007
17:44
[15]

wacek666 [ ]

mi muli od 2 tygodni ale tylko w dzien.tak po 23 wszystko wraca do normy.

03.02.2007
17:47
[16]

MasterDD [ :-D ]

muli przestrasznie, nie pozostawili mi wyboru - ide sie napic :D

Udanej soboty :-)

03.02.2007
17:58
[17]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

MasterDD----> chyba z połowie wezmę z Ciebie przykład, napije sie przy kompie ;)

03.02.2007
17:59
smile
[18]

matisf [ X ]

mnie chce szlak trafic...

03.02.2007
18:03
[19]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

U mnie chodzi bardzo dobrze...

03.02.2007
18:06
smile
[20]

sirJacek [ Centurion ]

jak kiedys zainstalowalem jakiegos firewalla to w ogóle nie chodzila

03.02.2007
18:09
[21]

Garbizaur [ Legend ]

Mi muli od jakiegoś czasu (jakieś półtorej tygodnia). :-/

03.02.2007
18:16
[22]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

ludzie sciagaja, bo nie ma limitow i to dlatego? juz nie ma limitow?

03.02.2007
18:57
[23]

dudka [ ! szypon ! ]

u mnie zajebisty transfer :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.