
Aniek [ Mr Devil ]
Neostrada :/
Dzisiaj neostrada strasznie wolno mi chodzi. Czy wy też tak macie?

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Nie.
Jak ostatnio wolno mi chodzila to po prostu komp byl zawalony syfami
hijackthis + adaware + kilka innych programow i po klopocie bylo :)

wiesław2 [ Na HAXACH ! ]
Mi dzis strasznie muli.
Sprawdze to

misztel [ +0,10gr! ]
Nie wiem jak Neostrada, ale kablówka idzie OK!
Mondragorn [ Lunar Dragon ]
U mnie normalnie.
k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]
Od czasu d czasu mam takie pare sekundowe zcinki, ale tak to nic poważnego
ser pleśniowy [ Konsul ]
U mnie jest dobrze, za to we wtorek w ogóle mi Internet nie działał.
MasterDD [ :-D ]
U mnie rowniez strasznie muli.
[ Pomorze ]
matisf [ X ]
Tragedia, juz od wczoraj, ale dzis jest tragicznie, nawet Youtube mi przycinia, mam 2mb :|
Malopolska krakow.....

Coy2K [ Veteran ]
to pewnie przez te zniesione limity, ludzie juz na neo 256 sciagają 24/7

matisf [ X ]
Pewnie tak :|
Pingi na gryonline mam miedzy 350 -450 ms
a normalnie mniej niz 200ms
:|

wornock [ Generaďż˝ ]
Mi dziś i wczoraj muliło ;/
Też jestem z Pomorza.
k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]
Nom, zaczyna mi mulic i przed chwila Gola nie mogłem odświeżyć
blackfield [ Konsul ]
to juz zniesione?
no ja mam akurat 256, ale nic nie ciagne bo juz zaciagnalem w tym miesiacu TDU a nie zamierzam walczyc na 32kb/s
wacek666 [ ]
mi muli od 2 tygodni ale tylko w dzien.tak po 23 wszystko wraca do normy.
MasterDD [ :-D ]
muli przestrasznie, nie pozostawili mi wyboru - ide sie napic :D
Udanej soboty :-)
k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]
MasterDD----> chyba z połowie wezmę z Ciebie przykład, napije sie przy kompie ;)

matisf [ X ]
mnie chce szlak trafic...
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
U mnie chodzi bardzo dobrze...

sirJacek [ Centurion ]
jak kiedys zainstalowalem jakiegos firewalla to w ogóle nie chodzila
Garbizaur [ Legend ]
Mi muli od jakiegoś czasu (jakieś półtorej tygodnia). :-/
k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]
ludzie sciagaja, bo nie ma limitow i to dlatego? juz nie ma limitow?
dudka [ ! szypon ! ]
u mnie zajebisty transfer :)