GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Niemieckie chamstwo ....

03.02.2007
15:55
[1]

raper741 [ Vamos Barca ]

Niemieckie chamstwo ....

Niemcy pokazali swoje prawdziwe oblicze. Zachowali się chamsko...

Treść wiadomości:

CO wy na to?


Ps: Niech im Polacy pokażą !!!! Pokażemy Niemcą kto wygra !!!!

03.02.2007
15:57
[2]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5988736&N=1

:)

03.02.2007
15:57
[3]

Lookash [ Senator ]

Wiadomość, która rozchodzi się po gg:


PIŁKA RECZNA-FINAŁ
Bild napisał o Polakach "uwaga na czerwonych chamów"... pod tym linkiem jest sonda Bilda kto wygra...-(po lewej stronie)-głosujmy i podłammy ich



Nalezy zaznaczyc druga opcje w ankiecie po lewej stronie.
Przekaż to wszystkim na liście kontaktów!

03.02.2007
15:57
[4]

Tomuslaw [ Generaďż˝ ]

No Niemcą to na pewno... trudniej będzie pokazać Niemcom.

Ale fakt, użyli trochę za mocnego słowa...

03.02.2007
15:58
[5]

matchaus [ sturmer ]

Tak, tak! Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz, ni dzieci nam hetmanił ;)))

"Prawdziwe oblicze".. oj... jak ja bym nie chciał znać prawdziwego oblicza Polaków ;)

(i jeszcze jedno - jak już, to "pokażemy Niemcom" ;)



P.S. Oczywiście, że wygramy! Niemcy mogą sobie stawać na głowie :)

03.02.2007
16:01
[6]

raper741 [ Vamos Barca ]

Przepraszam za ten błąd. Wiem, że źle napisałem, ale byłem tak podenerwowany, że nie wiedziałem sam już co piszę :/ mam nadzieję, że mnie rozumiecie ;]

03.02.2007
16:04
[7]

Baron Munchausen [ Centurion ]

Tego już za wiele to już nie sport to wojna ,pokażmy frycom co to Polska do walki chłopcy do zwycięstwa tak jak to nieraz w przeszłosci bywało chociażby pod Budziszynem:P

03.02.2007
16:05
smile
[8]

szarzasty [ rammsteinick ]

nie wiedziałem sam już co piszę

to może nie oglądaj tego meczu?? ew. powiedz rodzinie aby przywiązała Cie łańcuchem do krzesła

03.02.2007
16:07
smile
[9]

matchaus [ sturmer ]

Dodam, że im większy strach u dupy (sory), to tym więcej takich "akcji" :)

Niemcy dostaną srogą lekcję.
I dobrze - tak jak nam potrzebne są takie sukcesy, tak im (często - gęsto) zimny kubeł wody na głowę...


P.S. W Niemczech piłka ręczna jest cholernie popularna... tam praktycznie każda szkoła ma salę i gra w tę piłkę (że już o lidze nie wspomnę)... stąd takie chwyty poniżej pasa...

03.02.2007
16:08
smile
[10]

areees [ Pretorianin ]

Nazisci jeb***

03.02.2007
16:11
[11]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

areees

Trenera naszej reprezentacji też nazwiesz nazistą?

03.02.2007
16:11
[12]

Mati176 [ Supervisor ]

Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz, ni dzieci nam hetmanił

Germanił jak cos :D

03.02.2007
16:12
[13]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Niemcy to chamskie niehonorowe świnie. My mamy honor. Wygramy. Nie pomogą im sędziowie(łapa), kibice(cały stadion niemców + 4 polaków), my pokażemy że nas nie mozna kompromitować.

03.02.2007
16:12
[14]

Kompo [ alkopoligamista ]

Obyśmy wygrali...

03.02.2007
16:15
smile
[15]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Wygramy i im zrzedną te niemieckie ryje. Kto by pomyślał ze będą oni tacy chamscy. Wstyd.

03.02.2007
16:17
[16]

matchaus [ sturmer ]

Mati176 ---> Napisałem tak specjalnie - nie zauważyłeś? ;)

A jeśli uciekacie w jakieś chore stereotypy i uogólnienia to nie jesteście lepsi od nich.
(że już o chamstwie nie wspomnę - to tylko potwierdza ich przekonania)

03.02.2007
16:24
[17]

Mati176 [ Supervisor ]

Mati176 ---> Napisałem tak specjalnie - nie zauważyłeś? ;)
Ano chyba, ze tak, w takim razie nie bylo posta nr 12 :)

03.02.2007
16:33
[18]

Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]

Heheheh Niemiaszki srają po gaciach i dostaną za swoje.

03.02.2007
16:49
[19]

$heyk [ Master Chief ]

W sporcie wygrywa najlepszy, niezależnie od tego czy jest chamem czy też honorowym zawodnikiem. Choć w tym meczu nie trzymam żadnej ze stron, to obecność w finale Niemców jest conajmniej wątpliwa, skoro w 3 na 5 spotkań sędziowali ci sami ludzie.

03.02.2007
20:46
smile
[20]

zalo [ Generaďż˝ ]

- bez biletów? to oni sie w ogóle nie przejmują sympatykami Polski! kibice z Polski są jednymi z jak najlepszych kibiców, jak wyważą drzwi to wejdą i pokażą na co ich stać

- aż sie wku***** na fakt o tej piosence z radia( że niemcy mają złoty medal, a polacy do domu...) jak można być takim(nie zawacham sie użyć tego słowa) CHAMEM!!!

To jest szansa na która Polacy czekali od dłuższego czasu dowalenia tak niemcom, żeby sie nie pozbierali... A jak przegramy(do czego nie możemy doposcic) wypowiedzmy wojne mendom...

DO BOJU POLACY!!! Pokazcie na co was stać!

03.02.2007
21:19
smile
[21]

sweep [ Pretorianin ]

Boisko zweryfikuje wszystko. Mam nadzieję że te niemieckie sztuczki na nic się zdadzą i skopiemy im dupę jak Rudy 102 i kapitan Kloss

03.02.2007
21:28
[22]

TyTuSPL [ Love United ]

To zwykła psychologiczna gra przed meczem...

03.02.2007
21:33
[23]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

To zwykła psychologiczna gra przed meczem...

i co ciekawe przynosi zupełnie odwrotny skutek do tego, jaki szwabki sobie założyli :).
Założenie było takie że zdeprymują nas, pokażą jacy to o ni nie są a my się ich wystraszymy... a nie przyszło im do głów że możemy przez to być jeszcze bardziej zmobilizowani do pokazania niemcom kto tu jest chamem, prostakiem, bucem...
Jest tak jak powiedział Wenta.
Nam nikt tego finału nie podarował...
:)


Post nr. 1000 ;D

03.02.2007
21:34
smile
[24]

wornock [ Generaďż˝ ]

Szwaby to chamskie nasienie i tyle...!!!

03.02.2007
21:35
[25]

cienki bolo [ Konsul ]

Jutro dostaną za to po germańskich dupskach :P

03.02.2007
21:39
smile
[26]

szymon_majewski [ Największy fan KISS ]

Jutro bedzie wpie**ol od naszej druzyny wiec te bilety nic im nie pomoga

04.02.2007
02:34
smile
[27]

zalo [ Generaďż˝ ]

ja od dłuższego czasu mam dosyć tych dziadów... dzis sie okaze kto wygrał walecznie i uczciwie, a kto zlekcewazyl przyciwnika, i przegrał... Juz niemcy nie beda nam tak podskakiwac, a jezeli beda, to znowu wyjdą na idiotów tak jak po dzisiejszym meczu

trzymam kciuki!

04.02.2007
02:39
[28]

Kubcys [ AMG ]

czekam tylko na jutrzejszy mecz :D "meserszmity" beda plakac az milo :D

04.02.2007
13:50
[29]

Piccolo00 [ Pretorianin ]

kto wygra mecz? polska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kto? polska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kto? polska polska polska

04.02.2007
14:11
[30]

sebekg [ Generaďż˝ ]

wiecie boja sie ze przegraja dlatego pokazuja zeby...

04.02.2007
14:16
[31]

zalo [ Generaďż˝ ]

pewnie, że sie boją, bo wiedzą ze mają małe szanse, tym bardziej że wygraliśmy z Danią, która teraz wygrywa z Francją, z którą Niemcy nie wygraliby bez sedziów( czy jakoś tak...)

do boju! do boju! do boju POLACY!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.