GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Badziewny zasilacz - jaki polecacie? ;p

03.02.2007
15:50
[1]

john_himself [ krush, kill n' destroy ]

Badziewny zasilacz - jaki polecacie? ;p

Szukam jakiegos taniego zasilacza pod ta konfiguracje
Athlon XP 2700+, 2 kosci DDR, Radeon 9600Pro, 2 napedy, 1 hdd ATA

Na kompie tym w nic nowego grac nie bede, w zasadzie w ogole sie na nim nie gra. Komp do pracy buirowej, stoi na nim Linux...
Zasilacz ma byc tani i mozliwie jak najcichszy. Noname 400W chyba by stykal, tylko jaki?.
Moga byc oferty z allegro.

03.02.2007
15:53
[2]

wysia [ Generaďż˝ ]



Jest nawet taniej

03.02.2007
16:00
[3]

john_himself [ krush, kill n' destroy ]

A cos z dluzsza gwarancja?


a taki?


aa... dodam jeszcze ze teraz mam Codegen 300W ;p ktory ma za soba nieco wielogodzinnych i sesji z Doom 3, Riddcikiem itp. zakonczonych powodzeniem. Wiec moze i nawet jakis 350 by wystarczyl, oby tylko cichy byl, bo obecny to suszara.

03.02.2007
16:42
[4]

john_himself [ krush, kill n' destroy ]

ello, up^

03.02.2007
17:04
[5]

sajlentbob [ Generaďż˝ ]

w cenie do 60pln to tylko fortron

03.02.2007
17:06
[6]

eJay [ Gladiator ]

Do 100 zł fortron, za wiecej Modecomy w wersji MC (nie Feel!). Powyzej 200 Huntkey, Amacrox, Pentagram ewentualnie Tacens.

03.02.2007
17:08
[7]

john_himself [ krush, kill n' destroy ]

No ale te Fortrony maja jedynie gwary rozruchowe ;/
eJay - sety nie dam ;]

03.02.2007
17:09
[8]

wysia [ Generaďż˝ ]

eJay --> Modecomy MC to Fortrony z nalepka Modecom.

03.02.2007
17:24
[9]

eJay [ Gladiator ]

wysia--->Modecomy MC maja zdecydowanie lepsza linie 12V niz Fortrony.

03.02.2007
17:27
[10]

wysia [ Generaďż˝ ]

eJay --> Te zasilacze SA PRODUKOWANE przez firme Fortron, Modecom je kupuje i daje wlasna plakietke.

03.02.2007
17:31
[11]

kamyk_samuraj [ Generaďż˝ ]

Ja powyzej 200 zl polecam Seasonici - seria S12 po prostu wymiata

03.02.2007
17:57
[12]

grzybik [ Pretorianin ]

Z tanich to tylko forton. A jak ci wystarcza obecny a jest za glosny, to wymien w nim wentylator na nowy.

03.02.2007
18:42
[13]

Kaczorowy [ Konsul ]

Za 100zł z groszami masz Chiefteca. Ja bym na Twoim miejscu nie ryzykował z Codegenem. A te z 12cm wentylem są całkiem ciche.

03.02.2007
19:03
[14]

eJay [ Gladiator ]

Codegenów należy sie wystrzegać - poczytaj dowolne fora np. na pclab. Jest nawet fanklub tej marki i wierszyki....

Chiefteci ostatnio podupadły, patrzcie szczegolnie na linie 12V, na dzisiaj musi miec 300W i wiecej, bo przy upgradzie spalicie sprzet.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.