john_himself [ krush, kill n' destroy ]
Badziewny zasilacz - jaki polecacie? ;p
Szukam jakiegos taniego zasilacza pod ta konfiguracje
Athlon XP 2700+, 2 kosci DDR, Radeon 9600Pro, 2 napedy, 1 hdd ATA
Na kompie tym w nic nowego grac nie bede, w zasadzie w ogole sie na nim nie gra. Komp do pracy buirowej, stoi na nim Linux...
Zasilacz ma byc tani i mozliwie jak najcichszy. Noname 400W chyba by stykal, tylko jaki?.
Moga byc oferty z allegro.
wysia [ Generaďż˝ ]
Jest nawet taniej
john_himself [ krush, kill n' destroy ]
A cos z dluzsza gwarancja?
a taki?
aa... dodam jeszcze ze teraz mam Codegen 300W ;p ktory ma za soba nieco wielogodzinnych i sesji z Doom 3, Riddcikiem itp. zakonczonych powodzeniem. Wiec moze i nawet jakis 350 by wystarczyl, oby tylko cichy byl, bo obecny to suszara.
john_himself [ krush, kill n' destroy ]
ello, up^
sajlentbob [ Generaďż˝ ]
w cenie do 60pln to tylko fortron
eJay [ Gladiator ]
Do 100 zł fortron, za wiecej Modecomy w wersji MC (nie Feel!). Powyzej 200 Huntkey, Amacrox, Pentagram ewentualnie Tacens.
john_himself [ krush, kill n' destroy ]
No ale te Fortrony maja jedynie gwary rozruchowe ;/
eJay - sety nie dam ;]
wysia [ Generaďż˝ ]
eJay --> Modecomy MC to Fortrony z nalepka Modecom.
eJay [ Gladiator ]
wysia--->Modecomy MC maja zdecydowanie lepsza linie 12V niz Fortrony.
wysia [ Generaďż˝ ]
eJay --> Te zasilacze SA PRODUKOWANE przez firme Fortron, Modecom je kupuje i daje wlasna plakietke.
kamyk_samuraj [ Generaďż˝ ]
Ja powyzej 200 zl polecam Seasonici - seria S12 po prostu wymiata
grzybik [ Pretorianin ]
Z tanich to tylko forton. A jak ci wystarcza obecny a jest za glosny, to wymien w nim wentylator na nowy.
Kaczorowy [ Konsul ]
Za 100zł z groszami masz Chiefteca. Ja bym na Twoim miejscu nie ryzykował z Codegenem. A te z 12cm wentylem są całkiem ciche.
eJay [ Gladiator ]
Codegenów należy sie wystrzegać - poczytaj dowolne fora np. na pclab. Jest nawet fanklub tej marki i wierszyki....
Chiefteci ostatnio podupadły, patrzcie szczegolnie na linie 12V, na dzisiaj musi miec 300W i wiecej, bo przy upgradzie spalicie sprzet.