GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Odcisniete klawisze na ekranie telefonu

03.02.2007
15:42
[1]

mos_def [ Generaďż˝ ]

Odcisniete klawisze na ekranie telefonu

Jak w temacie, mam telefon zamykany i zauwazylem ze coraz bardziej odciskaja mi sie klawisze na szybce ekranu, zetrzec tego sie nie da bo to chyba bardziej zmatowienie a nie ubrudzenie. Sa jakies sposoby na usuniecie tego ?
bez zmiany tel ani ekranu of kors ;)

03.02.2007
15:43
[2]

polak111 [ T42 ]

A jaki masz model telefonu ? Nie wiem jak, może spróbuj jakąś szmatkę spirytusem nasączyć i spróbować to zmyć ?

03.02.2007
15:44
smile
[3]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

A jaki model?

03.02.2007
15:46
[4]

mos_def [ Generaďż˝ ]

Samsung X210

03.02.2007
15:48
smile
[5]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

To masz w nim na dole takie dwie gumki zabezpieczające - zużyły sie czy tez niedostatecznie dzialaja?

W pierwszym przypadku - wymien klawisze same
w drugim - korzystaj z reklamacji, masz prawo

03.02.2007
15:53
[6]

mos_def [ Generaďż˝ ]

Sa te gumki ale klapka jest tak wyprofilowana ze do gornych klawiszy sie dociska a ze ja nosze tel w kieszeni spodni to dociska dosc mocno.
Z gwarancja w sumie mozna sprobowac ale chyba takie takie fizyczne usterki to nie podlegaja gwarancji ?

03.02.2007
15:54
smile
[7]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Podlegają, bo to znaczy, ze telefon jest źle zaprojektowany. Ja bym nawet prosił o inny model.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.