mos_def [ Generaďż˝ ]
Odcisniete klawisze na ekranie telefonu
Jak w temacie, mam telefon zamykany i zauwazylem ze coraz bardziej odciskaja mi sie klawisze na szybce ekranu, zetrzec tego sie nie da bo to chyba bardziej zmatowienie a nie ubrudzenie. Sa jakies sposoby na usuniecie tego ?
bez zmiany tel ani ekranu of kors ;)
polak111 [ T42 ]
A jaki masz model telefonu ? Nie wiem jak, może spróbuj jakąś szmatkę spirytusem nasączyć i spróbować to zmyć ?

Loon [ jaki by tu stopien? ]
A jaki model?
mos_def [ Generaďż˝ ]
Samsung X210

Loon [ jaki by tu stopien? ]
To masz w nim na dole takie dwie gumki zabezpieczające - zużyły sie czy tez niedostatecznie dzialaja?
W pierwszym przypadku - wymien klawisze same
w drugim - korzystaj z reklamacji, masz prawo
mos_def [ Generaďż˝ ]
Sa te gumki ale klapka jest tak wyprofilowana ze do gornych klawiszy sie dociska a ze ja nosze tel w kieszeni spodni to dociska dosc mocno.
Z gwarancja w sumie mozna sprobowac ale chyba takie takie fizyczne usterki to nie podlegaja gwarancji ?

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Podlegają, bo to znaczy, ze telefon jest źle zaprojektowany. Ja bym nawet prosił o inny model.