simon_templer [ Chor��y ]
Telewizja
Kiedyś w jakimś wtaku był podany link do telewizji, mozna było oglądac np polsat 2 z kompa, zna może ktoś nazwę tej stronki?

Andre770 [ Koniokwiciur ]
Co to jest "wtak"

PaWeLoS [ Admiral ]
Andre---> Ależ Ty jesteś zabawny. Pokładam się ze śmiechu.