GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Telewizja

03.02.2007
15:38
[1]

simon_templer [ Chor��y ]

Telewizja

Kiedyś w jakimś wtaku był podany link do telewizji, mozna było oglądac np polsat 2 z kompa, zna może ktoś nazwę tej stronki?

03.02.2007
15:51
smile
[2]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Co to jest "wtak"

03.02.2007
15:58
smile
[3]

PaWeLoS [ Admiral ]

Andre---> Ależ Ty jesteś zabawny. Pokładam się ze śmiechu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.