D65 [ Pretorianin ]
Szukam programu...
Szukam programu który nagra mi do pliku to co akurat gra na kompie tzn. muzyke, dzwieki wina itp.
Jest wogole taki program?
Qbaa [ Senator ]
messer

John_Kruger [ Baron ]
tu jest

K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]
Harddiskogg