GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co daje tymzcasowy dowód ????

03.02.2007
14:46
smile
[1]

kamil2801 [ Centurion ]

Co daje tymzcasowy dowód ????

Co daje tymzcasowy dowód ???? Co moge z nim począc:D

03.02.2007
14:46
[2]

misztel [ +0,10gr! ]

Zjeść.

03.02.2007
14:47
[3]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

To co z normlanym, nigdzie nie jest zaznaczone, ze jest to dowod tymczasowy.

Ale nie napalaj sie, czasem sprzedawcy w monopolowych umieja liczyc.

03.02.2007
14:48
[4]

kamil2801 [ Centurion ]

Tylko zeby tez dawal to co normalny trzeba wygladac na te 18 (ja mam 16 i nie wyglądam :))

03.02.2007
15:02
[5]

Lysack [ Latino Lover ]

dowód tymczasowy daje to, że jak masz problemy na przykład z policją to Cię nie wywalą ze szkoły, bo jak pokazujesz legitymację, pierwsze co robi policja to zgłasza do szkoły i tam przekierowuje sprawę. na przykład u mnie w szkole wychowawca powiedział, żeby w razie picia w miejscu publicznym nie pokazywać legitymacji bo łatwo wylecieć ze szkoły.

do tego dowód jest poręczniejszy i masz na nim więcej danych niż na legitymacji.

03.02.2007
15:03
[6]

boskijaro [ Generaďż˝ ]

Dowód jest potężniejszy a poza tym brzmi poważniej niż legitymacja szkolna.

03.02.2007
15:05
[7]

Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]

Możesz kupić browara u ekspedienta, który ma problemy ze wzrokiem/matematyką.

03.02.2007
15:08
[8]

gregol [ Junior ]

Mozesz w obrębie UE jeździć do woli, za 30zl a nie za ponad 100zł za paszport..
Bo niestety legitymacji szkolnych celnicy nie uznaja :)

W legitymacji nie masz numeru pesel

Legitymacja nie rozdzielisz bialego ;)

03.02.2007
15:24
[9]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

------- > gregol

Legitymacja nie rozdzielisz bialego.

Co racja to racja :)

03.02.2007
15:37
[10]

emii [ Generaďż˝ ]

gregol---> Hehehe no tym to mnie rozwaliłeś

Swoją drogą to nie wiedziałam, że dowody tymczasowe też są plastikowe. Te stare tymczasowe można było odróznić od takiego stałego, bo z tego co pamiętam były czerwone.

03.02.2007
15:44
smile
[11]

szpenio [ Pretorianin ]

Racja Emii były czerwone jak legitymacja ZSMP :)))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.