GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak naostrzyc łyżwy ?? :(

03.02.2007
14:23
smile
[1]

wisionek [ Legionista ]

jak naostrzyc łyżwy ?? :(

Wie ktos jak naostrzyc lyzwy !! ?? prosze o pomoc!! :(

03.02.2007
14:30
[2]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Masz jakies lodowisko/tor w miescie/miasteczku?Udaj sie tam,naostrza na 100%.Wiem ze kosztuje to ok 5-10 zl i masz juz spokojne zycie przez dluzszy czas.Samemu nie radze,mozesz sobie lyzwy sknocic.

03.02.2007
14:35
[3]

kamil2801 [ Centurion ]

Hmm mój kolega naostrzył sobie łyżwy pilnikiem :D. Co do naostrzenia łyzew na jakims sprofesjonalnym lodowisku to sie zgodze. Ale czy szlif długo wytrzyma to zalezy jak jezdzisz :). Mi ostrzy tata w pracy ale przy mojej jezdzie starcza to na max 2 tygodnie :)

03.02.2007
14:41
smile
[4]

wisionek [ Legionista ]

niestety obawiam sie ze na moim lodowisku nie ma mozliwosci naostrzenia lyzew !! moge ja jakos naostrzyc w domu ?? :P

03.02.2007
14:43
smile
[5]

kamil2801 [ Centurion ]

jak masz szlifierke diamentową to jak najbardziej :)

03.02.2007
14:50
[6]

Ziom91 [ Generaďż˝ ]

Do sklepu sportowego w takim razie (ale jak wnioskuję to chyba go brak w twoim mieście, bo nie ostrzyć łyżew na lodowisku?). :/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.