Kenny!! [ Konsul ]
BUGGY
Czy jeździliście kiedyś samochodem BUGGY?Ja nie,ale bardzo chcę.
_Xardas [ Pretorianin ]
no i co z tego?

Andre770 [ Koniokwiciur ]
A ja dzisiaj nie zrobiłem rano siusiu. CO ROBIĆ!!???
MR.MANIAK [ Senator ]
Andre770---> odciąć bo niepotrzebny

KoSmIt [ Just... Kosmit ]
Ten wątek ma 2 opcje...
1. Wszyscy o nim zapomną...
2. Przerodzi się w dyskusje nad przeróbkami zdjęć elo ziomów w BUGGY, wyczynami stansona, rzucaniem truskawką, albo jechaniem autora ;)
P.S: ja też chciałbym sobie pojeździć... ;)

PC99 [ ]
Andre770 => ale żeś wyskoczył z tekstem. Zobaczyłeś tu https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5986477&N=1 [2 post] coś bardzo podobne, to musiałeś się w papuge pobawić.