GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

BUGGY

03.02.2007
12:35
[1]

Kenny!! [ Konsul ]

BUGGY

Czy jeździliście kiedyś samochodem BUGGY?Ja nie,ale bardzo chcę.

03.02.2007
12:39
[2]

_Xardas [ Pretorianin ]

no i co z tego?

03.02.2007
12:55
smile
[3]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

A ja dzisiaj nie zrobiłem rano siusiu. CO ROBIĆ!!???

03.02.2007
12:55
[4]

MR.MANIAK [ Senator ]

Andre770---> odciąć bo niepotrzebny

03.02.2007
12:59
smile
[5]

KoSmIt [ Just... Kosmit ]

Ten wątek ma 2 opcje...

1. Wszyscy o nim zapomną...
2. Przerodzi się w dyskusje nad przeróbkami zdjęć elo ziomów w BUGGY, wyczynami stansona, rzucaniem truskawką, albo jechaniem autora ;)

P.S: ja też chciałbym sobie pojeździć... ;)

03.02.2007
13:00
smile
[6]

PC99 [ ]

Andre770 => ale żeś wyskoczył z tekstem. Zobaczyłeś tu https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5986477&N=1 [2 post] coś bardzo podobne, to musiałeś się w papuge pobawić.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.